Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Wrocław

O mnie

Jestem Martyna . Tańczę od 15 lat . Rok temu skończyłam szkołę baletową w Bytomiu otrzymując przy tym miano dyplomowanej tancerki .

Studiuje na Łodzkiej Akademii na kierunku pedagogika tańca . Moim zajęciem na codzień jest przekazywaniem swojej wiedzy na zajęciach w różnych przedziałach wiekowych z różnych technik tanecznych .

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 05.2019
Ogólnokształcącą Szkoła Baletowa
10.2019 - aktualnie
Akademia Humanistyczno Ekonomiczna
Taniec
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
08.2019 - aktualnie
Akademia Tańca Esens
Instruktorka baletu , modern jazzu .

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.