Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Gdańsk (Jasień)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z malarstwa i rysunku. Jestem magistrem sztuki ze specjalizacją malarstwo.

Sztuka jest moją pasją i chętnie rozwinę ją u innych osób w spokojnej oraz luźnej atmosferze.
Przyjmuję osoby w każdym wieku, z różnym doświadczeniem.

Przykłady moich prac znajdują się na moim profilu Instagram: martaniziolekart

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Serdecznie polecam zajęcia u Pani Marty. Po każdej lekcji widziałem postępy w swoich umiejętnościach. Pani Marta potrafi zauważyć wszelkie braki w umiejętnościach oraz poprawnie je skorygować. Atmosfera na zajęciach jest zawsze super, z humorem, bez stresu :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2019

Marta jest wspaniałym człowiekiem, artystką i nauczycielką. Potrafi świetnie wytłumaczyć zagadnienia techniczne, nie zabijając przy tym twórczego potencjału ucznia :) Lekcje z Martą to czysta przyjemność. Jest to osoba kreatywna, podchodząca do ucznia w indywidualny sposób, posiadająca wyobraźnię, a przede wszystkim kładąca nacisk na te aspekty rozwoju ucznia, które są dla niego problematyczne. Polecam Martę jako osobę przygotowującą do egzaminów na uczelnie artystyczne, świetnego nauczyciela rysunku zarówno dla dzieci, młodzieży jak i osób dorosłych, którym coś tam w duszy twórczego gra, ale nie bardzo wiedzą w którą stronę ukierunkować swój zapał. Marta na pewno pomoże Wam wybrać właściwą drogę artystyczną.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.