Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Gliwice
Zabrze
Knurów
Przyszowice
Orzesze
Chudów
Paniówki
Gierałtowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia80 / 60 min

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Opis ogłoszenia

Przygotowanie do matury 2021, 2022, 2023 na poziomie rozszerzonym i podstawowym; chemistry for the IB dyploma; przygotowanie do sprawdzianów. Możliwość zajęć on-line.Lekcje jednorazowe, kilkurazowe dostępne przez cały rok.

Dojazd do ucznia w cenie.

Lokalizacja: Gliwice, Zabrze, Knurów, Gierałtowice, Przyszowice, Ornontowice, Orzesze.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2014

Jestem bardzo usatysfakcjonowana z lekcji z Panią Martą. Zajęcia są prowadzone w bardzo przystępny sposób, każda rzecz w miarę potrzeby jest tłumaczona do pełnego zrozumienia. Zaletą Pani Marty jest również podejście do przedmiotu poprzez logiczne rozumowanie, a nie schematyczne rozwiązywanie. Dodatkowo jest to osoba otwarta na nowe wyzwania, która oprócz zadań popularnych maturalnych jest w stanie udzielić pomocy np. przy projektowaniu doświadczeń lub rozwiązaniu zadań w języku angielskim. Serdecznie polecam, w szczególności dla osób, chcących uzyskać wynik bardzo dobry na maturze!

avatar
Emila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2013

Pani Marta jest najlepszą korepetytorką z chemii jaką kiedykolwiek miałam. Już od początku widziałam rezultaty i lepsze oceny w szkole. Bardzo zrozumiale tłumaczy materiał. Jest cierpliwa i wyrozumiała. Podaje praktyczne rozwiązania zadań, pomocne gdy zapomnimy jakiś chemiczny wzór ;) Bardzo polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.