Marta Pelczar

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków

O mnie

Prowadzę nie tylko zajęcia szkolne ale też szkolenia i kursy. Oprócz merytorycznego przygotowania do prowadzenia zajęć dbam o atmosferę na zajęciach tak by słuchacze czy kursanci wychodzili zadowoleni. Potrafię w prosty sposób przekazywać wiedzę i dostosowywać przekaz do poziomu grupy oraz pojedynczego uczestnika. Ma to swoje odzwierciedlenie w pozytywnych ankietach i opiniach na mój temat.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.