Marek Trojanek

Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Mińsk Mazowiecki
Warszawa (Śródmieście +3)
Otwock (Otwock +4)
Kraków
Wrocław
Poznań
Szczecin
Gdańsk
Faktura VAT

Marek Trojanek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5756 opinii
Dla użytkownika Marek Trojanek

O mnie

Wypadało by napisać kilka słów o sobie …

Jestem absolwentem Politechniki Warszawskiej. a korepetycji udzielam od 13 lat. Osoby, którym pomagam i dzielę się posiadaną wiedzą nie tylko osiągają pozytywny wynik w szkole podstawowej, gimnazjum, liceum czy na studiach, ponad to, mimo swojej początkowej oporności zaczynają rozumieć matematykę.

Do tej pory maturzyści, którym pomagałem, nie tylko zdali egzamin dojrzałości ale byli mile zaskoczeni swoimi wynikami. Natomiast studenci skutecznie zdają egzaminy na wszystkich Warszawskich UCZELNIACH i nie tylko :) .

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
11.2008
NBPortal.pl
01.2011
Centrum Rozwoju Pamięci "EASY LEARN"
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 756
avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2024

Bardzo dobry korepetytor. Solidne powtórzenie materiału, dobra identyfikacja tematów, na których należałoby się dłużej skupić, ale także pomóc w mobilizacji ucznia. Efekt wspólnej pracy to 98% z matury rozszerzonej. Bardzo polecam

Marek Trojanek

Tacy uczniowie to skarb :). W pewnym momencie skupialiśmy się na tym jak zrobić zadanie ale inną metodą :). Mam nadzieję , że Hania wykorzysta swój potencjał na maksa a ten wynik to dopiero początek sukcesów na studiach a potem w życiu zawodowym :) !! Jeszcze raz gratuluję i dziękuję za współpracę . To był zaszczyt :) !

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2024

Polecem zajęcia prowadzone przez Pana Marka. Moja córka, która uczyła się w liceum w klasie językowej, w ostatnim roku edukacji podjęła decyzję o przystąpieniu do rozszerzenia z matematyki na maturze ( był to warunek wymagany przez zagraniczną uczelnię na profil studiów, na jaki zamierzała aplikować ). Było to dużym wyzwaniem, zważywszy na fakt, że nawet w wymiarze podstawowym córka miała olbrzymie braki w edukacji z zakresu matematyki ( fatalny nauczyciel przez 3 lata w szkole, wiecznie same 1 i 2 do poprawy ) Zajęcia dodatkowe w tym wypadku były jedyną nadzieją. W trakcie kilkumiesięcznej pracy z Panem Markiem, za sprawą jego rzetelności i wiary w ucznia, córka stała się jedną z najlepszych w klasie, zdobywając 4 i 5 z kolejnych sprawdzianów, zaś w tym roku zdała maturę z matematyki na poziomie 97% Zdała także z powodzeniem egzaminy z matematyki na wymarzoną zagraniczną uczelnię. Dlatego polecamy zajęcia z Panem Markiem.

Marek Trojanek

Tej współpracy obawiałem się najbardziej . Mama artystka, tata też. Jednak jak się okazało niepotrzebnie a efekty Naszej pracy wywołały radość na twarzy ucznia , rodziców i nauczyciela. Czego chcieć więcej :) ? Chyba tylko pogratulować , że są w Polsce sławni rozpoznawalni ludzie którzy bardzo dbają o swoje pociechy i przekazują im najważniejsze wartości takie jak skromność , pokora i pracowitość :) !! Pani Anito gratuluję postawy świetnego rodzica i jestem wdzięczny za współpracę, bo też czegoś jako rodzic dzięki Pani się nauczyłem . Życzę dalszych sukcesów wychowawczych i zawodowych. Trzymam kciuki aby córka dalej wykorzystywała swój talent . Pracowitość pozwoli zajść bardzo daleko , a skromność pozwoli dobrze wybierać:) . Powodzenia !!!

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2024

Bardzo polecam, oprócz przygotowania z zakresu materiału dostaniecie duże wsparcie. Lekcje prowadzone w fajny sposób (zwłaszcza opcja online).

