Martyna Stanisz

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
 
Online
Katowice
Sosnowiec
Czeladź
Będzin
Dąbrowa Górnicza
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

大家好!Witam wszytskich serdecznie :)

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku filologia angielska ze specjalnością tłumaczeniową z językiem chińskim, a obecnie jestem nauczycielem języka chińskiego w I LO im.Kochanowskiego w Świętochłowicach oraz w X LO im. Paderewskiego w Katowicach oraz wykładowcą na Uniwersytecie Śląskim i tłumaczem.

Rok akademicki 2016-2017 spędziłam na rocznym stypendium w Chinach (Northeastern University w Shenyang), ukończyłam tam kurs języka chińskiego na poziomie średnio-zaawansowanym (HSK4/HSK5). W marcu 2018 roku odbyłam 2-miesięczny wolontariat na Tajwanie nauczając tam języka angielskiego w szkole również używając języka chińskiego na co dzień. W 2019 roku znowu wróciłam do Shenyangu na kolejne pół roku, aby dalej rozwijać swoje kompetencje językowe.Posiadam certifikat językowy HSK5.

Po czasie spędzonym w Chinach i po doświadczeniach z nauczaniem dzieci w różnym wieku, które zdobyłam na Tajwanie jestem gotowa udzielić korepetycji z języka chińskiego mandaryńskiego od podstaw do poziomu HSK 5. Poza nauką samego języka mogę również podzielić się doświadczeniem związanym z samym życiem i nauką w Chinach oraz na Tajwanie. Obecnie interesuje mnie nauka chińskiego dla najmłodszych poprzez zabawę, piosenki oraz prace plastyczne. Na moich zajęciach nawet najmłodsi nie będą znudzeni. 

Posiadam wielu zadowolonych uczniów, jeśli komuś zależy na jakości nauczania to zapraszam do mnie.

Posiadam bardzo dobre podręczniki do nauki chińskiego , które wykorzystują praktyczne słownictwo. Mogę również sama przygotowywać materiały dostosowane do wymagań ucznia.

Jestem osobą bardzo cierpliwą i obowiązkową. Uwielbiam naukę języka chińskiego i chcę podzielić się z innymi moja pasją.
[*Mam doświadczenie w nuczaniu zarówno dzieci jak i osób dorosłych.

Dla dodatkowej atrakcji zapraszam do obejrzenia filmiku z Tajwanu, na którym mogą państwo zobaczyć mnie jak mówię po chińsku :) i prowadzę różne aktywności z uczniami szkoły na Tajwanie

*]

Zapraszam do współpracy :)

Zajęcia mogą odbywać się w Katowicach przy ul.Stawowej 13 lub online. 

ZAPRASZAM NA ZAJĘCIA GRUPOWE ONLINE :)
Pierwsze zajęcia są darmowe

CENY ZAJĘĆ GRUPOWYCH SĄ BARDZO ATRAKCYJNE

*Poza korepetycjami jestem otwarta na współpracę jako tłumacz. 

  • *

*

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Martyna Stanisz
Stawowa 13
40-095 Katowice
NIP: 6252474700

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 14
avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2022

Super! Polecam bardzo Martyne, wspaniałe podejście do początkujących, dużo ciekawych rozmów na temat chin oraz tajwanu, z łatwością przekazuje wiedzę. Polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2022

Polecam panią Martynę wszystkim, którzy chcą rozpocząć przygodę z językiem chińskim. Dzięki jej wiedzy i podejściu do nauczania, mój syn zakochał się w języku chińskim i świata poza nim nie widzi! Ciepła, cierpliwa, z ogromnym zasobem merytorycznej wiedzy i pasją, którą zaraża uczniów. Polecam !

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2022

Zajęcia z Panią Martyną są prowadzone bardzo profesjonalnie, lekcje są interesujące oraz zrozumiałe. Wszystko odbywa się z cierpliwością w bardzo miłej atmosferze. Polecam.

avatar
Tymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2022

Super atmosfera i nauka można się pośmiać, dowiedziec dużo oraz nauczyć polecam

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2021

Lekcje chińskiego u Pani Martyny prowadzone są w bardzo przyjemnej atmosferze z indywidualnym podejściem i cierpliwością dla ucznia, bardzo polecam bo sam jestem bardzo zadowolony,

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2021

Martyna to nauczyciel pracowity, dobrze przygotowany i świetnie tłumaczący trudne zagadnienia, a jednocześnie jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała. Chiński jest stosunkowo trudnym językiem, ale dzięki Martynie jego nauka stała się ciekawa, zrozumiała i przyjemna.
Bardzo polecam! Efektywna nauka w miłej atmosferze!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2021

Zajęcia z Panią Martyna są bardzo ciekawe i pozwalają się bardzo rozwinąć językowo, a także kulturowo. Można dopasować tok nauczania do swoich potrzeb. Pani Martyna potrafi zainteresować ucznia tematem, a także dobrze go wytłumaczyć. Polecam bardzo serdecznie!!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2021

Zajęcia z Panią Martyną były dla mnie naprawdę ciekawą przygodą z językiem chińskim. Umożliwiły mi one nie tylko kontynuację nauki tego języka w dostosowany do mojego poziomu wiedzy sposób, ale także poznałam wiele nowych rzeczy związanych nie tylko z językiem, ale także z kulturą Chin. Współpraca była naprawdę przyjemna i interesująca, dlatego serdecznie polecam wszystkim wszelkiego rodzaju zajęcia z Panią Martyną :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2021

Bardzo profesjonalnie. Martyna prowadzi zajęcia w bardzo interesujący sposób. Można przy okazji dowiedzieć sie co nieco o kulturze, kuchni i zwyczajach Chińskich. Zajęcia w miłej przyjemnej atmosferze dostosowane do poziomu uczestników. Polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2021

Zajęcia z Panią Martyną są czystą przyjemnością. Do każdego podchodzi indywidualnie i stara się w przystepny sposób przekazać wiedzę. Oprócz samej nauki języka, można się naprawdę wiele dowiedzieć o kulturze Chin. Jestem super zadowolona :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2021

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Martyną. Jest ciekawie, interesująco, a atmosfera jest super. Polecam

avatar
Roksana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panią Martyną. Jest ona niesamowicie sympatyczna, a lekcje są prowadzone w przemiłej atmosferze. Pani Martyna jest bardzo kompetentnym nauczycielem języka chińskiego, lekcje są zrozumiałe i nauka dzięki temu przychodzi z łatwością i bezstresowo. Mając z Panią zajęcia można się także dużo dowiedzieć na temat samego życia w Chinach i kulturze, dzięki jej wyjazdom do tego kraju. Jeszcze raz ogromnie polecam!

avatar
Agnieszkq
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Bardzo polecam korepetycje u Martyny. Mój syn będący dyslektykiem, dysgrafem i dysortografem juz po kilku lekcjach u Martyny stał się uczniem zdobywającym dobre oceny z angielskiego. Martyna ma dużo cierpliwości i bardzo dobre podejście do uczniów opornych na wiedzę

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Bardzo polecam zajęcia z Martyna. Jest bardzo kompetentna, zajęcia prowadzi w sposób zrozumiały i ciekawy. Poza wiedza praktyczna, można dowiedzieć się także wiele o samym życiu w Chinach, jak i samych Chińczykach i ich zwyczajach. Materiały są świetnie dostosowane. Polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.