Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa (Śródmieście)
Socjologiacena do ustalenia

Marta Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/545 opinii

Opis ogłoszenia

Korepetycje, przygotowanie do sprawdzianów i egzaminów, korekta językowa i stylistyczna. Wsparcie w przygotowaniach do wystąpień publicznych (elementy retoryki i erystyki, ćwiczenie wystąpień publicznych, symulacja przebiegu egzaminu). Pomoc przy nadrabianiu zaległości na studiach. Pomoce naukowe i skrypty. Wsparcie merytoryczne przy pisaniu prac.
Doradzam i poprawiam, ale NIE PISZĘ GOTOWYCH PRAC ZALICZENIOWYCH za ucznia czy studenta!

Aby usprawnić naszą komunikację, proszę o przesłanie na adres mailowy (obok zapytania) także materiałów i konkretnych wytycznych, związanych z zagadnieniem/obszarem problemowym. Proszę o kontakt w dni powszednie w godzinach 10-22 (w miarę możliwości). W weekendy mogę być niedostępna, jednakże odpowiadam na zapytania, tak szybko jak to możliwe.

Zachęcam do kontaktu mailowego i telefonicznego. Posługuję się językiem polskim i angielskim. W przypadku prac redakcyjnych, cena jest zależna od rodzaju pomocy/zlecenia. Przyjazna atmosfera i efektywna nauka.
Zapraszam serdecznie.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 45
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2023

U pani Marty uczyła się moja córka - maturzystka i syn - przed egzaminem óśmoklasisty. Bardzo polecam te lekcje!. Obydwoje dobrze poradzili sobie z egzaminami, mimo początkowych problemów w szkole. Syn miał zaległości a córka to umysł ścisły. Pani Marta zaraziła ich swoim pozytywnym podejściem i wiedzą. Oceny poprawione i egzaminy poszły gładko. Dziękuję i serdecznie pozdrawiam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lipca 2022

Chciałam bardzo podziękować Pani Marcie! Bez problemu mój syn osiągnął wynik na Egzaminie powyżej 80%. Praca z Panią Marta uporządkowała tematy i spowodowała, że na egzamin 8 klasisty szedł pewny siebie. Dziękuje z całego ♥️♥️ Polecam wszystkim !

avatar
Arti
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2022

Na egzamin poszedłem pewny i przygotowany. Nic mnie nie zaskoczyło. Spodziewam się dobrze zdanej matury. Bardzo dziękuję, pani Marto. Polecam zajęcia online. Bardzo dużo się nauczyłem w krótkim czasie.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2021

Nareszcie po wielu poszukiwaniach na tym portalu, znalazłam kompetentnego nauczyciela pomagającego w polskim do matury. Pani Marta ma rozwiązania na wszystkie szkolne problemy i podpowiada dużo skutecznych sposobów na radzenie sobie z interpretacjami, pisaniem i lekturami. Bardzo polecam zajęcia. Zdałam egzamin dużo lepiej, niż oczekiwałam i teraz studiuję na wymarzonym kierunku.

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2020

Tegoroczna matura wcale mnie nie zaskoczyła, dzięki pani Marcie. Wszystko poszło dobrze, i ze spokojem czekam na wyniki. Przed lekcjami kompletnie nie potrafiłem się zabrać za przygotowanie do rozszerzenia. Interpretacja tekstów, pisanie esejów i rozprawek nie szło mi najlepiej. Nie wiedziałem jak się też dobrze przygotować z literatury. Pani Marta zaprowadziła ład w tym chaosie i zastosowała przejrzyste, skuteczne metody. Przedtem chodziłem na zajęcia stacjonarne u innych osób, ale niewiele z nich wyniosłem. Zdecydowanie polecam zajęcia przez internet u pani Marty!

avatar
Ewa i syn Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2020

Dzięki pani Marcie syn bardzo poprawił wyniki w nauce i nie boi się już egzaminu ósmoklasisty. Dziękujemy serdecznie!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

Nareszcie kompetentny nauczyciel. Sprawdziłam wielu korepetytorów i tylko u pani Marty trafiłam na porządne lekcje. Wszystko dobrze wyjaśnione plus praktyczne porady. Bardzo polecam.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

Dziękuję za pomoc w przygotowaniu do matury rozszerzonej. Bardzo praktyczne i twórcze zajęcia. Tak powinny wyglądać lekcje w szkole. Jeśli ktoś się waha nad zajęciami przez internet, polecam.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2020

