Marta Marczak

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witaj, dziękuję Ci za zainteresowanie moim profilem.Jeśli się tu znalazłeś/aś, to prawdopodobnie szukasz kogoś, kto….

 • Pomoże Ci przezwyciężyć strach przed mówieniem i pokonać poczucie, że nie wyrażasz się płynnie i swobodnie
 • Pokaże Ci jak powinieneś się uczyć, byś w możliwie najkrótszym czasie osiągnął zamierzone efekty
 • Pomoże Ci poprawić stopień znajomości angielskiego - przede wszystkim kompetencje związane z mówieniem, ale także słuchaniem, rozumieniem, pisaniem
 • Wesprze Twoje mechanizmy motywacji, byś w procesie nauki działał w sposób systematyczny, regularny i skuteczny
 • Pomoże wejść na znacznie wyższy poziom zaawansowania jeśli chodzi o angielski biznesowy/branżowy/ogólny

Jeśli któreś z tych stwierdzeń dotyczy Ciebie, to jesteś w dobrym miejscu. Od 17 lat pracuję z osobami uczącymi się języka angielskiego i doskonale znam ich obawy, blokady, bariery i wyzwania. Co więcej, dzięki wieloletniemu doświadczeniu, odpowiedniej edukacji i licznym szkoleniom wiem też, jak się z tymi kwestiami zmierzyć:)

Typowe problemy związane z mówieniem w języku angielskim znam zresztą z autopsji - wychowywałam się na Malcie, która jest krajem anglojęzycznym i krótko po wyjeździe z Polski na własnej skórze odczułam, co znaczy strach przed mówieniem i blokada językowa. Szczęśliwie, jako certyfikowana lektorka posiadam dziś wiedzę dotyczącą metod i sposobów minimalizacji stresu związanego z posługiwaniem się językiem obcym i pragnę wyposażyć Cię w nie, byś nie musiał mierzyć się ze wstydem, lękiem i niepewnością i zamiast tego poczuł się pewnie i kompetentnie!

W swojej codziennej pracy pomagam osobom takim jak Ty zmierzyć się z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą posługiwanie się językiem obcym. Uczę metodą opartą o konwersacje, która naśladując naturalną sytuację komunikacyjną, w krótkim czasie pozwala Ci osiągnąć umiejętność płynnego posługiwania się językiem. Tego typu zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, bez względu na poziom. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z angielskim, pomogę Ci postawić pierwsze kroki i opanować najistotniejsze zwroty i sformułowania. Jeśli  utknąłeś w połowie drogi zniechęcony nieskutecznymi metodami nauki, wspólnie zweryfikujemy to, co już wiesz i opracujemy program, dzięki któremu zrobisz szybkie postępy ukierunkowane na Twoje potrzeby i docelowe zastosowania języka. Jeśli posługujesz się angielskim w stopniu zaawansowanym ale na co dzień nie masz z kim rozmawiać przez co zapominasz słowa i pojęcia, stworzę warunki, w których będziesz aktywował swoją wiedzę, trenował akcent i poznawał słownictwo, które nada Twojemu angielskiemu “ostateczny szlif”.

Nie wierzę w tradycyjne, “szkolne” podejście do nauki języków, oparte na pisemnych ćwiczeniach i marginalizujące posługiwanie się językiem w mowie, ani w uniwersalny plan, który sprawdza się u wszystkich. Zamiast tego stawiam na podejście indywidualne i w taki też sposób konstruuję plan nauki. Adresuję braki i słabe strony, a nie to, co już potrafisz i wiesz, aby szybko wyposażyć Cię w niezbędne kompetencje i zminimalizować czas nauki. Nie zależy mi na kursantach “na zawsze” - miarą sukcesu nauki jest dla mnie doprowadzenie Cię do punktu, w którym możesz sam posługiwać się angielskim i staram się, by nastąpiło to w możliwie najkrótszym czasie. Moich uczniów wyposażam w solidne podstawy i porządkuję ich wiedzę tworząc połączenia między teorią a praktyką. Każdorazowo dopasowuję zajęcia do poziomu ucznia i dopilnowuję, by były one komplementarne z zamierzeniami, celami i docelowymi zastosowaniami języka. Po każdym spotkaniu otrzymujesz ode mnie zestaw materiałów skrojonych pod Ciebie i Twoje potrzeby, tak, byś uczył się wyłącznie tych rzeczy, które przydadzą się do realizacji Twoich zamierzeń i celów.  

