Marta Kotynia

Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
 
Online
Otwock
Józefów
Warszawa (Śródmieście +10)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jeśli Twoje dziecko ma trudności z matematyką, nie radzi sobie z ułamkami, procentami i wieloma innymi zagadnieniami, to zachęcam do nauki ze mną.

  • W nauce każdego przedmiotu najważniejsze jest rozumienie. Jest ono  kluczem do rozwiązania każdego zadania - dlatego ja stawiam przede wszystkim na dokładne czytanie poleceń i ich rozumienie.                       
  • Bardzo ważnym elementem nauki jest systematyczność. Odrabianie prac domowych, w celu usystematyzowania wiedzy zdobytej na lekcji jest bardzo istotne - dlatego zawsze mój uczeń dostaje ćwiczenia do rozwiązania w domu. 

Staram się tłumaczyć jasno, spokojnie i z dużą dozą cierpliwości - to najważniejsze aby obudzić w drugim człowieku motywację i chęć do nauki :). 

Przed spotkaniem proszę o wiadomość z informacją o materiale, który ma być przerabiany na korepetycjach - pozwoli mi to na przygotowanie materiałów dodatkowych. 

Za dojazd do ucznia proszę o dodatkowe 10-20 zł (cena do uzgodnienia).
 

 

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.