Martin Długosz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Strzelce Opolskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Historia mimo swojej natury nie powinna być przedmiotem, który nie oferuję nic poza dużą ilością dat, postaci i wydarzeń.

W swoich zajęciach staram się przybliżyć jej tajniki poprzez zobrazowanie przedmiotowych dat, postaci i wydarzeń w formie łatwo przyswajalnej.

Nauka poprzez ciekawe opowiadania odnoszące się do tematu pozwala lepiej poznać dany materiał i w sposób kompletny przygotować do matury.

Podczas dwóch pierwszych lat studiów miałem przedmioty: ,,Historia powszechna państwa i prawa oraz ,,Historia ustroju i prawa polskiego. W związku z powyższym znajomość historii okazała się niezbędna, tak jak w przypadku wielu innych dziedzin naukowych.

Zachęcam do współpracy.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek16:00 - 18:00
Środa
Czwartek16:00 - 18:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2021
Uniwersytet Opolski
Magister
Prawo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2022 - aktualnie
Aplikant Radcowski
W dniu 25 września 2021 r. zdałem wstępny egzamin państwowy na aplikację radcowską. Od stycznia 2022 r. figuruje jako aplikant radcowski I roku.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.