Bardzo dobry nauczyciel. Świetnie tłumaczy i wyjaśnia najtrudniejsze zagadnienia. Uczy w sposób zrozumiały i skupia się na konkretach, a jak trzeba to potrafi zagonić do działania. Żaden brak się nie ukryje :) W końcu nauczyłem się interpretacji tekstów i pisania rozprawek oraz wypowiedzi ustnych. Dziękuję za praktyczne i działające sposoby na poradzenie sobie z maturą z polskiego. Z wielu praktycznych porad korzystam nadal na studiach.

avatar
Jurek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2020

Bezbolesna i komfortowa nauka przez internet. Semestr zaliczony. Aż nauczyciel się zdziwił, skąd u mnie nagle tyle wiedzy i taka duża poprawa w pisaniu prac. Bardzo pani dziękuję! Jurek

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Polecam wszystkim Panią. Syn zadowolony, chodził do Pani Marty tylko przez trzy miesiące przed matura i egzamin zdany pozytywnie. A poziom wiedzy syna przed korepetycjami byl bardzo przecietny. Korepetytorka super.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2019

Te zajęcia to dobra inwestycja! Matura ustna zdana na 100 procent, a jestem umysłem ścisłym. Pisemna zaliczona na 80 procent. Bardzo polecam przyjazną i kompetentną panią Martę.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2019

Nauczycielka ma dobry kontakt z uczniem i tłumaczy wszystko w zrozumiały sposób. Daje przejrzyste wskazówki do interpretacji i pytaniami motywuje do pogłębiania tematu. Ma sposób na każdy licealny problem/zaległość. Dużo się nauczyłam i nadrobiłam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Bardzo dziękuję za rzetelne przygotowanie do matury. Zdałam polski rozszerzony na 90 procent! Jeśli ktoś się waha, bardzo polecam zajęcia przez internet. Ania

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2018

Dziękuję za przygotowanie do matury rozszerzonej. Mòj wynik to 97 procent! Gdy zaczynałam korepetycje, pisałam i interpretowałam dość słabo. Bardzo dobre lekcje przez internet. Polecam innym.

avatar
Bogumił
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 września 2018

Bardzo dobrze przeprowadzone spotkanie. Rzeczowo, zrozumiale i w pozytywnej miłej atmosferze.
Pani Marta to osoba o szerokich horyzontach, która potrafi wyjaśnić pewne zagadnienia na kilku płaszczyznach.
Bardzo dziękuję i szczerze polecam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2018

Bardzo skuteczna pomoc. Córka poradziła sobie z trudnym sprawdzianem i nadrabia zaległości po chorobie. Przygotowujemy się u pani Marty do egzaminu ośmioklasisty. Polecam

avatar
Alona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
18 września 2018

Odradzam. Istnieje kilka przyczyn:

1) Przyszłam do Pani po raz pierwszy, i Pani się nie przedstawiła. (Wypadało by się przedstawić)
2) Pani nie sprawdziła mój poziom wiedzy, nic nie pytała mnie na początku.
3) Zajęcia wyglądają w następujący sposób: jest stół, siedzi Pani z jednej strony, ja siedzę na przeciwko z drugiej a po środku komputer. Pani nie widzi co piszę, jak piszę, Pani to nie interesuje. Tak jak gdybym przyszła na wykład w uniwersytecie.
4) Zajęcia się odbywały wieczorem. Jasność w pokoju nie była najlepsza innymi słowy było ciemno, przypominało romantyczną atmosferę. Wydawało się, że przyszłam nie uczyć się, a na jakąś randkę, brakowało butelki wina...

Marta Anna

Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej, zaznaczyłam, że nie prowadzę zajęć z nauki języka dla cudzoziemców. Dostałam wtedy informację, że mam tylko wyjaśnić, przed egzaminem, zagadnienia ortograficzne i reguły poprawności językowej. Dlatego się zgodziłam.
Nie otrzymałam od pani Alony żadnych zagadnień ani nie pojawiły się żadne wstępne oczekiwania co do formuły zajęć. Wobec tego zaczęłam od wyjaśnienia zasad, aby później przejść do ćwiczeń (teoria plus praktyka), które pokażą poziom zrozumienia i opanowania reguł na przykładach. Kilkakrotnie pytałam czy wszystko jest zrozumiałe i podkreślałam najtrudniejsze kwestie. Jeżeli pojawiły się inne oczekiwania, należało je zgłosić na początku lub w trakcie spotkania.
Na moich zajęciach korzystamy, zazwyczaj, z materiałów wyświetlanych na komputerach, stąd ich obecność na stole.
Przedstawiłam się już na samym początku, rozmawiając przez domofon, kiedy przyszła pani niespodziewanie, o pół godziny za wcześnie, na zajęcia.
W dodatku po skończonym spotkaniu umówiłyśmy się na kolejne, co oznaczało dla mnie, że zajęcia spełniły oczekiwania pani Alony. Reakcja w formie negatywnego komentarza jest niezrozumiała i nieuczciwa...
Warto nauczyć się zgłaszać i precyzować swoje potrzeby, gdyż każdy ma inne, zamiast dawać upust frustracjom po fakcie. Jak widać inne osoby (nawet najmłodsi) nie mają z tym problemów i są zadowolone z przebiegu oraz efektów zajęć.

