Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Siemianowice Śląskie
Chorzów
Piekary Śląskie
Katowice
Bytom
Rybnik
Mysłowice
Czeladź
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka70 / 60 min

Martyna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Zapraszam na zajęcia z matematyki oraz innych przedmiotów ścisłych (fizyka, chemia)  dla uczniów szkół podstawowych, liceum, technikum (poziom podstawowy i rozszerzony). Przygotowuję do kartkówek, sprawdzianów, pomagam z bieżącym materiałem. Prowadzę również przygotowanie do egzaminów:
- obowiązkowa matura z matematyki na poziomie podstawowym
-matura z matematyki na poziomie rozszerzonym
-egzamin ósmoklasisty

Posiadam 7-letnie doświadczenie. Jestem absolwentką Politechniki  Śląskiej, gdzie obecnie realizuję doktorat. Zapewniam zajęcia w spokojnej, przyjaznej atmosferze, tłumaczę krok po kroku i dostosowuję tempo nauki do potrzeb ucznia. 

Możliwy dojazd do ucznia, zajęcia u mnie lub w formie online (przy wykorzystaniu dostępnych aplikacji np. Skype, WhatsApp, Zoom- do wyboru przez ucznia).

Kontakt telefoniczny/SMS:  508 937 39 8  lub przez formularz na stronie (przycisk "wyślij wiadomosc"). 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2018
Politechnika Śląska
Magister inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2013 - aktualnie
Korepetytor
Doświadczenie w udzielaniu korepetycji 6 lat (od 2013 roku), praca z uczniami na różnych poziomach nauczania (podstawówka, gimnazjum, liceum), przygotowanie do egzaminów Centralnej Komisji Egzaminacyjnej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2020

Świetne korepetycje! Pani Martyna przygotowywała mnie do rozszerzonej matury z matematyki w trybie on-line. Poszła super! Teraz Polibuda! Polecam!

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Bardzo polecam! Na Panią Martynę mogę zawsze liczyć w kryzysowych sytuacjach. Korepetycje zarówno z fizyki jak i matematyki na najwyższym poziomie.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2019

Polecam. Martyna pomagała mi podczas nauki w liceum. Dzięki zajęciom nie miałem problemu z matematyką, zawsze byłem świetnie przygotowany. Maturę zdałem na 96% :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Miałam wielu korepetytorów, ale żaden nie przekazywał wiedzy tak jak pani Martyna. Zajęcia są prowadzone w ciekawie, pani wyjaśnia wszytsko dokładnie i w jasny sposob. Miałam problem ze zdaniem matematyki na maturze i dzieki pomocy pani Martyny zdałam ja na 56%. Polecam z całego serca! Jak dla mnie to korepetytor idealny. Pozdrawiam :)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2019

Świetnie przygotowana oraz bardzo wszechstronna. Uczy syna z liceum oraz córkę z podstawówki.

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2017

Syn przygotowywał się do egzaminu gimnazjalnego z matematyki i przyrody i byłem bardzo zadowolony. Osoba punktualna, cierpliwa i godna polecenia. Kontynuujemy współpracę w liceum.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Dzięki Martynie zdałam maturę z matematyki. Serdecznie polecam, bardzo życzliwa, cierpliwa i punktualna osoba.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Uczyłam się z Martyną do matury z matematyki. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, nadrobiłam wszystkie zaległości i nie miałam najmniejszego problemu z uzyskaniem dobrego wyniku. Korepetycje są na bardzo wysokim poziomie bez stresu i punktualnie. poza tym na Martynę zawsze można liczyć jeśli potrzeba szybkiej pomocy . Polecam i daję najwyższą ocenę.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2017

Korypetycje na bardzo dobrym poziomie.W opinii Syna Pani Martyna zawsze dobrze przygotowana do zajęć. Zajęcia odbywają się punktualnie i nie są przekładane. Systematyczne zajęcia pozwoliły synowi nie tylko zrozumieć matematykę ale i polubić ten przedmiot.Możliwe były także korypetycje z innych przedmiotów z którymi Syn miał problemy. Gorąco polecam.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2015

Naprawde swietna robota pani Martyno, moja coreczka miala problemy z matematyka w gimnazjum, a sprawdzian po gimnazjum napisala na zadowalajaca ocene, dzieki pani Martynie i dostala sie do dobrego liceum. Naprawde jestem wdzieczny. Polecam. Andrzej z corka Karolina.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2015

Dzięki Pani Martynie syn nie ma już problemów z bieżącym materiałem oraz podwyższył swoje oceny. Serdecznie polecam. Beata

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.