Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Skoczów
Cieszyn
Wrocław
Muzyka40 / 45 min

Maria K

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
Jestem absolwentką II st szkoły muzycznej w Cieszynie, obecnie studentką Akademii Muzycznej we Wrocławiu. Uczyłam się również w Szkole Suzuki.
Chętnie podzielę się swoimi umiejętnościami zarówno z zakresu gry na skrzypcach jak i wiedzą dotyczącą teorii muzyki (posiadam wykształcenie średnie muzyczne).
Zachęcam do kontaktu :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.