Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Ruda Śląska
Ruda
Zabrze (Kończyce)
Chorzów
Katowice
Siemianowice Śląskie
Sosnowiec
Bytom
Faktura VAT

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Marta

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2012

Jak najbardziej polecam Panią Martę. Mój syn uczy się już ponad 3 miesiące i widać fantastyczną poprawę. W ciągu tego okresu nauczył się komunikatywnie porozumiewać, a to jest najważniejsze. Z dnia na dzień dostrzegam ogromną poprawę, także pieniądze nie idą w błoto na pewno. Polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.