avatar
Krzych
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2018

Matura rozszerzona zdana bardzo dobrze! Bardzo dziękuję za pomoc. Bez tych zajęć nie wiedziałbym jak się przygotować. W szkole nic się nie nauczyłem. Dopiero na internetowych lekcjach z panią Martą przerobiłem dużo motywów, nauczyłem się interpretować teksty i pisać ciekawe rozprawki i eseje.

avatar
Katarzyna i Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2018

Syn korzystał z zajęć przez internet u pani Marty. Jako umysł ścisły nigdy nie radził sobie zbyt dobrze z polskim. Groziło mu oblanie matury. Jednak dzięki tym zajęciom zrobił bardzo duże postępy i udało mu się dobrze zdać egzamin ustny i pisemny. Poza tym lekcje ocenił jako ciekawe i konkretne. Bardzo dziękujemy! Katarzyna z synem Pawłem.

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2018

Bardzo ciekawe i praktyczne zajęcia. Przygotowałem się do matury z polskiego, korzystałem z doradztwa edukacyjnego i dostałem na dobre studia. Szybko poprawiłem swój język i styl pisania. Nauczyłem się interpretacji i korzystania z różnych źródeł, a także rozwijania swoich mocnych stron. Świadomie wybrałem studia. To wszystko czego się nauczyłem, przydaje mi się także w pierwszej pracy. Pani Marta potrafi pomóc w praktyczny sposób - widać, ze ma doświadczenie życiowe oraz zawodowe w kilku dziedzinach i branżach, i nie jest tylko nauczycielem polskiego, co bardzo się przydaje.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2017

Zajęcia u Pani Marty prowadzone są w przyjemnej atmosferze. Szybko i rzeczowo nadrobiliśmy zaległości,których mialem naprawdę sporo i zaczęliśmy przygotowania do matury. U Pani Marty nauczyłem się bardzo dobrze i bez tych zajęć miałbym problemy ze zdaniem matury z języka polskiego. Na szczęście udało się nam dobrze przygotować i matura poszła lepiej niż się spodziewałem. Bardzo dziękuje i polecam!

avatar
Tymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2017

Pani Marta świetnie prowadzi zajęcia. Dobra atmosfera, uśmiech i rzeczowe podejście do nauczania. W trakcie zajęć poprawiłem gramatykę, ortografię i pisanie wypracowań. Nadrobiłem zaległości w interpretacji literatury. Zdałem sobie również sprawę, że język polski może być ciekawym i użytecznym "przedmiotem". Bardzo dziękuję i szczerze polecam !

avatar
Danusia W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2016

Jestem bardzo zadowolona z nauki i z jej wyniku - zdałam maturę pisemną na 80% a z ustnej dostałam prawie maksimum punktów! Nawet nie myślałam o takim wyniku...Uczyłam się intensywnie z panią Martą 2 razy w tygodniu przez 4 miesiące. Na początku stacjonarnie a potem potem zdalnie przez skype. Polecam te zajęcia - tak samo stacjonarne, jak przez internet. Jest dużo przydatnej wiedzy, czas szybko mija, bo dużo się dzieje i nie jest nudno.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2016

Bardzo dobra korepetytorka, świetny kontakt z uczniami i ogromna wyrozumiałość. Nadrobiłyśmy z przyjaciółką najważniejsze zagadnienia z liceum, solidnie przygotowałyśmy się do matury ustnej. Polecam szczególnie zajęcia w grupie :) Pozdrawiamy serdecznie.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2016

Bardzo dobrze zorganizowane zajęcia w ciągu 3 miesięcy, nadrobilismy 3 lata licealne, po 4 latach przerwy! Matura zdana na 40 % Jestem bardzo zadowolony, polecam wszystkim którzy się wahają warto. Pozdrawiam !

avatar
MarcinW
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2016

Pomocne i konkretne zajęcia. Dobry kontakt i bardzo motywujące wsparcie nauczycielki. Zupełnie inne lekcje niż w szkole - polski da się lubić :)
Duży plus za możliwość odbywania lekcji przez internet. Nie trzeba dojeżdżać a wszystko przebiega sprawnie. W ciągu paru miesięcy nauczyłem się więcej niż przez całe liceum i dobrze zdałem maturę. Polecam.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2016

