Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Katowice
Jaworzno
Chrzanów
Trzebinia
Olkusz
Libiąż
Balin
Imielin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzykacena do ustalenia

Marta

Opis ogłoszenia

LEKCJE ŚPIEWU I TEORII MUZYKI

Studiowałam wokalistykę jazzową w Krakowskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej oraz na wydziale Kompozycji, Interpretacji, Edukacji i Jazzu na Akademii Muzycznej w Katowicach. Współpracowałam z organizatorami międzynarodowych konferencji naukowych dotyczących emisji głosu. Brałam udział w wielu warsztatach jazzowych w Polsce i za granicą prowadzonych m.in. przez Berklee College of Music (Boston, USA), czy Prince Claus Conservatoire (Groningen, Holandia). Od kilku lat prowadzę działalność pedagogiczną. Posiadam również spore doświadczenie sceniczne zdobyte w kraju i za granicą.

Program nauczania dostosowuję do potrzeb i możliwości ucznia.
W oparciu o liczne materiały (książki, nuty, nagrania) oraz własne doświadczenie, poruszam na zajęciach takie zagadnienia jak:
- emisja głosu,
- praca nad repertuarem
- kształcenie słuchu
- ćwiczenia rytmiczne
- improwizacja 
- przygotowanie do występów scenicznych
- praca nad wymową w języku angielskim (poparta własnym doświadczeniem oraz dyplomem ukończenia studiów filologii angielskiej)
- teoria muzyki - harmonia, kształcenie słuchu 

Czas lekcji to w zależności od potrzeb 45 lub 60 minut.
Chętnie odpowiem na wszelkie pytania.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.