Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Online
Poznań (Półwiejska)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Szachy140 / 55 min

Marek Simon

Opis ogłoszenia

Od paru lat prowadzę zajęcia szachowe dla dzieci - indywidualnie, jak i w grupach; oraz dla dorosłych. W szachy gram już 12 lat (od 12 roku życia). Aktualnie posiadam I kategorię szachową, ranking FIDE 1917 (stan na 1.09.2017) oraz jestem aktywnym graczem. Do zajęć podchodzę z ogromną pasją, którą staram się zarażać moich uczniów. Zdaję sobie sprawę, iż nie w każdym przypadku zajęcia szachowe będą miały na celu przygotowanie do startów w turniejach. Jeśli chodzi o dzieciaki, często rodzice zapisują swoje pociechy na takie zajęcia, aby wspomóc ich rozwój umysłowo-społeczny. Zauważyłem to głównie prowadząc zajęcia szachowe dla przedszkolaków. Niektóre z nich zdobyły doświadczenie szachowe, które pozwoli im brać udział w turniejach, inne nabrały pewności siebie i zostały zauważone przez rówieśników dzięki dobrej grze, a dla pozostałych zajęcia szachowe były po prostu pełno-rozwojową rozrywką.

Na co dzień jestem także nauczycielem oraz instruktorem szachowym w placówkach poznańskich: Przedszkole "Bambini" (od 10.2013 r.), SP Harmonia (od 09.2017 r.) oraz SP Jedynka (od 01.2018 r.).

Pierwsze zajęcia próbne oferuję za połowę ceny.

Cena 110 zł podana w ogłoszeniu dot. zajęć indywidualnych odbywających się online lub u korepetytora. Obowiązuje dodatkowa opłata za dojazd, gdy lekcje mają odbywać się u ucznia.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Marek Simon
ul. Konstytucji 3-go Maja 3/61
63-100 Śrem
NIP: 7851796652

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 09.2015
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
filologia angielska, spec. nauczycielska
10.2015 - 07.2018
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
filologia angielska, spec. tłumaczenie konferencyjne A-B i B-A
Kursy i szkolenia
06.2012
Sędzia szachowy II klasy
08.2014
Instruktor szachowy PZSzach
Doświadczenie
01.2018 - aktualnie
Szkoła Szachowa Od Pionka Do Króla
- Prowadzenie zajęć szachowych dla dzieci i dorosłych indywidualnie, online oraz w grupach - Sędziowanie i organizowanie turniejów szachowych - Tworzenie programu nauczania szachów w oparciu o odpowiednią literaturę oraz materiały własne
09.2018 - aktualnie
Everest Finanse S.A.
- Konwersacje, lekcje języka angielskiego oraz tłumaczenia pisemne i ustne dla jednego z członków zarządu.

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.