Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Język duński85 / 65 min

Martyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Hej! Już od ponad 5 lat zajmuję się prowadzeniem kursów języka duńskiego. :)

Jeśli szukasz ciekawych zajęć w luźnej atmosferze, z których sporo wyniesiesz, dostępu do urozmaiconych materiałów oraz rozwoju - zapraszam do rozpoczęcia swojej przygody z duńskim! 

Moją pasją do tego niezwykłego języka chciałabym zarazić innych i pokazać, że nauka duńskiego może być nie tylko wyzwaniem, ale przede wszystkim przyjemnością.

- Jak nauczyłam się duńskiego?

Ukończyłam filologię duńską (licencjat) oraz Skandynawistykę (studia magisterskie) na UAM w Poznaniu. Studiowałam również na Aarhus Universitet w Danii (literatura duńska), gdzie miałam okazję używać języka na co dzień. Mam za sobą kilka stypendiów językowych w Danii. W 2018r. uzyskałam certyfikat Studieprøven potwierdzający znajomość języka na poziomie C1.

- Gdzie obecnie pracuję?

Zajmuję się zawodowo tłumaczeniem pisemnym. Obecnie pracuję w Dyrekcji Generalnej ds. Tłumaczeń Komisji Europejskiej w Luksemburgu . Tłumaczę także ustnie , m.in. dla firm, podczas wystaw na Międzynarodowych Targach Poznańskich. 

- Jak wygląda kurs online?

Na zajęciach skupiam się głównie na pomocy w swobodnej komunikacji oraz rozumieniu ze słuchu. Poza tym pomagam zgłębiać tajniki gramatyki i słownictwa :)

Posiadam bardzo dużo różnorodnych materiałów, w tym własnych, nagrań i książek w formie e-booków. Na pewno nie będziesz narzekać na brak źródeł :D

- Przygotowanie do certyfikatów

Dodatkowo, jeśli rozważasz przystąpienie do duńskiego certyfikatu językowego , to dobrze trafiłeś - przygotowuję do Dansk prøve 1, 2, 3 oraz Studieprøven. Sama zdałam ostatni z nich w 2018 r. w Aarhus, uzyskując dyplom znajomości duńskiego na poziomie C1.   

- Jaka jest cena za zajęcia?

Cena za 65 minut zajęć to 85 zł, płatne z góry.

 

Do zobaczenia na zajęciach!
Niech moc duńskiego będzie z Wami :D

PS Zapraszam do odwiedzenia mojej strony na Facebooku: Nordhavn - Skandynawska Przystań , na której dzielę się ciekawostkami o krajach Północy.

Martyna

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2017
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
Filologia duńska
10.2017 - 07.2019
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
Skandynawistyka
01.2018 - 06.2018
Aarhus Universitet
Nordisk sprog og litteratur
Kursy i szkolenia
08.2015
Kurs językowy w Studieskolen, Kopenhaga, Dania
08.2016
Kurs językowy w KVUC, Kopenhaga, Dania
08.2017
Kurs językowy w Askov Højskole, Askov/Vejle, Dania
Doświadczenie
08.2016 - aktualnie
Lektor języka duńskiego
Prowadzenie zajęć online od poziomu początkującego aż do zaawansowanego, przygotowywanie do certyfikatów językowych (Dansk prøve 2, Studieprøven), konsultacje językowe, weryfikacja poziomu klienta
07.2018 - aktualnie
Tłumacz pisemny
Tłumaczenia pisemne w parach polski-duński, angielski-duński, polski-niemiecki (branża IT, lokalizacja stron internetowych, teksty marketingowe, opisy produktów, teksty administracyjne). Tłumaczenia dla firm i klientów prywatnych.
10.2019 - aktualnie
Mester - Szkoła języków skandynawskich
Prowadzenie zajęć indywidualnych i grupowych od poziomu A1 do C1, przygotowywanie do certyfikatów (Dansk prøve 3, Studieprøven), prowadzenie marketingu szkoły

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2020

Moja przygoda z Martyną zaczęła się pół roku temu a, już widzę ogromne postępy. Każda lekcja jest czystą przyjemnością, a pasja Martyny do języka duńskiego potrafi być zaraźliwa. Czuję się, jakby Martyna wzięła mnie za rączkę i przeprowadziła przez najstraszniejsze zakamarki tego języka. Wymowa, i gramatyka jest wytłumaczona w przystępny sposób. Zajęcia obfitują w rozmaite ćwiczenia, a także ciekawostki kulturowe. Polecam Martynę z wielkim serduchem!!! Pozdrowienia z Aarhus!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Znakomite połączenie pasji i profesjonalizmu Martyny to bez wątpienia wielka zaleta prowadzonych przez nią zajęć.Swoboda komunikacji, nauczanie indywidualnie dobrane do potrzeb ucznia ,kreatywność i zaangażowanie Martyny gwarantuje satysfakcjonujące efekty nauki.Polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Pełna profesjonalizmu osoba polecam bez wahania!

Martyna

Dziękuję :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2018

Martyna ma rzadko spotykaną cechę, którą charakteryzują się jedynie najlepsi nauczyciele - potrafi uczyć swojego przedmiotu (w tym przypadku - języka) z zamiłowaniem, pokazazujac tym samym, że skomplikowany język jest wbrew pozorom prosty.
Dzięki swojemu podejściu cały czas utrzymuje naszą motywację na wysokim poziomie, a każdy z nas wie jak potrafi ona się wahać w trakcie procesu uczenia się. Specjalistka od języków - biegle włada 4 językami, dzięki czemu, na zasadzie analogii, w zwięzły sposób tłumaczy nierzadko zawiłe zasady. Kurs dopasowuje do indywidualnych potrzeb, posiada swój własny program nauczania i autorskie materiały. Z całego serca polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Perfekcyjnie przygotowane zajęcia.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2017

Szczerze polecam Martynę! Tak oddanej, zaangażowanej, świetnie przygotowanej merytorycznie, a do tego przesympatycznej korepetytorki nie miałam nigdy wcześniej! A korepetycje różnego rodzaju mialam od czasów gimnazjum. Martyna potrafi w przyjazny i bardzo ciekawy sposób nauczyć duńskiego od podstaw aż do poziomu certyfikatów językowych. Tak więc nawet gdy myślicie że to niemożliwe nauczyć się tego "dziwnego języka"- wiedzcie że z Martyna się da i to w krótkim czasie :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.