Marek Trojanek

Serdecznie dziękuję Pola !! Twój przykład to dowód na to, że niemożliwe nie istnieje . Na początku współpracy były trudności z podstawą . Na koniec uzyskałaś świetne 96 % z podstawy !!! Dodatkowo mimo braku rozszerzenia dzięki Twojej ciężkiej pracy udało Nam się wspólnie przygotować Ciebie do egzaminów wstępnych na jedną z najlepszych uczelni w Holandii !! Brawo !!! I dodatkowy wielki plus za skromność . Wielki Szacunek dla Ciebie i wartości wyniesionych z domu . Życzę Ci aby Twoja pracowitość zaprowadziła Cię bardzo daleko i pozwoliła zrealizować każde zawodowe marzenia . Najpierw na uczelni a potem w dalszej zawodowej karierze :) !

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2024

Bardzo dobre i fachowe przygotowanie do matury z matematyki rozszerzonej!

Marek Trojanek

Dziękuję Kacper !! Gratuluję wyników i czekam na informacje jak rekrutacja na wymarzony kierunek studiów:). Powodzenia !!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2024

Super korepetycje, z 10% na próbnej maturze dałem radę napisać na 70% rozszerzenie! Jestem bardzo wdzięczny i polecam wszystkim.

Marek Trojanek

Kamil skromny , zawsze przygotowany i mimo trudnej sytuacji zawsze starający się o coś więcej. Twój wynik to olbrzymi progres i dowód na to , że masz teraz spory mętlik w głowie który kierunek studiów wybrać :). Życzę Ci jak najwięcej takich okoliczności przy dokonywaniu wyborów :) . Powodzenia na studiach :D !!!

avatar
Bianka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2024

Dzięki korepetycja uzyskałam 96% z matury z matematyki. Wynik przerósł moje oczekiwania, lekcje były bardzo przyjemne bez wywierania niepotrzebnej presji. Zostałam bardzo dobrze przygotowana do matury.

Marek Trojanek

Pamiętam Nasz początek współpracy i stwierdzenie oby na 30 % . Skończyło się trzy razy lepiej ;). Jak widać efekty Twojej pracowitości są widoczne nie tylko w tańcu w którym osiągasz sukcesy ale również w wynikach maturalnych ! Serdecznie gratuluję i życzę kolejnych zwycięstw i sukcesów :) !

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2024

Uzyskałam na maturze wynik 83%, który przerósł moje oczekiwania. Przygotowania z Panem Markiem były intensywe ale profesjonalnie zorgaznizowane oraz prowadzone w sposób efektywny. Polecam gorąco z całego serca.

Marek Trojanek

Julka to jest wielkie WOOW !!! Największy PROGRESS a zajęcia mieliśmy tylko przez dwa tygodnie przed maturą . Z wyniku około 40% zdobyć ponad 80% w tak krótkim czasie ... Aż mnie zatkało :D !!! Ufam , że ta krótka i intensywna współpraca pozwoliła Ci uwierzyć w siebie :) ! Gratuluję i życzę dalszych sukcesów ;) !!!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2024

Miałem 87% i jestem bardzo zadowolony

Marek Trojanek

Kacper gratuluję i dziękuję za współpracę !! Dodam tylko , że jako czynny sportowiec jesteś wzorem dla swoich kolegów z zespołu i dowodem na to , że dobry piłkarz może też zdać dobrze maturę i iść na studia :) !! Oby kontuzje omijały Cię szerokim łukiem ;) . Rozwijaj się , nie trać zapału i bądź dalej pracowity a jestem pewien, że osiągniesz sukces :) !!! Powodzenia :) !!

avatar
M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2024

Córka nie była fanką matematyki, ale korepetycje pomogły jej zdobyć ponad 90% na egzaminie 8klasisty, polecam

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2024

Polecam gorąco korepetycje z matematyki u Pana Marka , syn w III klasie technikum miał do zaliczenia dwa działy , czasu bardzo mało - bo został tydzień na końcową ocenę - przez ten czas dzięki Panu Markowi -materiał został nadrobiony i oczywiście zaliczony. Niemożliwe stało się możliwe. Bardzo dziękuję.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2024

