Marcel Wyrwol

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
Online
Radzionków
Tarnowskie Góry
Piekary Śląskie
Gliwice (Centrum +1)
Bytom
Chorzów
Świerklaniec
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 - 60 / 60 min

Marcel Wyrwol

Opis ogłoszenia

[*[ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2020/2021 - ostatnie wolne miejsca]
[Korepetycje online lub w formie tradycyjnej]*]

Jeżeli potrzebujesz pomocy z chemii, masz przed sobą trudną kartkówkę, sprawdzian czy egzamin maturalny, a może chcesz rozwinąć swoje zainteresowania chemią - dobrze trafiłeś! Chętnie pomogę - udzielam korepetycji na różnych poziomach zaawansowania, od szkoły podstawowej, przez liceum i technikum aż po studia. Potrafię cierpliwie wytłumaczyć różne zagadnienia, przedstawiając je w obrazowy i zrozumiały sposób. Udzielam korepetycji zarówno interwencyjnie, jak i regularnie - przygotowuję uczniów do kartkówek, sprawdzianów i egzaminów. W szczególności zapraszam osoby pragnące zdawać maturę z chemii, czy też wybierające się na studia związane z tym przedmiotem. Poświęcam uczniowi odpowiednią ilość czasu, aby mieć pewność, że dobrze opanował materiał. Kładę duży nacisk na praktyczne zastosowanie chemii w przemyśle i życiu codziennym. Proszę o podanie zakresu tematycznego zajęć z wyprzedzeniem - pozwoli mi  to na przygotowanie odpowiednich materiałów.

Chemią pasjonuję się od dziecka, co miało decydujący wpływ na podjęcie studiów w tej dziedzinie. Ukończyłem studia na Politechnice śląskiej uzyskując tytuł magistra inżyniera technologii chemicznej.

Posiadam doświadczenie w przekazywaniu wiedzy dzieciom i młodzieży - przez ostatnie kilka lat prowadziłem waraztaty laboratoryjne z Chemii w Regionalnej Stacji Edukacji Ekologicznej w Radzionkowie, w interesujący i przystępny sposób przekazując młodym ludziom wiedzę z tego pięknego przedmiotu. Przez cały okres studiów angażowałem się także w działalność Studenckiego Koła Naukowego Chemików przy Politechnice Śląskiej, przeprowadzając różnego rodzaju pokazy doświadczeń i prelekcje, oraz pełniłem rolę koordynatora sekcji popularnonaukowej koła.

Korepetycji udzielam w domu ucznia, lub na miejscu, w Radzionkowie. Mogę dojechać w okolice - Tarnowskie Góry, Orzech, Świerklaniec, Nakło Śl., Piekary Śl., Bytom, lub też w Gliwicach - do ustalenia. W przypadku dojazdu, minimalny czas trwania zajęć to 120 minut.
Prowadzę również zajęcia online.

Kontakt telefoniczny: 694 - Dwa Siedem Sześć - 575. Jeżeli nie odbieram telefonu, to prawdopodobnie jestem w pracy lub mam zajęcia  - proszę o SMS - oddzwonię w wolnej chwili. Można też pisać maile.

 

====================================== ============

====================================== ============

Uwaga! Istnieje też możliwość zorganizowania warsztatów laboratoryjnych dla grupy zainteresowanych osób w Śląskim Ogrodzie Botanicznym w Radzionkowie - tematyka do ustalenia. Tego typu warsztaty realizowane są za pośrednictwem Ogrodu Botanicznego - koszt 250zł od warsztatu (2h15min), paragon/faktura. Warunkiem jest zebranie się grupy chętnych uczestników na określony temat zajęć. Kontakt telefoniczny (+48 694DwaSiedemSześć575)

Tematyka może obejmować zarówno elementy podstawy programowej czy rozszerzenia (przykładowo: "Właściwości kwasów i zasad"; "Woda" ; "Właściwości i otrzymywanie soli"; "Alkohole, estry, kwasy karboksylowe"; Białka, cukry i tłuszcze"; "Tworzywa sztuczne"; "Węgiel, Ropa, Gaz ziemny";) jak również mieć formę zajęć wykraczających poza zakres materiału LO - klasyczna analiza chemiczna, preparatyka organiczna, elektrochemia…

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 01.2018
Politechnika Śląska
Inżynier
Technologia Chemiczna - I stopień
01.2018 - 07.2019
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Technologia Chemiczna - II stopień
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
05.2015 - aktualnie
Śląski Ogród Botaniczny w Radzionkowie
Prowadzenie warsztatów laboratoryjnych dla dzieci i młodzieży.
07.2017 - 08.2017
Instytut Przemysłu Organicznego
Praktyki studenckie
09.2019 - aktualnie
Novichem sp. z o.o.
Dział badawczo - rozwojowy

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.