Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuskicena do ustalenia

Marysia

Opis ogłoszenia

Francuski nie jest nudny !!! Od kilkunastu lat pasjonuję się językiem francuskim. Wiedzę zdobyłam w szkole dwujęzycznej a także podczas licznych wyjazdów zagranicznych i pracy z klientem francuskojęzycznym. Posiadam duży zakres materiałów, w tym także autorskich. Zajęcia dostosowuję do potrzeb ucznia: Od pomocy w pracy domowej, przez przygotowanie do sprawdzianów, konkursów, olimpiad czy matury, a także nauczaniu języka od podstaw, pogłębianiu wiedzy czy rozwijaniu się w konkretnej dziedzinie. Poza wiedzą swoim uczniom staram się przekazać moją pasję do Francji i języka francuskiego.
Na moich zajęciach nie ma nudy, tworzymy je wspólnie z uczniem.
Sukces i zadowolenie moich uczniów są dla mnie absolutnym priorytetem.

Serdecznie zapraszam !

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.