Magdalena Dariusz

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Online
Warszawa
Radom
Płock
Siedlce
Poznań
Kalisz
Konin
Piła
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Historia95 - 110 / 45 min

Magdalena Dariusz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

KURS MATURALNY Z HISTORII  2024, 2025

Od lat z sukcesem prowadzimy zajęcia przygotowujące do matury. Jeśli boisz się LEKCJI ONLINE pokażemy Ci, że są skuteczne, efektywne - trzeba umieć to robić. Trzeba umieć uczyć  w taki sposób. W tym roku wychodząc  kolejny raz naprzeciw zainteresowaniu rodziców i uczniów przygotowaliśmy kolejny raz ofertę skierowaną dla maturzystów przystępujących do egzaminu w roku 2024, 2025. 

  1. Zajęcia online przygotowane zostały z myślą o grupach (od 3 do 5 osób).  Lekcje na żywo odbywają się na platformie Skype prowadzone są przez naszych doświadczonych i sprawdzonych nauczycieli, współpracujących z Korepetycje Online 24 od lat i mających za sobą cenne doświadczenie w pracy z uczniami nabyte podczas współpracy z naszą firmą.   
  2. Celem zajęć jest skuteczne przygotowanie do matury wykorzystujące dotychczasowe doświadczenia indywidualnych korepetycji i w oparciu o wcześniej opracowane materiały i doświadczenie edukacyjne prowadzących. Przede wszystkim doświadczenie prowadzących zajęcia.Zajęcia prowadzą nauczyciele - EGZAMINATORZY z praktyką pracy w szkole i od lat prowadzący zajęcia w ramach Korepetycje Online 24.  
  3.            Skupienie się na efektywności, na którą składają się :       dostępny język przekazu treści programowych;     skupienie się na niezbędnym zakresie materiału z klas od 1 do 4 (zgodnie z  wymaganiami CKE);     syntetyczność w podejściu do wymaganego na maturze materiału, pozwalająca uczestnikom kursu na skupieniu się tylko na istotnych zagadnieniach;     zwrócenie uwagi nie tylko na niezbędną faktografię, ale i też na łączenie ze sobą zjawisk, i rozumienie procesów historycznych;     szeroka baza materiałów dydaktycznych stworzonych z myślą o maturzystach.  
  4. Od lat prowadzimy zajęcia online na żywo skierowane do uczniów z każdego miejsca w Polsce, i poza jej granicami. Ułatwiają nam to komunikatory, dzięki którym z oferty korepetycji mogą skorzystać uczniowie niezależnie od ich miejsca zamieszkania. Dzięki temu każdy komputer (a w wyjątkowych przypadkach nawet smartfon) są współczesnymi drzwiami do przyszłości jakie otwiera przed młodym człowiekiem egzamin maturalny, a my dajemy do nich klucz.
  5. Zajęcia prowadzone są więc w formie e-learningowej, w ramach małych grup z nauczycielem prowadzącym.  Podobnie jak w przypadku zajęć indywidualnych, lekcje odbywają się na żywo, w ustalonym dniu tygodnia i o stałej porze.   Przygotowaliśmy zajęcia z myślą o uczniach, dla których praca w grupie, w przeciwieństwie do korepetycji indywidualnych, może być dodatkowym bodźcem pomagających w przygotowywaniu się do matury. Forma grupowych zajęć daje możliwość budowania kontaktów między samymi uczniami.  

Kurs maturalny z historii to: •   75 zł za godzinę lekcyjną                     23 spotkania (każde trwa 2 godziny lekcyjne = 1,5 godziny = 90 minut)

  • jedno spotkanie w tygodniu,       
  • 11 spotkań w I semestrze,  12 spotkań w II semestrze,     podstawowe materiały uczniowie otrzymują w formie elektronicznej,•       możliwość dokupienia rozszerzonego pakietu wypracowań z 1 zadaniem na dział historyczny (6 wypracowań zamiast 3).    

Kurs rozpoczyna się we wrześniu, październiku 2023:
I semestr: 1650 zł + pakiet (300 zł)   
II semestr:1800 zł + pakiet (300 zł)

Pakiet - to możliwość sprawdzenia przez nauczyciela 6 wypracowań (czyli z każdej epoki historycznej: starożytnego Bliskiego Wschodu, starożytności (Grecja, Rzym), średniowiecza, nowożytności, wieku XIX i dziejów najnowszych (po 1914 roku).

Bez dodatkowego pakietu, nauczyciel w cenie semestru ma obowiązek sprawdzenia 3 zadań z wybranych przez siebie epok.
                                        

tel. komórkowy: 794 589 897  Zapraszamy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1998 - 09.2003
UNIWERSYTET JAGIELLOŃSKI
Nauczyciel dyplomowany
HISTORIA
Kursy i szkolenia
02.2006
EGZAMINATOR
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2023

ŚWIETNE przygotowanie do matury z wosu! Udało mi się uzyskać 80% przygotowując się przez 9 miesięcy (nie mając wcześniej styczności z wosem w liceum).

Magdalena Dariusz

Dzień dobry, dziękujemy bardzo za udział w zajęciach online na Skype. Jesteśmy z Pani dumni. Pozdrawiam, Magdalena i Dariusz.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2022

Moja dziewczyna miała zajęcia z Panem Dariuszem. W 12 miesięcy przygotowała się do matury z wosu i napisała na 82%. Podkreśla, że najlepsze w zajęciach było ciągłe utrwalanie zagadnień na zadaniach i szlifowanie umiejętności pisania wypracowań. Bardzo poleca!

Magdalena Dariusz

Dziękuję bardzo za udział w zajęciach online na Skype! Pozdrawiam!

avatar
Natalia studentka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2017

Polecam lekcje u Państwa. Dziękuję za cierpliwość.
Lekcje na najwyższym poziomie.

Magdalena Dariusz

Dziękujemy za udział w lekcjach online na Skype.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2016

Chodziłem do 6 LO, niestety potrzebowałem korepetycji.
Dostawałem bardzo dużo arkuszy, materiałów.
Uczyłem sie pisać wypracowania. Od października idę na prawo.
Dziękuję i wielu uczniów.

Magdalena Dariusz

Dziękujemy za opinie i udział w zajęciach na żywo na Skype! Pozdrawiamy!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.