Martyna Mierzejewska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Konstantynów Łódzki
Aleksandrów Łódzki
Łódź (Bałuty +3)
Zgierz

Opis ogłoszenia

Cześć!
Nazywam się Martyna Mierzejewska i jestem studentką 3. roku psychologii na SAN. Zapraszam na skuteczne i ciekawe korepetycje oraz przygotowanie do matury z geografii.

  • Posiadam doświadczenie w korepetycjach, ponieważ udzielam ich już ponad 2 lata. Przygotowuję do matury rozszerzonej, a także do bieżących sprawdzianów, pomagam w pracach domowych.
  • Sama zdawałam maturę rozszerzoną z geografii z której uzyskałam najwyższy wynik w klasie - 88%. Dlatego też jestem na bieżąco z obecną podstawą programową i rozumiem problemy oraz potrzeby ucznia.
  • Geografia jest także moją pasją, którą staram się zarazić moich uczniów. Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze, co nie zmienia faktu, że jestem wymagającym nauczycielem
  • Psychologie wybrałam, ponieważ chciałabym w przyszłości pracować z dziećmi i młodzieżą. Zapragnęłam tego, gdy jako nastolatka należałam do harcerstwa i byłam odpowiedzialna za moich podopiecznych- wtedy uczyłam ich przyrody, a teraz pragnę przekazywać moją wiedzę dotyczącą geografii.
  • Zapewniam materiały na zajęcia np. mapy i karty pracy.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Milla
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2022

Martyna pomogła mi przygotować się i zdać maturę z polskiego z bardzo wysokim wynikiem, mimo że w liceum nigdy nie przykładałam się do lekcji i nie czytałam lektur. Jest zawsze przygotowana do lekcji i ciekawe tłumaczy. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2022

Pani Martyna jest bardzo dobrym nauczycielem. Wszystko dokładnie wyjaśnia i widać, że ma ogromną wiedzę. Pani Martyna jest bardzo sympatyczna, a lekcje odbywają się w miłej atmosferze. Polecam!

avatar
Paweł T.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2022

Zawsze przygotowana z danego tematu, oceny poprawione, rok zdany bez problemowo!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.