Mark Przybylkiewicz

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hello and Welcome to my Profile

My name is Mark and I am a native speaker of English born and raised in Australia. I have been living in Wroclaw for a few years now and have been a teacher since the beginning. I speak Polish too so I am able to help people at any level. Services include Conversations, editing writing and translations. Lessons take place in the city or at your home. Please send me an sms so we can organise a meeting :)

Witam

Mam na imie Mark i jestem tzw "native speakerem" jezyka angielskiego urodzony i wychowany w australii. Mieszkam we Wroclawiu juz kilka lat i od poczatku jestem nauczycielem. Rowniez znam jezyk Polski wiec moge pomagac ludziom na kazdym poziomie. Oferuje konwersacje, poprawiania tekst i tlumaczenia. Zajecia odbywaja sie w centrum lub w mieszkaniu panstwa. Prosze wyslac mi smsa i mozemy umowic sie na spotkanie 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.