Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Katowice

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Marta

O mnie

Hejsa

Nazywam sie Marta. Pracuje z jezykiem dunskim na co dzien, przy wsparciu klienta zewnetrznego. Ukonczylam szkole jezykowa w Danii. W Danii mieszkalam przez ponad 5 lat, gdzie udzielalam sie m.in charytatywnie dla spoleczenstwa dunskiego.

Pomoge w nauce jezyka dunskiego od podstaw lub za wymiane na inny jezyk np. niemiecki lub hiszpanski.Mozliwosc rowniez nauki przez Skype.

Pozdrawiam

Marta

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2020

Polecam tą tłumaczkę bardzo profesjonalnie i skrupulatnie podchodzi do każdego zlecenia.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.