Uczę osoby dorosłe, skupiając się przede wszystkim na Business English , specjalistycznym angielskim branżowym, ale także na General English . Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu osób z branży IT, lekarzy, pracowników z sektora bankowego, sprzedażowego, kreatywnego; osób związanych z HR, reklamą, inżynierów produkcji i wielu innych dziedzin. Od kilku lat z powodzeniem prowadzę językowo osoby z dysleksją , które osiągają doskonałe wyniki. 

W czym mogę Ci pomóc? 
W okiełznaniu stresu i zahamowań związanych z mówieniem w języku angielskim, byś czuł się komfortowo

 • W rozgadaniu, uzyskaniu płynności językowej
 • W skorygowaniu złych nawyków językowych
 • W konwersacjach z obszaru Business English i General English
 • W przygotowaniu do wystąpień, prezentacji, negocjacji i spotkań biznesowych w języku angielskim
 • W przygotowaniu językowym do zagranicznego wyjazdu
 • W przygotowaniu do rozmowy kwalifikacyjnej
 • W przygotowaniu do studiów w języku angielskim
 • W zarządzaniu Twoją motywacją w procesie nauki
 • W organizacji Twojej pracy własnej nad angielskim 

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2023

Powiedzenie, że Marta pomogła mi przezwyciężyć mój opór do gramatyki, to jakby nic nie powiedzieć. Profesjonalizm, empatia, dostosowanie się do potrzeb kursanta to jedne z wielu zalet zajęć z Martą. Spotkania zawsze przebiegają w miłej atmosferze, z wykorzystaniem różnych metod w celu przekazania jak największej wiedzy i zaangażowania Cię w proces nauki. Marta pomogła mi zdobyć pewność siebie w komunikacji i wyrażaniu siebie w obcym języku, co było dla mnie kluczowe ze względu na profesję. Z całego serca polecam zajęcia z Martą. Z dodatkiem waszego zaangażowania, gwarantuję samych owocnych wyników. Ciężko o lepszego partnera do nauki angielskiego:)

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2023

Bardzo profesjonalne, dobrze przemyślane zajęcia. Potrzebowałam doszkolić się z mówienia, ale zależało mi na tym, żeby stale trzymać się blisko zagadnień związanych z HR. Marta świetnie się w tym odnalazła i opracowała dla mnie indywidualny program. Ogarnęłyśmy i gramatykę i mówienie i zaczynam pracę na nowym stanowisku bez stresu. Dzięki Marta :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2022

Uwaga, po tej opinii na pewno skorzystasz z nauki u Marty! :)

Marta ma bardzo obszerną wiedzę i potrafi ją przekazać w efektywny sposób. Dzięki niej w końcu zrozumiałam kiedy użyć konkretnych czasów i jak to robić sprawniej gdy mówię. Cieszę się, że skorzystałam w lekcji z Martą, uważam że mój poziom angielskiego polepszył się, a ja oswoiłam się z mówieniem w tym języku.

Polecam :)

I Speak Marta Marczak

Asiu dziękuję za Twój czas poświęcony za napisanie tej opinii. Cieszę się, że jesteś zadowolona i że mogłam Cię wesprzeć w nauce :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2022

Zajęcia prowadzone są w sposób profesjonalny i jednocześnie w luźnej atmosferze. Moje zajęcia głównie skupiały się konwersacjach, co przyczyniło się do znacznej poprawy w mówieniu oraz poznania nowych słów w obszarze Business English. Marta ma obszerną wiedzę w tym obszarze. W razie konieczności jasno i zwięźle wytłumaczy gramatykę. Jestem bardzo zadowolony z efektów naszej współpracy. Serdecznie polecam zajęcia z Martą!

