Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Architektura20 / 60 min

Marta K

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Jestem studentką piątego roku kierunku Architektura na Politechnice Lubelskiej .
Z egzaminiu wstępnego uzyskałam prawie maksymalny wynik (ok.480/500) z dwóch rysunków, znajdując się tym samym w pierwszej 10 przyjętych kandydatów.
Ponad 2 lata uczęszczałam na kurs rysunku architektonicznego w jednej z najlepszych szkół w Kielcach, ale także uczestniczyłam w wakacyjnych kursach i plenerach w Warszawie.
Techniki, które opanowałam to rysunek ołówkiem, akwarela, rysunek tuszem, marker.

Kursy w szkołach kosztują ok 250 - 500 zł miesięcznie, gdzie cena za godzinę zajęć w dużej grupie to 25 - 60 zł. Ja oferuje pracę w max 2 osobowych grupach. Zazwyczaj raz w tyg 3h (no chyba, że ktoś chciałby więcej)
PROMOCJA: Jeśli znajdziesz mi jeszcze jedną osobę cena za TWOJĄ lekcję będzie wynosić 15 zł za godzine. Jeśli zgłosicie się w 2 osoby od razu to cena za godzine od osoby będzie wynosić 18 zł.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2015

SUPER lekcje. Bardzo łatwo tłumaczone. Pani dostosowuje lekcje indywidualnie do ucznia. Zdałem maturę na 80%, a byłem analfabetą z angielskiego

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.