Marta Żaworonek

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Łódź
Aleksandrów Łódzki
Zgierz
Konstantynów Łódzki
Matematyka40 - 45 / 60 min

Marta Żaworonek

Opis ogłoszenia

Witam!
Jestem studentką drugiego roku matematyki na Politechnice Łódzkiej. Udzielam korepetycji od 5 lat, mam dużo cierpliwości oraz ciekawe formy nauki. Prowadzę gromadę zuchową więc mam bardzo dobry kontakt z dziećmi. Dzięki niewielkiej różnicy wieku starsi uczniowie przed lekcją nie czują strachu oraz są bardziej otwarci na naukę.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.