Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Białystok
Matematyka wyższa40 - 50 / 60 min

Martyna

Opis ogłoszenia

Witam!
Studentka matematyki na Politechnice udzieli korepetycji z matematyki uczniom szkoły podstawowej i średniej poziom podstawowy. Przygotuję do kartkówki, sprawdzianu, egzaminu ósmoklasisty oraz matury. Pomogę w nadrobieniu zaległości. Potrafię w jasny i rzetelny sposób przekazać wiedzę. Tłumaczę materiał językiem dostosowanym indywidualnie do umiejętności i wiedzy ucznia. Korepetycje odbywają się w miłej i bezstresowej atmosferze.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.