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Panem Markiem, bardzo dobrze tłumaczy i dzięki niemu czuje się dobrze przygotowany do lekcji a jego rady dotyczące rozwiązywania zadań sprawiają że ukończenie żadnego z nich nie stanowi problemu.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2024

Gorąco polecam lekcje z panem Markiem. Pan Marek w bardzo profesjonalny sposób oraz w przyjemnej atmosferze przeprowadzał lekcje do matury. W moim przypadku obszerny materiał został powtórzony efektywnie w krótkim czasie.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2024

Bardzo polecam zajęcia z matematyki z Panem Markiem!! Bardzo dobrze tłumaczy i zajęcia zawsze przebiegają w miłej atmosferze :))

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2024

Bardzo polecam zajęcia matematyki z Panem Markiem. Aktualnie jestem w 3 klasie liceum i od dwóch miesięcy chodzę na korepetycje do Pana Marka. Już po paru pierwszych zajęciach zauważyłam duży progres, m.in. w nadrobieniu zaległości, wyprzedzeniu klasy z materiałem, a także w coraz to lepszych ocenach. Zajęcia zawsze odbywają się w miłej i przyjaznej atmosferze, a sam pan potrafi każde zagadnienie matematyczne wytłumaczyć w zrozumiały dla ucznia sposób. Jeszcze raz bardzo polecam!

Marek Trojanek

Serdecznie dziękuję :) !!
Zdolny uczeń to i efekty widoczne od razu :)) !!
Dodam tylko , że jesteś na podstawie a już dziś poważnie myślimy o rozszerzeniu na maturze , które pozwoli Ci się dostać na wymarzone studia i oby tak dalej :).
A niezdecydowanych zapraszam , miejsca się kończą ale jeszcze kilka wolnych zostało.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
6 stycznia 2024

Bardzo fajne i przyjemne lekcje, Pan bardzo dobrze tłumaczy. Polecam

avatar
Adriana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2023

Niewiarygodnie profesjonalny przebieg całego przygotowania córki (klasa 7) z do kolejnego etapu konkursu (Zdolny Ślązak) z matematyki. Mieliśmy bardzo mało czasu na przygotowania, pozytywny wynik poprzedniego etapu (szkolnego) był zaskoczeniem, co gorsza, córka nie opanowała materiału, którego konkurs dotyczył, musiała z pomocą Pana Marka przerobić całkiem nowy dla niej materiał siódmej i ósmej klasy. Jesteśmy jako Rodzice zachwyceni efektem. Szczerze polecamy wszystkim, z Panem Markiem niemożliwe staje się możliwe!
Skorzystamy na pewno w przyszłości. Mamy bardzo ambitne dziecko….
Polecamy serdecznie naukę z Panem Markiem!

avatar
ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2023

Polecam zajęcia matematyki z Panem Markiem. Zajęcia przeprowadzone w bardzo miłej atmosferze. Pan Marek jest bardzo wspierający i dobrze tłumaczy materiał.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2023

Polecam zajęcia matematyki z Panem Markiem. Świetnie tłumaczy oraz panuje bardzo fajna atmosfera pozwalająca skupić się na zadaniach

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 września 2023

Polecam zajęcia z matematyki z Panem Marcinem. Jest kompetentny, zajęcia są dobrze zaplanowane i zorganizowane. Dostosowuje poziom do ucznia, uczy różnych rozwiązań danego zagadnienia.

Marek Trojanek

W imieniu swojego współpracownika serdecznie dziękuję. :) JESTEM DUMNY ,że współpracuję z Panem Marcinem i że po raz kolejny spełnił oczekiwania :). Poziom Pani córki znacznie się poprawił i efekty są widoczne gołym okiem. Na początku współpracy uciekaliśmy z zagrożenia i walczyliśmy z frekwencją w szkole. Na szczęście udało się zmienić nastawienie ucznia i osiągać progress. Już niedługo próbne matury. Trzymam mocno kciuki i wierzę , ze wspólną ciężką pracą osiągniemy SUKCES = dobry wynik matury w maju = wymarzone studia :) !

