Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Język japoński90 / 60 min

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Doktor filologii japońskiej, były wykładowca akademicki i czynny tłumacz języka japońskiego chętnie przyjmie na korepetycje uczniów o różnym stopniu zaawansowania języka. Oferuję m.in. gruntowne przygotowanie do egzaminu JLPT na poziomie N1, N2, N3, warsztaty tłumaczeniowe oraz korepetycje dla studentów japonistyki. Zapraszam na zajęcia zarówno osoby z dobrą znajomością języka, które chciałyby podszlifować swój warsztat i rozwijać umiejętności językowe oraz osoby, które dopiero zaczynają przygodę z językiem japońskim. Udzielam lekcji wyłącznie online przez Zoom, Google Meets lub Skype.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2009 - 06.2016
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Doktor
Filologia japońska
04.2010 - 03.2011
京都産業大学 Uniwersytet Kyoto Sangyo
Stypendium dla uczestników studiów doktoranckich
10.2010 - 10.2011
京都大学 Uniwersytet Kioto
stypendium japońskiego Ministerstwa Edukacji
Kursy i szkolenia
07.2009
日本語能力試験1級
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
하늘
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2020

Marta jest wspaniałą nauczycielką :) ! Posiada dużą wiedzę i potrafi ją bardzo dobrze przekazać. Lekcje są zawsze prowadzone w przyjaznej atmosferze, przy materiałach idealnie dobranych do poziomu ucznia. Aktualnie mieszkam w Japonii i przygotowuję się do egzaminu JLPT (planuję go zdać na najwyższym poziomie) i muszę przyznać, że nasze zajęcia mi bardzo wiele dają^^
Dziękuję bardzo!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.