Ostatnia aktywność:
wczoraj
Online
Poznań
Swarzędz
Antoninek
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski30 - 50 / 60 min

Marta

Opis ogłoszenia

W okresie kwarantanny zapraszam także na zajęcia online.

Studentka polonistyki przygotuje do egzaminu ósmoklasisty lub do matury [ustnej i pisemnej], a także pomoże w codziennej nauce z języka polskiego i przyswajaniu materiału.

Do swojej pracy wykorzystuję materiały z różnych źródeł [podręczniki z różnych lat, przykładowe materiały do matury ustnej], staram się, by sposoby przekazywania wiedzy były różnorodne, a przez to efektywne. Podchodzę do nauczania z pasją, by nawet najbardziej zniechęcony uczeń przekonał się do języka polskiego.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.