Wyniki matury z polskiego miło mnie zaskoczyły. Zdałam lepiej niż planowałam. Dziękuję za pomoc! 4 miesiące intensywnej, ale przyjemnej nauki dały efekt. Polecam lekcje online z panią Martą - atmosfera zachęca do nauki a lekcje są ciekawe.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2016

Bardzo dobre zajęcia! Marta pomogła mi w zaliczeniu arcytrudnego kolokwium na studiach dziennikarskich. W kilka spotkań opracowaliśmy cały semestr. Szybko, sprawnie i rzeczowo. Tak powinny wyglądać każde korepetycje.

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2016

Dwa miesiące przed maturą ustną zaczęłam pracę z panią Martą. Przyszłam z nastawieniem 'oby zdać na 30%' jednak w efekcie końcowym wynik był dużo wyższy. Jak najbardziej polecam lekcje, prowadzone są rzetelnie i widać, że sprawiają pani Marcie dużą przyjemność :) jak zacznie się pracować wcześniej niż ja, to można osiągnąć super wyniki w przyjemnej atmosferze. Pani Marta dodatkowo uczy samodzielnego myślenia a na lekcjach nie siedzi się bezczynnie i się nie usypia.
Dziękuję.

avatar
RenataM
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2015

Przygotowałam się do matury poprzez zajęcia online z panią Martą. Zależało mi na wygodzie (bez straty czasu na dojazdy) i wysokim poziomie lekcji. Dzięki tym korepetycjom nadrobiłam spore zaległości, przygotowałam się do nowej matury i nauczyłam się pisać dobre rozprawki. Efekt: konkretne i przyjemne zajęcia oraz dobrze zdana matura z polskiego. Dziękuję i polecam te zajęcia innym.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2015

Obawiałem się nowej matury ustnej bo zupełnie nie wiedziałem jak się do niej przygotować. Lekcje polskiego w szkole były męczarnią i miałem spore braki. Pani Marta opracowała ciekawy i przystępny system. Pracowaliśmy intensywnie od stycznia, co dało świetne wyniki: zdobyłem maksymalną liczbę punktów!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2015

Zajęcia z Panią Martą były ostatnią deską ratunku dla syna, który nie jest humanistą i miał jedynkę z pisemnej matury próbnej . Mimo bardzo krótkiego czasu w ciągu trzech miesięcy opanował sztuke pisania rozprawek i dostał 68 % z matury pisemnej. Z ustna poszło gorzej - trema go pokonała - ale grunt że zdał .Na przygotowanie do matury ustnej potrzeba po prostu trochę więcej czasu niż 3 miesiące :-) Generalnie - polecam nauczyciela.

avatar
Karolina i Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2015

Dziękuję za dobre przygotowanie syna do matury. Problemem było pisanie wypracowań, wypowiedzi ustne i rozumienie materiału szkolnego. Pani Marta dość szybko rozprawiła się z problemami z którymi inni nauczyciele nie dawali sobie rady. Dziękujemy

Marta Anna

Daniel polubił język polski i pokonał niechęć do nauki, która stała się mniej stresująca. Dziękuję za opinię, która dodała mi jeszcze więcej energii do twórczego działania :)

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2015

Pani Marta ma świetne, motywujące podejście a przy tym jest bardzo sympatyczną i konkretną osobą. Dzięki zajęciom udało mi się zdać egzamin i to lepiej niż oczekiwałam.

Marta Anna

Owocna współpraca. Cieszę się, że udało sę oswoić pozornie nieprzyjazne zagadnienia :)

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2015

Polecam Panią Martę jako osobę solidną i rzetelną. Pomogła mojemu synowi przed testem szóstoklasistydo i egzaminem do gimnazjum. Atmosfera na zajęciach bardzo przyjazna i motywująca. Jeszcze raz polecam.