I Speak Marta Marczak

Łukasz bardzo dziękuję za Twoją opinię, to motywuje do dalszej pracy:)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2022

Uważam, że Marta prowadzi lekcje profesjonalnie - jest punktualna, zorganizowana, przygotowana (a także umalowana i ubrana elegancko, czasami czuję się, jak w biurze ;-)) Ma bardzo szeroką wiedzę ogólną oraz szczególną (typu przemysł farmaceutyczny), co dla mnie jest super, bo mam okazję wielu rzeczy się dowiedzieć oprócz poprawy jakości mojego języka :-)
Tematy, które poruszamy na lekcjach są ciekawe, dostosowane do potrzeb ucznia i jego braków. Poza wszystkim Marta jest osobą życzliwą, z poczuciem humoru i elastyczną, jeśli chodzi o terminy. Szczerze polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2022

Współpracuje z Martą już od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony z efektów. Pracując w IT, językiem angielskim posługuję się na porządku dziennym, zarówno w piśmie jak i w mowie i nie miałem pojęcia, jak wiele błędów powielam na co dzień. Przede wszystkim potrzebowałem osoby, która zweryfykuje mój obecny poziom znajomości języka i poprawi nieprawidłowe nawyki.
Marta sprawdziła się tak dobrze, że znaczną poprawę można było zauważyć już po kilku sesjach. Z łatwością wykryła krytyczne obszary wymagające poprawy i ustaliła odpowiedni plan zajęć. Gorąco polecam.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2021

Korzystam z usług Pani Marty w zakresie konwersacji biznesowych na poziomie zaawansowanym C1+. Pani Marta jest wykwalifikowanym lektorem j.angielskiego, o dużej wiedzy oraz profesjonalnym podejściu do ucznia. Wsłuchuje się w potrzeby osoby, z którą pracuje i w zwinny oraz adekwatny sposób odpowiada na nie. Z mojej perspektywy praktyka biznesu, który potrzebuje szlifować język i zapewnić sobie biegłość mówienia, podejście Pani Marty jest tym, czego poszukiwałam. To, co wyróżnia też Panią Martę i za co ją cenię, to wysoka kultura osobista, takt oraz obycie. Z nikim nie pracowało mi się lepiej. A lekcja to dla mnie okazja do rozmowy z mądrym człowiekiem na każdy możliwy temat - w języku angielskim.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2021

Panią Martę znalazłam sama wertując internet w poszukiwaniu lektora do konwersacji. Jestem osobą po czterdziestce, więc z racji wieku na swojej drodze spotkałam już niejednego nauczyciela, co daje doświadczenie, do którego mogę się odnieść. Mam fisia na punkcie pięknej klasycznej wymowy i alergię na tzw Polish English i to właśnie CUDOWNIE BOSKI ANGIELSKI angielski p Marty zachęcił mnie do spróbowania z nią lekcji. Nie tylko ma piękny akcent, ale też bardzo bogate słownictwo i co istotne, jako człowiek bardzo szerokie horyzonty, co sprawia, że można z nią rozmawiać na każdy temat. Jest też bardzo otwarta na mnie i moje dosyć nietuzinkowe potrzeby, co określiłabym dużą plastycznością i ukłonem w stronę klienta. Większość nauczycieli jakich znam, szczególnie tych ze stażem, ma swoją wizję nauczania i to raczej student musi się dopasować do systemu, a nie nauczyciel do studenta. Więc jeśli wiesz, czego chcesz i szukasz kogoś, kto umiałby usłyszeć i uszanować Twoje potrzeby, do tego ma wszechstronną wiedzę ogólną, a nie tylko językową i dodatkowo włada językiem angielskim na poziomie bardzo wykształconego native speakera, p Marta będzie świetnym wyborem. Z całego serca polecam!

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2021

Pani Marta jest bardzo dobrą nauczycielką języka angielskiego. Przeprowadziłem się za granicę i mimo wielu lat nauki języka nie byłem w stanie swobodnie się porozumiewać. Lekcje pozwoliły mi to zmienić i w tej chwili pracuję mówiąc na codzien po angielsku. Polecam!

avatar
Kamil Kowalski
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
10 listopada 2021

