Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Wrocław (Gądów)

Opis ogłoszenia

Zapraszam na korepetycje online lub u mnie w domu z języka angielskiego. Lekcji udzielam na poziomach od podstawówki do FCE- na każdym poziomie mam doświadczenie. Chętnie pomogę w przygotowaniach do matury, egzaminu ósmoklasisty czy bieżącej nauce w zajęciach szkolnych. Posiadam dużą bazę materiałów online oraz doświadczenie w prowadzeniu zajęć w tej właśnie formie dlatego moje lekcje na skypie czy na zoomie nie tracą na wartości na żadnym poziomie nauczania. Jeżeli jednak wolisz zajęcia stacjonarne- zapraszam do siebie. Częstuję dobrą herbatą :) Zazwyczaj na zajęciach skupiam się na konwersacjach i rozwiajaniu najważniejszej umiejętności w nauce języka obcego- mówienia. Jeżeli jednak jest potrzeba popracować nad innymi aspektami, nie ma problemu- do każdego ucznia podchodzę indywidualnie.

Korepetycji udzielam od ponad 10 lat. Na co dzień pracuję w renomowanej szkole językowej dla dzieci i młodzieży już od kilku lat. Skończyłam studia na Uniwersytecie Wrocławskim a wcześniej 5 lat spędziłam w Irlandii gdzie zdałam anglojęzyczną maturę. 

70zl/ 60min  lub 100zl za 90min

Zapraszam do kontaktu  :)

Martyna 793319099

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.