Marta Zamarska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Bielsko-Biała (Złote Łany)

O mnie

Jestem doświadczoną lektorką (przygotowanie metodyczne; 20 lat nauczania w Polsce i za granicą), absolwentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Cieszynie i absolwentką kulturoznawstwa amerykańskiego Uniwersytetu Warszawskiego oraz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Współpracowałam z renomowanymi szkołami języków obcych w Warszawie. W moim dorobku jest również współpraca z takimi firmami jak Whirpool, Tchibo, Ford, Avis, Janssen - Cilag, Stołeczna Estrada.

Przygotowuję do egzaminów CAE, FCE, B1, C1. Przygotowuję również do matury,egzaminów gimnazjalnych oraz wykonuję tłumaczenia oraz korekty tekstów. Prowadzę zajęcia metodą komunikatywną. Największą uwagę poświęcam nauczeniu kursanta swobodnego porozumiewania się, ze szczególnym uwzględnieniem poprawnej wymowy. Zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim. Na zajęciach korzystam z autorskich pomocy naukowych, dzięki czemu zajęcia są urozmaicone.

"Rzadki przypadek kiedy zdobyte wykształcenie idzie w parze z takimi cechami jak: takt, cierpliwość, przyjacielskie nastawienie do grupy, autentyczne zainteresowanie wykonywanym zawodem.Wszystko to składa się na w pełni ukształtowany wizerunek doświadczonego lektora" (W.Gurdak, metodyk)

Skany ocen metodyków oraz referencje kursantów przesyłam drogą mailową.

Zapraszam na zajęcia dorosłych a także młodzież i dzieci.

OFERTA:

- kursy całoroczne

- kursy wakacyjne

- szkolenia weekendowe

- zajęcia konwersacyjne

- zajęcia egzaminacyjne

- szkolenia wyjazdowe

- zajęcia indywidualne

- zajęcia grupowe

CENY

Cena za 60 minut u lektorki:

80 zł (dwie osoby 100 zł)

Stawka za zajęcia przygotowujące do egzaminów oraz zajęcia z Business English jest wyższa o 20 zł.

Wystawiam faktury.

Cena zawiera koszty materiałów dodatkowych (bez podręcznika, który kursanci kupują we własnym zakresie).

LOKALIZACJA:

Zajęcia są prowadzone w bliskim sąsiedztwie osiedla Langiewicza, dzielnica Złote Łany. W przypadku dojazdu do kursantów cena ustalana jest indywidualnie.

DOŚWIADCZENIEod 2010 - szkolenia dla klientów indywidualnych oraz firm

2007 - 2010 Empik, Szkoła Języków Obcych, Warszawa

2002- 2009 Profi-Lingua, Szkoła Języków Obcych, Warszawa

od 2002 - tłumaczenia dla firm oraz klientów indywidualnych

2002 - 2004 Future Center, Agencja Szkoleń Języków Obcych, Warszawa

1999- 2000 English First, Szkoła Języków Obcych, Warszawa

1998 - 1999 praktyka pedagogiczna, technikum budowlane, Cieszyn

od 1997: prywatne lekcje języka angielskiego z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi na wszystkich poziomach zaawansowania

CERTYFIKATY:

Dyplom ukończenia Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych, Cieszyn,1999

Dyplom licencjata, Uniwersytet Wrocławski,1999

Dyplom magistra, specjalizacja literaturoznawstwo i kulturoznawstwo

amerykańskie, Ośrodek Studiów Amerykańskich, Uniwersytet Warszawski,2002

(praca magisterska oceniona na plus bardzo dobry)

Dyplom magistra, dyplom z wyróżnieniem, Akademia Sztuk Pięknych w

Warszawie, wydział malarstwa, specjalizacja: tkanina artystyczna, 2003 -2008

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 16
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2018