Lekcja jak w szkole, co lubię jeść, o której wstaję i czy pije kawę. Dużo osobistych pytań nr mojego życia prywatnego i zawodowego, co nie było komfortowe. Mówiłem, że inwestuje w nieruchomości, a Pani Marta myśli, że jestem agentem. Nie jestem. W profilu napisane jest, że Pani Marta przygotowuje do certyfikatów, a na spotkaniu mówi, że" nie specjalizuje się, nie skupia na tym, tylko robią to centra egzaminacyjne". Czyli oferta jedno, a praktyka to drugie. Jestem z Warszawy a Pani Marta wymawia "łorsoł", zamiast łorso. Dziewczyna, która krzątała się po mieszkaniu zwróciła na to uwagę. Od samego początku chcę się uczyć poprawnej wymowy. Dziewczyna powiedziała, że były też inne drobne błędy. Pani Marta powiedziała, że rozumie mój problem, że trudno tak dużo mówić po angielsku, bo "uczyłem się z książek i robiłem ćwiczenia. " Skąd Pani to wie skoro Pani o to nie pytała a ja nie mówiłem ? Polecam pytać, a nie robić założenia. Nie jest to profesjonalne. Jako przedsiębiorca polecam zweryfikować cenę za spotkanie z uwagi na jakość spotkania. Wybrałem innego korepetytora. Pozdrawiam

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2021

Najlepsza nauczycielka z jaką przyszło mi współpracować. Nauka z Martą to czysta przyjemność, pomogła mi w końcu przezwyciężyć lęk przed mówieniem po angielsku, wielu próbowało ale tylko jej się udało ;) Marta zna specjalistyczne branżowe słownictwo (branża IT/MED), dzięki niej udało mi się rozwinąć karierę zawodową. Oczywiście z Martą można konwersować o wszystkim, nie tylko o pracy dlatego też zajęcia są zawsze ciekawe. POLECAM!!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2021

Dzięki nauce z Martą pokonałam strach przed mówieniem w języku angielskim!
Zajęcia są prowadzone w bardzo ciekawy sposób i dzięki temu są przyjemnością, a nie kolejnym obowiązkiem.
Wszechstronność lektora jest ogromnym atutem, można rozmawiać naprawdę o wszystkim!
Marta jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć i pamięta co sprawiało mi trudność i co wymaga jeszcze ćwiczeń.
Polecam każdemu!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2021

Uczyłem się angielskiego z Martą przez niemal rok – z przyjemnością wspominam naszą współpracę. Nigdy nie miałem tak kompetentnej (i sympatycznej ;-) nauczycielki.

Dla mnie ważna była przede wszystkim komunikacja i umiejętność mówienia – z Martą, mimo ograniczonego czasu z mojej strony, szybko osiągnąłem wyższy „level”.

Marta jest bardzo profesjonalna i skuteczna w nauczaniu, zajęcia są dopasowane do naszych potrzeb i preferencji, a tempo do indywidualnych możliwości. Jako nauczyciel doskonale potrafi dobrać metodykę przynoszącą w danym przypadku najszybsze efekty, potrafi też motywować.

Marta jest wymagająca, zawsze bardzo uważna na zajęciach, i co warte podkreślenia, świetnie mówi po angielsku (co wcale nie jest takie oczywiste w przypadku innych nauczycieli ;-)

Mogę każdemu polecić zajęcia z Martą, choć jest jeden minus – lekcje z nią upływają zbyt szybko ;-)

Piotr

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2021

Marta zrewolucjonizowała moje wyobrażenia o tym, jak powinnam się uczyć. Postawiła “diagnozę”, wskazała szczegółowy plan działania, który w przeciągu 4 miesięcy przyniósł zaskakujące dla mnie samej skutki. Dzisiaj prezentacje w pracy nie stanowią dla mnie problemu, ale nadal pamiętam czas, kiedy paraliżował mnie strach i nie mogłam wydusić z siebie słowa. Dziękuję Marcie za pomoc w przezwyciężeniu tej blokady i za unikalne podejście do ucznia.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2021

Znakomicie. W końcu lektor rozmawia ze mną o rzeczach jakimi zajmuję się w pracy. Jestem informatykiem i zawsze był to problem dla lektorów, a przecież najbardziej zależy mi na doskonaleniu języka jakiego używam na co dzień. Poza tym rozmowy odbywają się w przyjemnej atmosferze i bez stresu.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.