Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Lublin
Faktura VAT

Martyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Martyna

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Ireneusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2014

Dobra i profesjonalna wiedza na temat znajomosci jezyka. Bardzo dobry kontakt i przemila atmosfera. Jest to osoba, ktora na pewno pomoze w szybkim opanowaniu jezyka. Goraco polecam!

avatar
Makaveli
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 grudnia 2013

Opinia będzie w skrócie żeby nie strzelać zbędnego marketingu :)
Przede wszystkim Miła i uśmiechnięta Pani Nauczycielka, lekcje prowadzone w bez stresowej atmosferze .Nie uczy by Cie Tylko skasować z $$$ ale po to by Cie czegoś Nauczyć.
Nie wiem jak jest u konkurencji ale ja zostaje tutaj.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2013

Lekcje sa ciekawie prowadzone, w prosty i przystepny sposob, jak dla osoby ktora dopiero zaczyna swoja przygode z chinskim:-)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.