Miałam do czynienia z wieloma nauczycielami angielskiego (i nie tylko) w swoim życiu, ale żaden nie był nawet w 1% taki jak pani Marta! Z ręką na sercu mogę powiedzieć, że jest to osoba, która uczy z powołania. Lekcje z nią to czysta przyjemność - zawsze prowadzone w ciekawy sposób i w przyjemnej atmosferze. Pani Marta jest szalenie inspirującą, ciepłą i wyjątkową osobą. Już na pierwszych zajęciach człowiek czuje się w jej towarzystwie bardzo swobodnie.
Przez rok naszych spotkań nauczyłam się bardzo dużo i zawsze będę ten czas wspominać z uśmiechem na twarzy bo nie mogłabym wybrać lepszego towarzystwa do nauki!
Jeśli więc nadal się wahasz to przestań i zadzwoń pod zamieszczony powyżej numer! Gwarantuję Ci - nie pożałujesz!

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2017

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Martą. Poszukiwałem korepetytora który będzie w stanie dopasować się do moich potrzeb. Chciałem skupić się na mowie, a nie nudnym uzupełnianiu starych podręczników. Pod tym względem lekcje z Panią Marta sprawdziły się w 100%! Zajęcia były ciekawie prowadzone i dopasowane do moich umiejętności. Zdecydowanie podniosłem swoją pewność siebie w porozumiewaniu się, jak i poprawiłem się od strony gramatycznej.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2017

Pani Marta uczyła mnie angielskiego przez rok czasu. W tym czasie dała się poznać jako bardzo zorganizowana, rzetelna i bardzo zaangażowana osoba. Pani Marta oprócz tego, że jest świetnym nauczycielem jest również miłą i życzliwą osobą.

Oprócz standardowych lekcji, których celem było zwiększenie moich umiejętności językowych Pani Marta świetnie przygotowała mnie na konkretne wydarzenia typu rozmowy kwalifikacyjne czy spotkania bizmesowe. Dzięki takim przygotowaniom mogłem porozmawiać na tematy, w których wcześniej nie czułem się pewnie.

Zdecydowanie polecam współpracę z Panią Martą Zamarską.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2017

Zdecydowanie polecam lekcje języka angielskiego u Pani Marty Zamarskiej. Mieliśmy przyjemność współpracować przez ponad 4 lata. Z racji wykonywanego przeze mnie zawodu doskonaliliśmy umiejętności i słownictwo specjalistyczne (medycyna, zarządzanie, marketing) oraz oczywiście wszelkie przydatne na co dzień treści.
Lekcje były zawsze przygotowane pod moje potrzeby, a dobra atmosfera powodowała, że nawet po kilkuset kilometrowej trasie, chciało się.
Dzięki lekcjom, zdobyłem pewność w prezentacjach i rozmowach biznesowych w języku angielskim, a największym plusem, dzięki dużej ilości konwersacji, była i jest, łatwość z jaką zacząłem podchodzić do wszelkich wyzwań w życiu zawodowych, w których angielski jest warunkiem wejścia.
Podszkoliłem się z gramatyki, a przede wszystkim bardzo rozwinąłem słownictwo. Nabrałem też wielu dobrych nawyków w kwestii codziennej nauki.
Pani Marta ma jeden minus – wyjechała z Warszawy i trudno jest znaleźć dobre, tak motywujące zastępstwo.
Grzegorz
Szef sprzedaży krajowej, farmacja

