Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
 
Online
Poznań
Olsztyn
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Wos35 - 50 / 60 min

Martyna

Opis ogłoszenia

Studentka Międzyobszarowych Indywidualnych Studiów Humanistycznych i Społecznych udzieli korepetycji z wiedzy o społeczeństwie. Pomogę z bieżącym materiałem, przygotuję do sprawdzianów, olimpiad, matury. Pokażę jak napisać idealną pracę - najważniejszą i najbardziej punktowaną część egzaminu maturalnego.

Nauki polityczne i prawo to moje dwie największe pasje, więc w ten sposób przekazuję swoją wiedzę. Podchodzę indywidualnie do każdego ucznia, w zależności od jego potrzeb.

Posiadam mnóstwo materiałów (w tym także autorskich!), publikacji, książek etc.

Na egzaminie maturalnym uzyskałam wyższy wynik niż 96% zdających, jak również brałam udział w etapie wojewódzkim Olimpiady Wiedzy o Polsce i Świecie Współczesnym, gdzie zajęłam V miejsce.

Proszę o kontakt za pośrednictwem portalu lub przez wiadomość sms (nie zawszę mogę odebrać telefon)
Zajęcia odbywają się na terenie Poznania (Jeżyce - centrum)jestem w stanie dojechać na najbliższe dzielnice - Centrum, Łazarz. W przypadku innych miast - za pomocą Skype.
Zniżki przy zajęciach grupowych oraz częstotliwości minimum 2 razy w tygodniu.
Pozdrawiam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.