avatar
Aldona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2023

Szczerze polecam zajęcia z matematyki z panem Ryszardem. Syn przygotowywał się do poprawki maturalnej z matematyki, którą ostatecznie zaliczył bardzo dobrze. Nigdy nie był on wybitnym matematykiem jednak po zajęciach z Panem Ryszardem i Panem Markiem, zaczął wreszcie wszystko rozumieć. Jeszcze raz bardzo dziękujemy i serdecznie polecamy!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2023

Zapisałam się na zajęcia zaraz po wynikach matur w lipcu rozczarowana wynikiem poniżej 30% z matematyki. Miałam zajęcia z panią Zofią i w ciągu tego krótkiego okresu do poprawy udało się przerobić wystarczająco dużo abym uzyskała wynik 65%. Jestem wdzięczna. Polecam współpracę, nawet z osobą, która nienawidzi i nie rozumie matematyki można zrobić bardzo dobry wynik.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2023

Dzięki pani Zofii zdałam w sierpniu matematykę, a myślałam, ze to niemożliwe. I to na 70%. Cuda się zdarzają. Polecam zajęcia.

avatar
Tymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2023

Zajęcia i styczność z Firmą Pana Marka mam od ponad roku. Nie zdałem matury w maju ze względu na problemy zdrowotne . Pisałem ja w późniejszym terminie i mimo przerw w nauce jestem bardzo zadowolony :D. Dodam , że żadnej próbnej matury z matmy nie napisałem nawet na 30 % a dziś patrzę na wyniki i nie wierzę !!! 58 % to dla mnie bardzo dużo !!! Pewnie gdyby nie moje problemy zdrowotne mogłoby lepiej ale i tak jest super !!! Serdecznie polecam niezdecydowanym :) !!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2023

Serdecznie dziękujemy z żoną Katarzyną za współpracę z Naszym synem Frankiem i świetne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty . Wyniki 96 % z polskiego i szóstka na koniec roku dzięki Pani Agacie, 100% z angielskiego i szóstka dzięki Pani Zofii oraz 92% z matematyki i piątka na koniec dzięki Panu Jakubowi.
Dzięki temu Nasz syn dostał się do wymarzonego liceum ogólnokształcącego , którym jest warszawski Staszic. Serdecznie dziękujemy !!! Polecamy niezdecydowanym :) . Oczywiście pozostajemy w kontakcie i stałej współpracy :D

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2023

Córka przez cały rok szkolny chętnie odbywała korepetycje z matematyki z panią Wiktorią. Atmosfera zajęć zawsze była bardzo dobra, a pani Wiktoria na bieżąco omawiała z nami postępy dziecka. Córka osiągnęła wynik 100% na egzaminie ósmoklasisty, co umożliwiło jej dostanie się na wymarzonego liceum. Z pełnym przekonaniem polecamy zajęcia z matematyki z tą nauczycielką!

Marek Trojanek

Czego życzyć sobie więcej ? Powtórzenia wyniku na maturze :) . Poważnie jestem bardzo dumny że mam takich współpracowników i jeszcze bardziej dumny że mamy takich zdolnych uczniów :). Dziękujemy :) !! Zapraszamy niezdecydowanych ;)

avatar
Sara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2023

Bardzo polecam Panią Wiktorię od matematyki. Dzięki niej córka zdała test ósmoklasisty na 92% i bez problemu dostała się do wymarzonego liceum. Świetna korepetytorka!

Marek Trojanek

Wow ! Kolejna świetna wiadomość z początkiem roku szkolnego :) ! Życzymy dalszych sukcesów i służymy pomocą :) . Zapraszamy też kolejnych niezdecydowanych jak widać warto :) a ilość opinii (względem innych firm kilka razy więcej) i okres w jakim się pojawiają ( dłuuugie lata ) jest najlepszym dowodem świadczącym o jakości Naszych usług :) !

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2023

Polecam bardzo serdecznie korepetycje z matematyki zarówno z Panem Markiem jak i z Panem Ryszardem. Przygotowywali mnie Panowie do poprawki matury z matematyki. Lekcje przebiegały w bardzo miłej atmosferze oraz tłumaczenia tematów były bardzo zrozumiałe i jasne. Odczucia po napisaniu owej poprawki maturalnej są bardzo dobre i mam nadzieje że wyniki również takie będą. Jeszcze raz Polecam !

