Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Język niemiecki50 / 60 min

Marta

Opis ogłoszenia

Hej,
chcesz podszkolić niemiecki lub zacząć całkiem od początku nic prostszego. Zapraszam na korepetycje z tego języka…także od początku :)
Jestem absolwentką kolegium nauczycielskiego z językiem kierunkowym niemieckim, studiowałam także germanistykę na Uniwersytecie Śląskim, ponadto co jest myślę moim największym atutem jest  udział w programie " Erasmus+ " który dał mi największą szansę by zdobyć jeszcze większego doświadczenia językowego i tym samym lepszego prowadzenia korepetycji :),  dużo tez wyjeżdzałam do krajów niemieckojęzycznych (Austria, Niemcy), gdzie również zdobyłam doświadczenie jezykowe ale i kulturowe :) obecnie uczę tego języka w szkole jak i szkole językowej i przedszkolu. 
Zapraszam serdecznie do kontaktu:)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 10.2015
Uniwersytet Śląski
Licencjat
germanistyka
10.2016 - 11.2019
Uniwersytet Śląski
Magister
Socjologia
10.2018 - 06.2019
Wyższa Szkoła Humanitas
edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne
10.2018 - 02.2019
Universität Bremen
Magister
Soziologie
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2018 - aktualnie
Szkola podstawowa
Nauczyciel w szkole podstawowej

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.