Ostatnia aktywność:
15 dni temu
 
Online
Wodzisław Śląski
Pawłowice
Wrocław
Jastrzębie-Zdrój
Żory
Katowice
Gliwice
Częstochowa

Marta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Marta

O mnie

Korepetytor z 4 letnim doświadczeniem, moim priorytetem jest to aby uczeń zrozumiał dane zagadnienia. Jestem zorganizowana i sumienna :)

Na zajęciach jest zawsze miła atmosfera ale jestem też dość wymagająca bo zależy mi na sukcesach moich uczniów :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Polecam zajęcia u Pani Marty. Dzięki niej dostałam się na wymarzone studia a maturę napisałam na przeszło 90%. Pani Marta to osoba której bardzo zależy aby uczeń wszystko dobrze zrozumiał. Polecam ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.