Marek Trojanek

Hubert !!
Współpraca z Tobą to czysta przyjemność !!
W kilka tygodni zrealizowaliśmy okres aż 4 lat !!!
Uwaga !!!
Nie na tylko 30 % ale na około 80 % :) . Świadczy to o tym jak wielki jest potencjał w Tobie :) ! Nie trać tej pewności dalej się rozwijaj i walcz o swoje marzenia, bo są na wyciągnięcie ręki i jak widać warto :) !
POWODZENIA :) !!

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2023

Polecam serdecznie! Korepetycje z matematyki przygotowujące do matury były bardzo dobre i ciekawe.

Marek Trojanek

Pamiętam naszą pierwszą lekcję Adrian i Twoje problemy. Cichy i nieśmiały, ale mówiący wprost z czym sobie nie radzisz. Pod koniec naszej krótkiej kilkutygodniowej pracy byłeś już pewny siebie i spokojny o powodzenie na poprawie matury. I słusznie :) ! Trzymam kciuki za Twoją rekrutację na studia :) !
Powodzenia :) !

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2023

Zajęcia z Panem Markiem rewelacyjnie przygotowały mnie do matury z matematyki podstawowej, zajęcia obywały się w miłej atmosferze, były bardzo rzeczowe i konkretne, dzięki czemu lepiej rozumiałam nowe zagadnienia. Serdecznie polecam

Marek Trojanek

Dziękuję. Praca z Tobą to sama przyjemność :). Trzymam kciuki za rekrutację na studia :) !

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2023

Ogromne podziękowania dla Pani Izy Kobza, która świetnie przygotowała mojego syna Miłosza do egzaminu z ósmoklasisty.
Syn bardzo zadowolony z zajęć.

Bardzo polecam :)

avatar
Fabian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2023

Zajęcia z Panem Markiem miałem od września 2022 roku. Zdecydowałem się na matematykę rozszerzoną mimo tego że w liceum miałem tylko matematykę podstawową . Miałem obawy co do swojego poziomu i wyników bo poza korepetycjami nie miałem możliwości sprawdzić jak jest rzeczywiście. Aż do piątku wczoraj. Do dziś nie wierzę !! Matematyka podstawowa 98 % a matematyka rozszerzona aż 92 % !!! Wielkie woow ! Dziękuję. Teraz mam ból głowy który kierunek studiów ostatecznie wybrać :D Uwierzyłem w siebie właśnie dzięki lekcjom u Pana !! Serdecznie polecam , szczególnie tym którzy mają poprawkę w sierpniu ! Warto :D. Ja zaczynałem od poziomu 28 % na podstawie więc jak widać da się ;) !

Marek Trojanek

Przede wszystkim Gratuluję !!! Pamiętaj , że Twój świetny wynik to przede wszystkim Twoja ciężka praca i to jest najważniejsze :). Twoja opinia Fabian oraz SMS-y i maile od Naszych maturzystów sprawiają , że mamy jeszcze więcej motywacji do pracy z innymi. Jestem dumny bo średnia wyników z podstawy Naszych uczniów wyniosła aż 86% a była Was rekordowa liczba bo aż 78 osób uczonych indywidualnie. Rozszerzenie wypadło ciut słabiej ale w większości przypadków pisaliście je mając matematykę rozszerzoną tylko na Naszych korepetycjach , lecz średni wynik 73% z rozszerzenia 53 osób z którymi współpracowaliśmy indywidualnie to duży pozytyw :) . Wielkie dzięki . Gratulujemy , życzymy sukcesów i powodzenia przy rekrutacji na studia :) !!! I już dziś zapraszamy tych którzy nie mieli okazji z Nami współpracować i mają niestety poprawę matury w sierpniu lub piszą ja dopiero w przyszłym roku. Serdecznie zapraszam :) ! !

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2023

Korzystaliśmy z powtórek dla 8-klasistów z Panią Zosią (Matematyka) i Panią Agatą (polski). Zarówno jedne , jak i drugie zajęcia online. Ten model świetnie nam się sprawdził. Zaś zarówno Pani Zosia, jak i Pani Agata, pełen profesjonalizm, zarówno w kontekście pracy z młodym nastolatkiem, dobór tematów, sposób prowadzenia zajęć. Najważniejsze dla mnie, wyniki było widać już w trakcie roku w pracy na lekcji, a przede wszystkim pozwoliło uwierzyć mojemu synowi, że potrafi sobie poradzić, wcześniej zżerał go stres. Wyniki egzaminu, też świetne. Bardzo dziękuję.

