Martyna Skrzypiec

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Chruszczobród
Sławków
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec
Będzin
Zawiercie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Bonjour à tous,
udzielam lekcji jęz. francuskiego i hiszpańskiego, prowadzę ciekawe zajęcia w domu ucznia w obszarze Dąbrowa Górnicza, Będzin, Sosnowiec, Katowice lub online. Studentka filologii francuskiej, specjalność: tłumaczenia specjalistyczne wspomagane komputerowo. Prowadzę zajęcia indywidualne dla osób w różnym wieku na poziomie podstawowym (możliwość nauki od podstaw) i średnim. Mogę śmiało powiedzieć, kocham dzielić się swoją pasją i wkładam w zajęcia całe swoje serce, aby dać jak najwięcej.
Kontakt telefoniczny lub mailowy.
Serdecznie zapraszam.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.