Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
Online

Martina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Martina

O mnie

Prowadzę od niedawna na Facebooku projekt "Non-standard Dansk".

Kocham języki obce, a szczególnie fascynuje mnie duński.

Gdyby nie korona byłabym już dawno po latynoskiej stronie świata :D

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2020

Bardzo fajne i nieszablonowe zajęcia. Super kontakt. Od pierwszych zajęć widać duże zaangażowanie. Martyna przekazuje Nam naprawdę dużo praktycznej wiedzy, jakie słowa są używane, a jakie nie. Szczególnie cenię we wspólnych zajęciach to, że bardzo dużo mamy wymowy, a jest to szczególnie kłopotliwy temat w języku duńskim. Z całego serca polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.