Marek Trojanek

Czytać takie opinie na temat swoich współpracowników i podopiecznych to tylko dodatkowa motywacja do dalszej ciężkiej pracy i działania :) . Jesteśmy bardzo dumni , że WSZYSCY 8-klasiści którym pomagaliśmy w tym roku szkolnym są bardzo zadowoleni z swoich oficjalnych wyników :) . Głęboko wierzymy, że to początek a szkoła średnia będzie kolejnym etapem i pasmem sukcesów :) SERDECZNIE GRATULUJEMY :) ! Oczywiście zapraszamy od września do kontynuowania współpracy a niezdecydowanych zapraszamy do kontaktu już dziś :)

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2023

Świetny nauczyciel, bardzo dobre podejscie do ucznia, zrozumialy sposob przekazywania wiedzy.
Zanim zglosilem sie do pana Marka mialem same jedynki. Po dwoch miesiacach wspolpracy poprawilem cztery duze sprawdziany na dwojke, dwie trojki i piatke. Pani byla w szoku!! Bardzo polecam. Zdaje :)

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2023

Miałem kilka lekcji z panem Markiem, dzięki niemu poprawiłem wszystko i uniknełem poprawek w sierpniu. Miła atmosfera oraz efektywna pomoc w nauce. Polecam.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2023

Polecam serdecznie, profesjonalne podejście do ucznia, przyjazna atmosfera oraz przesympatyczny Pan Marek.

avatar
Amanda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2023

Bardzo polecam. Profesjonalne podejście i miła atmosfera na lekcji.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2023

Lekcje z Panem Markiem są prowadzone profesjonalnie oraz w bardzo miłej atmosferze. Sprawia to, że tłumaczony materiał staje się jeszcze bardziej przejrzysty i łatwy do przyswojenia. Jako uczeń klasy maturalnej bardzo polecam lekcje z Panem Markiem, ponieważ sprawiły one, że czuje się o wiele pewniej przed egzaminem.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2023

Polecam z czystym sumieniem. Przygotowanie do matury na wysokim poziomie , dokładne przekazywanie wiedzy .

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2023

Pan Marcin ma bardzo dobry kontakt z uczniem, duże pokłady cierpliwości. Potrafi przejrzyście i skutecznie przekazać wiedzę. Polecam

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2023

Serdecznie polecam zajęcia z matematyki z Panem Ryszardem. Mój profil to mat fiz. Jestem w klasie trzeciej. Dzięki zajęciom i zaangażowaniu Pana Ryszarda uniknęłam poprawki a z ocen na nowy semestr mam już 3 i 4. Cieszę się, że dzięki Panu nie poddałam się ( chciałam uciec z tej klasy ) i zostałam. Niewtajemniczonym dodam tylko , że jestem uczennicą Staszica w Warszawie. Tym bardziej więc polecam. Super zaangażowanie i poziom zajęć !

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2023

Zajęcia z Panem Markiem mam od początku roku szkolnego. Jestem w klasie na profilu mat-geo. Nawet gdy nie przygotuje się do sprawdzianu to dostanę minimum 3. Dodam tylko że w klasie jest 30 osób z czego aż 13 ma zagrożenie na semestr z matematyki . Dlatego polecam tym bardziej Pana Marka i Jego firmę. Kiedyś pomógł w przygotowaniu do matury mojemu starszemu bratu Wiktorowi a teraz pomaga w szkole średniej mi ! serdecznie polecam ;) !

