Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

ANGIELSKI PRZEZ SKYPE :-) Aktualnie wolne miejsca: piątki g.9:15, 13:00, 14:05. Doświadczona nauczycielka oferuje naukę języka angielskiego do poziomu B2 włącznie oraz niemieckiego do poziomu C1 włącznie, z wykorzystaniem popularnego komunikatora SKYPE.

MOJE KWALIFIKACJE:
- dyplom magistra filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim ( specjalność nauczycielska )
- certyfikat Cambridge ESOL FCE
- liczne kursy, szkolenia i warsztaty dla nauczycieli
- 24 lata doświaczenia w nauczaniu języka niemieckiego oraz 9 lat w nauczaniu angielskiego

ZAKRES USŁUG:
- lekcje / zajęcia dla osób dorosłych oraz studentów i licealistów, którzy chcieliby poszerzyć wiedzę i umiejętności z języka niemieckiego lub angielskiego, dostosowane do indywidualnych możliwości i potrzeb kursanta, a ponadto:
- przygotowanie do matury ( oba języki )
- przygotowanie do certyfikatów językowych

CENA:
zajęcia 1-godzinne ( 60 minut ) dla 1 osoby - 65 zł

zajęcia 1-godzinne ( 60 minut ) dla 2 osób równocześnie - 100 zł ( po 50 zł od osoby, warunki niezbędne do wspólnej nauki - zbliżony poziom oraz wspólne urządzenie/komputer )

TERMINY:
pon – czw 15:45 – 23:45 ( polskiego czasu )
pt 9:15 – 17:15 ( polskiego czasu )

MATERIAŁY:
W cenie zajęć oferuję własne materiały, które przed lekcją wysyłam moim uczniom drogą elektroniczną.

ZALETY LEKCJI PRZEZ SKYPE:
- nie tracisz czasu i pieniędzy na dojazdy
- lekcja może się odbyć w jakimkolwiek miejscu, w którym masz dostęp do Internetu i dobre warunki do nauki, wystarczy naprawdę mała przepustowość łącza
- zajęcia odbywają się bez kamery, z wykorzystaniem połączenia głosowego, dzięki czemu nie są stresujące i możemy skupić się wyłącznie na treści lekcji
- zajęcia niewiele różnią się od tradycyjnych lekcji i nie wymagają od ucznia specjalnych umiejętności poza podstawową obsługą Skype, dokumentów Word i PDF oraz poczty e-mail

SPOSÓB ZAPŁATY:
Z góry, przelewem, na podany w mailu numer konta, po uprzednim ustaleniu rodzaju i terminu lekcji. Możliwa płatność za pojedyncze zajęcia lub za pakiet lekcji, np. za miesiąc z góry.

Dla uczniów spoza Polski: preferowany przelew z polskiego konta. W przypadku przelewów zagranicznych koszt prowizji za odbiór przelewu z zagranicy ponosi uczeń.

Nigdy nie zatrzymuję pieniędzy za lekcje, które się nie odbyły. Jeśli z przyczyn losowych lub technicznych zajęcia zostaną odwołane, otrzymasz zwrot wpłaty lub kwota pokryje koszt kolejnej lekcji. W zamian za to zawsze wymagam, by lekcja została odrobiona, oczywiście w dogodnym dla obu stron terminie.

Przed opłaceniem pierwszych zajęć jest możliwość wykonania krótkiego połączenia testowego na Skype, celem oceny jakości połączenia między nami.

Moi uczniowie szybko robią postępy i osiągają sukcesy, możesz być jednym z nich. Jeśli jesteś zainteresowany, napisz wiadomość. Serdecznie zapraszam do nauki :-)

UWAGA: Ponieważ otrzymuję mnóstwo maili nie mających związku z treścią ogłoszenia, informuję że:
- nie jestem tłumaczem i nie przyjmuję żadnych tego typu zleceń
- nie poszukuję pracy ani też nie pośredniczę w szukaniu pracy dla moich uczniów
- nie prowadzę zajęć innych niż online
- nie zajmuję się pisaniem ani poprawianiem tekstów czy wypracowań

Dostępność

Poniedziałek15:45 - 23:45
Wtorek15:45 - 23:45
Środa15:45 - 23:45
Czwartek15:45 - 23:45
Piątek09:15 - 17:15
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1996 - 06.2001
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Filologia Germańska
Kursy i szkolenia
06.2012
Cambridge ESOL FCE
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.