Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

¡Hola a todos!
Oferuję zajęcia z języka hiszpańskiego.
Chcesz rozpocząć przygodę z tym przeboskim językiem lub rozwijać swoje umiejętności? Odezwij się do mnie.

W tym roku prowadzę zajęcia na poziomach: A1, A2, A2/B1, B1 i B2.

Zajęcia indywidualne: 90zł/50min (1 lekcja co tydzień)
Jednorazowe konsultacje/lekcja: 100zł/45min

Kilka słów o mnie:
Moją przygodę z językiem hiszpańskim zaczęłam dziewięć lat temu i od tego czasu ani na jeden dzień nie straciłam kontaktu z tym językiem. Otaczam się tym hiszpańskim na co dzień. Mój partner jest Hiszpanem. Spędziłam pół roku w Hiszpanii studiując na jednym z hiszpańskich uniwersytetów. Obecnie mieszkam i pracuję na codzień w Hiszpanii, w słonecznej Granadzie. Posiadam już spore doświadczenie w nauczaniu tego boskiego języka i jest to coś co kocham robić. Posiadam również certyfikat potwierdzający moją znajomość języka na poziomie C1 (DELE C1).

Sposób prowadzenia lekcji:
Prowadzę zajęcia online przez [*Google Meet *] (istnieje też możliwość zajęć przez Skype). Materiały z lekcji i ćwiczenia zamieszczam na Classromie (platformie należącej do Googla). Podczas lekcji udostępniam prezentację, wyświetlam filmiki uzupełniające dany temat i pomagające osłuchać się z hiszpańskojęzycznymi akcentami oraz poruszam także tematy związane z kulturą państw hiszpańskojęzycznych (nie tylko Hiszpanii). Zadaję zadania domowe, które polegają na robieniu ćwiczeń powtarzających tematy, o których była mowa na lekcji. Nie są jednak one obowiązkowe, ale za ich poprawne zrobienie zbiera się punkty, które potem można zamienić na zniżkę na kolejny miesiąc. Oczywiście to od Ciebie zależy czy powtórzysz sobie słówka przed kolejną lekcją ;) Ja od siebie zapewniam ciekawe lekcje w pozytywnej atmosferze i mnóstwo hiszpańskiego :D

_¡Hasta luego!
Marta_

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
Piątek
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - 07.2023
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Licencjat
zarządzanie
01.2022 - 07.2022
Universidad Pontificia de Salamanca
ADET
Kursy i szkolenia
05.2022
VI JORNADA DE FORMACIÓN PARA PROFESORES DE ESPAÑOL
06.2022
Test poziomujący OLS z j. hiszpańskiego - uzyskany poziom: C2
01.2023
DELE C1
03.2023
I Foro didáctico "Español en inmersión" Edinumen-UCM
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Lektor języka hiszpańskiego

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2023

Serdecznie Polecam zajęcia z Martą,
Za każdym razem dużo z nich wynoszę, a Marta przygotowuje wszystkie potrzebne materiały, które są bardzo ciekawe - często odnoszące się do hiszpańskiej kultury. Ponadto stara się mnie angażować i zachęcać do dłuższych wypowiedzi. Po każdych zajęciach jestem zmotywowana do dalszej pracy nad moim hiszpańskim

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2022

Bardzo dobrze przygotowane lekcje z języka hiszpańskiego. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, wiele można z nich wynieść. Wszystko tłumaczone jest w zrozumiały sposób. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie polecam :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2021

Świetne lekcje hiszpańskiego, profesjonalnie przygotowane, wspaniała atmosfera. Polecam z całego serca.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.