Ostatnia aktywność:
7 dni temu
Online
Poznań (Centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki60 / 60 min

Marta

Opis ogłoszenia

Jestem tłumaczem i ukończyłam Instytut Tłumaczy w Monachium.Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, przygotowywaniu do egzaminów, nowej matury (również dwujęzycznej) oraz certyfikatów (DSH, DSD etc.).Prowadzę ciekawe, interaktywne zajęcia (konwersacje, zagadnienia gramatyczne w przystępny sposób).

Dla zainteresowanych uczących się niemieckiego w celach zawodowych - korespondencja handlowa, język biznesowy, konwersacje, przygotowanie do rozmów handlowych i negocjacji (wieloletnie doświadczenie w pracy w niemieckich koncernach).

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.