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Marta była moją nauczycielką przez ponad rok. Korzystałam z indywidualnych korepetycji. To najlepszy nauczyciel angielskiego jakiego w życiu miałam i żałuję tylko jednego - że wyprowadziła się z Warszawy i nie mogę kontynuować lekcji:( Próbuję znaleźć zastępstwo, ale nie jest łatwo. Fantastyczne, energiczne i pozytywne podejście do ucznia, piękna wymowa, efektywnie wykorzystywany czas na zajęciach ( bez sprawdzania w trakcie lekcji prac domowych - to było sprawdzane w domu a na zajęciach nie traciłyśmy na to czasu). Świetnie przygotowana do zajęć i przygotowująca wiele dodatkowych materiałów do samodzielnej pracy w domu. Marta pilnuje również i dyscyplinie np. Przez króciutkie sprawdzenie opanowania materiału z ubiegłego okresu na koniec zajęć co jakiś czas. To dodatkowo mobilizuje do utrwalania przerabiania materiału. Bardzo dużo nauczyłam się od Marty i bardzo poprawiłam wymowę gdyż Marta bardzo jej pilnuje i skrupulatnie poprawia błędy. Materiały i zestawy ćwiczeń przygotowywane są przez Martę w oparciu o potrzeby. Bardzo polecam Martę i sama chętnie kontynuowalabym lekcje u Marty.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Bardzo polecam naukę angielskiego z Martą! Jest ona nie tylko wspaniałym nauczycielem, ale przede wszystkim świetną osobą. Owszem, jest wymagająca jeśli chodzi o naukę, ale atmosfera na zajęciach jest jednocześnie bardzo ciepła i przyjacielska. Dzięki Marcie zrobiłam duże postępy, używam angielskiego na co dzień w pracy, jak również w życiu prywatnym. Dzięki Marcie otworzyłam się i wyzbyłam wcześniejszych ograniczeń. Nareszcie jestem w stanie bez żadnych przeszkód wyrazić swoje myśli! Dodatkowo Marta jako artystka-malarka po ASP jest również szalenie inspirująca! Każda lekcja angielskiego to prawdziwa przyjemność :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2017

Pani Marta Zamarska był moim nauczycielem przez 4 lata, nauka z nią to prawdziwa przyjemność. Na lekcjach rozmawiałyśmy praktycznie na każdy temat: o newsach z pierwszych stron gazet, o pogodzie, podróżach i wydarzeniach kulturalnych. Korygowała moje błędy z ogromnym taktem. Lekcje prowadzone cały czas w języku angielskim pomogły mi pozbyć się bariery językowej.
Pani Marta Zamarska jest osobą bardzo optymistyczną. Zawsze jest przygotowana i stara się aby zajęcia były ciekawe. Jest osobą otwartą, energiczną i pozytywnie nastawioną do ludzi, wytwarza sympatyczną atmosferę na zajęciach. Doskonale motywuje do pracy a zajęcia z nią są naprawdę przyjemne.
Zajęcia prowadzone są w sposób bezstresowy, wesoły, z pełnym zaangażowaniem i maksymalnym wykorzystaniem zaplanowanego czasu. Na zajęciach nie można się nudzić, każda lekcja wygląda inaczej, poprzez wprowadzanie różnorodnych zadań uczymy się szybciej i bardziej efektywnie.
Zajęcia z panią Martą Zamarska to nie tylko nauka, ale także spędzony przyjemnie czas. Wykorzystuje każdą okazję do rozmowy w języku angielskim. Taki sposób nauczania języka polecam przede wszystkim tym, którym na co dzień brakuje możliwości wykorzystania angielskiego w praktyce.
Z całą odpowiedzialnością mogę polecić panią Martę Zamarską jako profesjonalnego, doświadczonego i kompetentnego lektora, który kocha to co robi i zaraża swoją pasją innych. Zajęcia pomagają wzbogacić swoją wiedze i umiejętność, rozwinąć słownictwo i przełamać barierę językową. Miła i serdeczna atmosfera skutkuje lepszymi wynikami w szkole i łatwiejszym przyswajaniem nowej wiedzy.

avatar
Malvina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Korzystając z usług Marty Zamarskiej w zakresie korepetycji oraz konsultacji z języka angielskiego, a także tłumaczeń i proofreadingu na potrzeby firmy AVATAR PR, przekonałam się o jej wysokich kwalifikacjach, wiedzy, rzetelności, terminowości i zangażowaniu w realizację usługi/ zlecenia.
Szczególnie doceniam indywidualne i nieszablonowe podeście do klienta, poprzedzanie pracy starannym researchem i stałe rozwijanie jezykowego warsztatu. Z całą pewnością mogę polecić korzystanie z wysokiej jakości usług Marty Zamarskiej.

