Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Kraków
Krzeszowice
Faktura VAT

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2013 - 07.2018
Filologia romańska
Magister
10.2017 - 04.2019
Organizacja i zarządzanie w usługach społecznych i edukacyjnych
Kursy i szkolenia
07.2017
Kurs w zakresie zdalnego nauczania "Jak uczyć online?" - Edunation
11.2017
Szkolenie w zakresie nauczania języków obcych "EduOctoberfest" - Edunation
Doświadczenie
10.2013 - 06.2015
Liceum Ogólnokształcące - Gliwice
10.2014 - 06.2016
Szkoła Podstawowa - Gliwice
10.2017 - 02.2019
Szkoła Podstawowa - Krzeszowice
09.2018 - aktualnie
Przedszkole Niepubliczne - Krzeszowice
07.2019 - aktualnie
Marta Kantor Usługi Lingwistyczne

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2017

Jeśli szukacie profesjonalnego nauczyciela języka obcego nie mogliście lepiej trafić. Marta jest wspaniałym nauczycielem który profesjonalnie podchodzi do swojej pracy co w połączeniu ze wspaniałą atmosferą podczas trwania zajęć daje już efekty po pierwszych zajęciach. Jeśli wydaje Ci się że nie masz predyspozycji do nauki języka obcego, polecam zajęcia z Martą. Szybko zmienisz swoje przekonanie a przy okazji nauczysz się wspaniałego języka. Zachęcam i serdecznie polecam.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Naprawdę polecam ! Jeśli szukasz nauczyciela, który znajdzie sposób ,abyś nauczył się tego ,,skomplikowanego" języka, przekonał się, że ,,nie taki diabeł straszny jak go malują" to dobrze trafiłeś. Marta jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Posiada ogromną wiedzę i olbrzymi zapas cierpliwości. Jednak przede wszystkim kocha to co robi, a dzięki temu nauka z nią to sama przyjemność. Jako totalny ,,głąb" językowy mogę śmiało powiedzieć ,że nawet beznadziejne przypadki dzięki niej rokują na przyszłość.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2017

Jeżeli ktoś szuka nauczyciela z pasją, zaangażowaniem, który potrafi zarazić miłością do języka francuskiego to nie musi szukać dalej... Pani Marta jest tym nauczycielem. Posiada dar przekazywania wiedzy o tym pięknym i trudnym języku w sposób profesjonalny ale przyjemny. Łączy w sobie cechy w mojej opinii pożądane u nauczyciela jest konsekwentna, wymagająca ale także serdeczna i dowcipna. Nasza przygoda z językiem francuskim pod okiem Pani Marty trwa od kilku miesięcy i mam nadzieję, że szybko się nie skończy

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2016

Z Panią Martą nauka staje się łatwa i przyjemna. Pełen profesjonalizm i maksimum zaangażowania.
Z całego serca polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.