Ostatnia aktywność:
24 dni temu
 
 
Online
Płock
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski45 - 55 / 60 min

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Chcesz nauczyć się języka włoskiego bądź pogłębić jego znajomość? Interesuje Cię kultura włoska ? Wyjeżdżasz na wakacje bądź do pracy do Włoch i obawiasz się, że niewiele zdziałasz ze znajomością języka angielskiego? Masz egzamin zaliczeniowy do zdania? Czeka Cię matura z języka włoskiego? Chcesz porozmawiać po włosku

Zapraszam na lekcje języka włoskiego STACJONARNE w Płocku (grupowe i indywidualne) oraz ONLINE (grupowe i indywidualne). Ukończyłam filologię włoską na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie, rok studiowałam na Uniwersytecie w Bolonii.Razem poznamy nie tylko język włoski, ale również włoską kulturę i zwyczaje. Zapraszam na wielką włoską przygodę!  :) Wykonuję również tłumaczenia.

A PRESTO!

Marta

P.S. Jeśli masz ochotę zajrzyj również na profil na facebooku: L’italiano per tutti - język włoski w Płocku i online, gdzie znajdziesz sporo ciekawostek związanych z Włochami i językiem włoskim.

 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2006 - 09.2012
Uniwersytet Jagielloński
Magister
filologia włoska
09.2015 - 07.2016
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Studia podyplomowe - tłumaczenia specjalistyczne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2019

Polecam, bardzo skuteczne nauczanie języka włoskiego w miłej atmosferze. Nauka z panią Martą jest bardzo konkretna i twórcza. Nie można się doczekać następnych lekcji.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2016

Polecam! lekcje w bardzo przyjemnej atmosferze, tematy omawiane są precyzyjnie, jasno i zwięźle. Pani Marta jest zawsze bardzo dokładnie przygotowana do zajęć, ma sporą wiedzę i widać jej wieloletnie doświadczenie pedagogiczne. Nauka włoskiego z p. Martą to sama przyjemność!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2015

Polecam Panią Martę z całą stanowczością, zwłaszcza w przypadku spraw beznadziejnych :) Takich jak nieuchronnie zbliżający się egzamin zaliczeniowy.

avatar
Bogdan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2015

Korzystam z usług pani Marty w zakresie tłumaczeń z języka włoskiego. Profesjonalne podejście do pracy. Terminowe wywiązywanie się z powierzonych zadań. Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2015

Zdecydowanie polecam! Właściwa osoba na właściwym miejscu: konkretna i rzeczowa. Pasjonatka. Potrafi naprawdę porządnie nauczyć języka i gramatyki. Dzięki korepetycjom z Nią, dzisiaj jestem dumną studentką italianistyki! :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2014

Dzięki Pani Marcie włoska gramatyka stała się dla mnie dużo łatwiejsza! Zawsze uśmiechnięta i godna polecenia :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.