avatar
Ewelina Puławska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2017

Z całą odpowiedzialnością mogę zarekomendować współpracę z Panią Martą Zamarską. Pani Marta dała się poznać jako nauczyciel pełen zaangażowania i pasji, którą potrafi zarazić swojego rozmówcę. Doceniam kreatywne podejście Pani Marty do prowadzonych zajęć, jej optymizm i cierpliwość. Zajęcia zawsze były prowadzone w interesujący sposób, często też z wykorzystaniem licznych materiałów pomocniczych, jak gry czy rysunek. W mojej ocenie zajęcia z Panią Marta były efektywnie zagospodarowanym czasem, a co najważniejsze – zaowocowały pozbyciem się tzw. bariery językowej, czyli pokonaniem stresu przed mówieniem w językiem angielskim. Ten fakt zasługuje na szczególne uznanie, gdyż bariera ta towarzyszyła mi przez prawie 15 lat nauki i żaden z wcześniejszych nauczycieli nie był w stanie pomóc mi w pokonaniu tej trudności.

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Marta Zamarska to świetna nauczycielka języka angielskiego, najlepsza jaką można sobie wyobrazić. Jest bardzo komunikatywna, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta, wyjątkowo cierpliwa i pozytywnie nastawiona do uczniów. Ma niesamowity talent do nauczania. Marta przez kilka lat uczyła moją córkę języka angielskiego. Zajęcia z dziećmi prowadzi z pełnym zaangażowaniem i sprawia, że dzieci w sposób całkowicie bezstresowy, w miłej atmosferze, częściowo przez zabawę przyswajają sobie obcy język. Zarazem jest nauczycielką wymagającą i konsekwentną, dzięki czemu uczniowie w określonym czasie przyswajają sobie dużą ilość wiedzy. Po zajęciach dokładnie omawia z rodzicami co zostało przerobione i przedstawia postępy w nauce dziecka. Zachęca do aktywnego uczestniczenia w zajęciach wykorzystując różne metody nauczania. Na jej lekcjach nie można się nudzić. Do wykonywanej przez siebie pracy podchodzi z energią i wielką pasją. Nauka z Martą to prawdziwa przyjemność. Gorąco polecam Martę Zamarską jako nauczycielkę języka angielskiego.

avatar
Katarzyna Kozioł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Marta to osoba kompetentna, świetnie przygotowana do każdych zajęć, których poziom i tematy dostosowuje indywidualnie do ucznia. Jest bardzo pogodna, wprost zaraża entuzjazmem i potrafi zmotywować do nauki. Z każdej lekcji wychodziłam zadowolona i pełna energii. Swobodna i miła atmosfera na zajęciach sprawiły, że przełamałam swoją barierę i zaczęłam mówić po angielsku. Bardzo polecam zajęcia z Martą, bo to najlepszy nauczyciel języka angielskiego, z którym pracowałam do tej pory.

avatar
Marta Gajda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Marta jest świetną nauczycielką języka angielskiego. Zawsze doskonale przygotowana do zajęć, posiadająca ciekawe materiały, dostosowane do oczekiwań i poziomu ucznia. Całość lekcji przeprowadzona w języku angielskim. Marta, poza naturalną zdolnością swobodnego podtrzymywania konwersacji, potrafi wzbudzić fajną i jednocześnie niezwykle motywującą atmosferę, dzięki czemu zdolności językowe poprawiają się zauważalnie. Jest to najlepszy nauczyciel języka angielskiego, z którym miałam przyjemność współpracować. Szczerze polecam zajęcia z Martą, efekty gwarantowane. :)