Marta Anna

Cieszę się, że Marcelowi udało się osiągnąć dobre wyniki. Dziękuję i pozdrawiam.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2015

Bardzo dobrze prowadzi zajęcia.
Bardzo dobrze tłumaczy.
Już po 2 zajęciach czuje się pewniejszy.
I korki z Panią dają pewność że zdam maturkę ;D

Marta Anna

Mam nadzieję, że te kilka intensywnych lekcji wzbogaciło warsztat interpretacyjny i pisarski oraz przyczyni się do lepszego wyniku na maturze. Powodzenia! :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2015

Dzięki zajęciom zaliczyłam maturę podstawową na 80% Przedtem kiepsko radziłam sobie z pisaniem wypracowań i interpretacją tekstów (próbne testy zaliczałam na 25%). Pani Marta to sympatyczna i rzetelna osoba. Atmosfera na zajęciach jest przyjazna, zawsze można liczyć na wsparcie i motywację a czas jest efektywnie wykorzystany. :)

Marta Anna

Dzięki zaangażowaniu i szczypcie motywacji, Maria pokonała niechęć do języka polskiego. Udało się też pobudzić ciekawość i zapał co zaowocowało dobrym wynikiem. Gratuluję i życzę powodzenia w nauce na wymarzonym kierunku studiów.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2014

Zdecydowanie polecam Panią Martę jako psychologa. Robi na prawdę dobrą robotę i ma podejście :)

Marta Anna

Cieszę się, że proces terapeutyczny przynosi efekty. Dziękuję za opinię.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2014

Bardzo polecam Panią Martę.Pomogła mojemu synowi na trzy tygodnie przed maturą z polskiego. Musiała bardzo szybko ogarnąć jego sposób pisania wypracowań jak i egzamin ustny. Bardzo mu pomogła. Pani Marta jest solidną i rzetelną korepetytorką. Bardzo polecam.

Marta Anna

Dziękuję za opinię. Gratuluję Jackowi dobrze zdanej matury!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2014

Dziękuję za skuteczne przygotowanie syna do sprawdzianów i pomoc w nadrobieniu zaległości, co zaaowocowało znaczną poprawą ocen z języka polskiego.

Marta Anna

Grześ potrzebował motywacji do nauki i pomocy w zlikwidowaniu zaległości po długiej chorobie. Ostatecznie udało się nam wzbudzić zainteresowanie początkowo nudnym dla niego przedmiotem a w konsekwencji poprawić oceny. Dziękuję i pozdrawiam.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2014

Jeśli szukasz szybkiej, rzetelnej i bezproblemowej pomocy, o autorskim/świeżym punkcie widzenia - u Marty to znajdziesz !
W innym przypadku - zwróć się do innej osoby ;)
Bardzo konkretna i profesjonalna pomoc. Marta to osoba o szerokich horyzontach, co dostrzega się już na samym początku współpracy.
Korzystałem z pomocy Marty kilka razy - zawsze z bardzo pozytywnym skutkiem.
W związku z powyższym, piszę ten zasłużony "bardzo pozytywny" komentarz ;)

Marta Anna

Cieszę się i dziękuję za opinię.
Oczywiście zapraszam ponownie :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2014

Trafiłam do Pani Marty z polecenia moich koleżanek, które korzystały wcześniej z pomocy. Mogę zdecydowanie polecić konsultacje także innym. Dziękuję za rzetelną i skuteczną pomoc w przygotowaniu się do trudnego egzaminu oraz za dobrze opracowane materiały pomocnicze przydatne w nauce. Pozdrawiam !

Marta Anna

Gratuluję, życząc dalszych sukcesów w zgłębianiu fascynującego świata nauk społecznych.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
13 marca 2014

Nie polecam usług tej Pani,życzy sobie spore pieniądze za tak naprawdę kopiuj wklej z internetu!A chyba nie o to nam chodzi..Nie polecam!

Marta Anna

Zgodnie z regulaminem serwisu, nie piszę gotowych prac pisemnych za ucznia - wskazuję źródła, kluczowe zagadnienia i przekazuję wiedzę. W tym wypadku do opracowania były pytania na egzamin. Wysłane zostało rzetelne opracowanie z podaniem hiperłączy do źródeł (m.in Encyklopedia Zarządzania i prace naukowe). W internecie mamy też wirtualne biblioteki i większość publikacji dostępna jest do zakupienia w formie pdf, dlatego nie rozumiem takiej argumentacji. Dwie trzecie tego zlecenia, stanowiło wskazanie prawidłowych odpowiedzi na arkuszu pytań z przedmiotu socjologia (jakieś 80 pytań) oraz kilka pytań otwartych - o czym nie wspomniano. Takie opracowanie wymaga poświęcenia kilku godzin pracy. Na przyszłość warto precyzować oczekiwania i skontaktować się z osobą pomagającą w przygotowaniu do egzaminu, jeśli są jakieś wątpliwości, zamiast przekazywać niesprawiedliwe opinie.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2014

Bardzo konkretna i miła pani. bardzo mi pomogła:) Poleciam!

Marta Anna

Potrzebna była pomoc w przygotowaniu do egzaminu. Gratuluję bardzo dobrego wyniku i zapraszam w przyszłości.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.