Martyna Zabielska

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
 
Online
Poznań

Martyna Zabielska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Martyna Zabielska

O mnie

Umiejętność gry na instrumencie jest jak kreowanie kolejnej osobowości, która pozwala nam wyrazić siebie za pomocą dźwięków, za pomocą muzyki. To jest to, co fascynuje mnie w grze na flecie. Tak samo jest z językami obcymi, których uwielbiam poznawać tajniki. Obecnie uczę się hiszpańskiego, z którym miałam bliższą styczność studiując flet w Hiszpanii w Conservatorio de Música “Oscar Esplá” w Alicante.Podczas studiów w Alicante, miałam okazję współpracować z kilkoma świetnymi profesorami np. Rafael Casasempere Jordà, Paco Varoch, Begoña González Arteaga, Emilio Galante, a także dyrygentami: Oscar Navarro (koncert z Banda Sinfonica Municipal de Alicante), Salvador Brotons (Jove Orquestra Simfónica d’Eivissa, Ibiza).Ukończyłam studia Magisterskie w Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w klasie fletu wspaniałej pani profesor Jadwigi Kotnowskiej. W trakcie studiów uczestniczyłam w wielu projektach orkiestrowych pod batutą Piotra Wajraka, Michała Dworzyńskiego, Wojciecha Michniewskiego.

Ukończyłam Studium Pedagogiczne, podczas którego odbyłam półtora roku praktyk w szkole muzycznej, a także na uczelnii, obserwując i ucząc innych jak grać na flecie. Dodatkowo udzielałam prywatnych lekcji fletu.

Wielokrotnie miałam okazję współpracować z Filharmonią Pomorską w Bydgoszczy grając na wyjazdowych audycjach muzycznych dla szkół i przedszkoli, domów kultury.Poza bogatym w doświadczenia muzycznym życiem, uwielbiam podróżować, poznawać kulture krajów, uczyć się języków obcych, a także lubię zajmować się renowacją drewnianych mebli! :) Dodatkowo potrafię ugotować pyszne curry!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 06.2018
Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Licencjat
Instrumentalistyka, flet
10.2015 - 06.2018
Międzywydziałowego Studium Pedagogicznego Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Nauczyciel stażysta
Program kształcenia nauczycielskiego
10.2018 - 06.2019
Conservatorio de Música “Oscar Esplá”, Alicante, Hiszpania
Instrumentalistyka, flet
10.2018 - 07.2020
Akademia Muzyczna im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy
Magister
Instrumentalistyka, flet
04.2021 - 06.2021
Conservatorio Superior Música Valencia “Joaquín Rodrigo” Walencja, Hiszpania
Nauczyciel stażysta
Praktyki/staż nauczycielski
Kursy i szkolenia
06.2018
Certyfikat Studium Pedagogicznego
Doświadczenie
11.2018 - 11.2018
BANDA SINFONICA MUNICIPAL DE ALICANTE
Udział w projekcie orkiestrowym wraz z Orkiestrą Dętą w Alicante pod batutą Oscara Navarro https://www.youtube.com/watch?v=D_W0_gWLIPs&list=PLzSOwf2LdqPF3V42ZFKg01vX8e9a3Qzw6&index=50
07.2019 - 07.2019
Jove Orquestra Simfónica d'Eivissa​; Dyrygent Salvador Brotons
Udział w projekcie orkiestrowym z Młodzieżową Orkiestrą Symfoniczną na Ibizie pod batutą Salvadora Brotonsa https://www.periodicodeibiza.es/pitiusas/ibiza/2019/07/12/1093863/reconocimiento-profesores-alumnos-trobada-orquestral.html

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Benjamin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2021

As an adult learner of the flute, I am really impressed with Martyna’s teaching ability. She is extremely patient in answering all of my questions and she gives me really useful advice on how to progress my flute playing.

She also offers advice on breathing, which has really improved my technique in a short space of time.

Her English is excellent and as I don’t speak any Polish, her knowledge of the musical terminology is great.

If you are looking for a knowledgeable and reliable teacher to help you from beginner to advanced then I would really recommend Martyna.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.