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Pani Marta uczyła moją córkę angielskiego 2 lata. Oceniam jej pracę bardzo wysoko począwszy od kultury osobistej na profesjonalizmie i dużych zdolnościach interpersonalnych skończywszy. Moja córka z natury nieśmiała otworzyła się przy Pani Marcie i to w dodatku w języku obcym. Nie miała później problemu aby pojechać na obóz Angloville gdzie przez 7 dni mówiła tylko po angielsku. Lekcje u Pani Marty to zabawa z nauką w bardzo radosnej atmosferze. Bardzo żałujemy że nie możemy kontynuować współpracy (przeprowadzka) Ola wspomina P. Martę jako najlepszego nauczyciela języka jakiego miała i ja się z ta opinią całkowicie zgadzam.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

„Jeju, kiedy ta lekcja się już skończy?!” – to było moje główne zmartwienie na pierwszych zajęciach z Martą. Byłam na poziomie pre-intermidiate, ledwo co potrafiłam się przedstawić a na samą myśl, że mam mówić po angielsku, byłam cała mokra z nerwów. Jednak pierwsze, wspólne 60 minut upłynęło bez ani jednego słowa po polsku! Uff, dałam radę i byłam z siebie dumna :) I tak się zaczęło. Po 1,5 roku nauki z Martą pojechałam na kurs językowy do Dublina. Zostałam zakwalifikowana na poziom zaawansowany. Nie mogłam w to uwierzyć. Tak krótko i takie postępy. Bez Marty z pewnością nie dałabym rady. Dziś pracuję w międzynarodowej firmie i mój szef jest obcokrajowcem. Na co dzień posługuję się angielskim, a o stresie związanym z mówieniem już dawno zapomniałam. To wszystko dlatego, że Marta to najlepsza lektorka z jaką miałam przyjemność się uczyć. Sama z wykształcenia jestem nauczycielem, a to chyba najgorszy przypadek do nauczania, bo przecież ja z pewnością zrobiłabym wszystko lepiej ;) W przypadku Marty ta reguła się nie sprawdziła. Doskonale zna język, jest zawsze przygotowana do lekcji, prowadzi je w ciekawy i urozmaicony sposób i przede wszystkim wybiera aktualne tematy, bliskie współczesnym Brytyjczykom czy Amerykanom. Dzięki temu żaden small talk z Anglikiem nie jest dla mnie straszny.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Jest mi niezwykle miło zarekomendować Martę jako osobę, która prowadzi zajęcia bardzo profesjonalnie i z dużą pasją. Miałam przyjemność spotkać Ją na swojej drodze
i współpracować na okoliczność przygotowania do egzaminu z języka angielskiego poprzedzającego obronę doktoratu. Nasze lekcje miały bardzo indywidualny charakter, ściśle dostosowany do moich oczekiwań związanych z tematem dysertacji i zakresem egzaminu. Marta poza wiedzą, kompetencjami i zaangażowaniem, posiada dar nauczania, otwartość na ucznia oraz potrafi analizować jego potrzeby i tworzyć „szyty na miarę” skuteczny program zajęć. Jest przy tym bardzo optymistyczną i ciepłą osobą, a spotkania odbywają się w miłej i twórczej atmosferze. Marta posiada także cenną umiejętność prowadzenia zajęć swobodnie, a jednocześnie bardzo efektywnie. Wszystko to doskonale otwiera ucznia, przełamuje językowe bariery oraz zachęca i motywuje do wspólnej, ale też i samodzielnej pracy. Polecam z pełnym przekonaniem!:) Edyta Bobel

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

zajęcia z p. Martą to połączenie przyjemnego z pożytecznym.Lekcje prowadzone są całkowicie w j.angielskim .Pani Marta systematycznie przygotowuje liczne materiały do nauki, które nie tylko uczą ale zawierają liczne ciekawostki. Pani Marta jest osobą bardzo miłą, która zaraża wszystkich swoich optymizmem. Jest to nauczycie z powołania jakich podczas mojej edukacji miałem niewielu. Bardzo polecam zajęcia z p. Martą, dzięki niej dużo się nauczyłem i miło spędziłem czas . Lukasz Chmielowiec ( 4 wspaniałe lata korepetycji )

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.