Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski45 / 60 min

Maria

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z języka francuskiego dla dzieci oraz dorosłych. Jestem studentką drugiego roku filologii romańskiej oraz absolwentką liceum z oddziałami dwujęzycznymi, gdzie języka francuskiego uczyłam się wykładowo sześć lat. Posiadam certyfikat Delf B2, który otrzymałam w roku 2018. Chętnie  pomogę w nadrobieniu zaległości, czy w przygotowaniu do kartkówek, testów, egzaminów. Oferuje także naukę języka od podstaw.

Zapraszam wszystkich chętnych do nauki francuskiego w przyjaznej atmosferze :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
03.2018
DELF B2
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2020

Marysia jest fantastyczną nauczycielką - cierpliwą, rzetelną, potrafiącą zmotywować do nauki. Dostosowuje się do potrzeb ucznia, ma duży zasób ciekawych materiałów, a sama nauka przebiega w przyjaznej atmosferze. Polecam z całego serca!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.