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 grudnia 2022

Jestem zadowolona z matematyki prowadzonej przez panią Izę. Rzeczy tłumaczy zrozumiale, a na samych lekcjach panuje miła atmosfera, co działa motywująco do dalszego uczenia się. Współpraca jest przyjemna i materiał wydaje się mniej straszny - polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2022

Jestem bardzo zadowolona z lekcji polskiego z panią Agatą. Wysokie kompetencje w połączeniu z bardzo przyjazną atmosferą sprawiły, że czuję się w pełni przygotowana do egzaminu. Polecam!

avatar
Oliwier
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2022

Jestem w III LO. Pan Marek świetnie tłumaczy matematykę. Zajęcia są w przyjaznej atmosferze, materiał łatwo i szybko się przyswaja , a z panem Markiem lekcja bardzo szybko mija.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2022

Dobrze prowadzone zajęcia, a same zajęcia są w bardzo przyjemnej atmosferze :))

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2022

Właśnie otrzymałam wyniki z matury poprawkowej z matematyki i jestem bardzo zadowolona z wyniku! Dzięki Pani Magdzie w końcu zrozumiałam matematykę! Naprawdę bardzo polecam :))

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2022

Jestem bardzo miło zaskoczony. Pan zrobił swoją robotę , bo jak Panu mówiłem któregoś razu, że liczę , że Pan odmieni moje życie matematyczne i tak się stało, ponieważ tak jak teraz to ja nigdy matmy nie umiałem, więc dziękuję raz jeszcze :D ! Matura zdana, dziś otrzymałem wynik i mogę iść na studia :) Polecam każdemu !!!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
9 września 2022

Ocena: bez zastrzeżeń wynika z tego, że syn był zadowolony z lekcji. Natomiast cena lekcji nieadekwatna do poziomu i sposobu jej prowadzenia spowodowała, że zrezygnowaliśmy po kilku lekcjach. Pan Marek bardzo ceni sobie swój czas. Od nas zażyczył sobie wpisowe za cały rok, chociaż po kilku lekcjach sierpniowych zrezygnowaliśmy na początku września. Zdecydowanie nastawiony na zarobek, nie na ucznia. Bez wcześniejszej (przed lekcją) wpłaty z góry, nie ma lekcji.

Marek Trojanek

W odpowiedzi na Pani opinię :
Syn był zadowolony z lekcji . Bardzo się cieszę , bo to zdolny i mądry chłopak, z którym w kilka spotkań zrealizowałem półroczny materiał szkolny.
Poziom i sposób prowadzenia lekcji nie był wystarczający, ponieważ z moją prośbą uczeń powinien zaopatrzyć się w podstawowy tablet graficzny(prośba z 3 sierpnia) . Urządzenie mimo próśb i zapewnień ze strony rodzica nie zostało dostarczone uczniowi przez ponad miesiąc.
W odpowiedzi na pozostałe zastrzeżenia:
kwota wpisowa jest wpłacana jednorazowo i bezzwrotnie na cały rok bez względu na to ile lekcji będzie mieć uczeń , jedną lub kilkadziesiąt, opłata jest taka sama, stała i bezzwrotna. Co więcej zasady współpracy, forma współpracy , czas , koszty oraz sposób odwoływania zajęć i zakończenia współpracy są określane przy pierwszej rozmowie i jasne dla każdej ze stron . Przy pierwszej rozmowie otrzymała Pani informacje na temat kosztów zajęć w wakacje ( odpowiednio niższych ) oraz o kosztach zajęć w roku szkolnym obowiązujących od 1 września . Zaakceptowała to Pani . Mimo to zdecydowała się Pani na odwołanie współpracy i potwierdzonej pisemnie lekcji w ostatniej chwili i naraziła się na koszty , które uiściła . Dodam tylko , że jeśli ja lub któryś z nauczycieli pracujących ze mną odwoła jakąś lekcję w myśl zasad współpracy zawartych w regulaminie , który też jest zamieszczony w tym ogłoszeniu tak samo jest zobowiązany do zwrotu kosztów , które w takiej sytuacji są zwracane klientowi.
Zasady te stanowią podstawę szacunku wobec obu stron i są przedstawiane zawsze jasno i w sposób pisemny w momencie rozpoczęcia współpracy .
Mimo wszystko życzę sukcesów . Kuba to bardzo zdolny chłopak i mam nadzieję , że wykorzysta swój potencjał . Powodzenia !!!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2022

Dzięki panu Markowi bez problemu zdałem 3 lata liceum, pełen profesjonalizm w miłej atmosferze.

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2022

Dobry program oraz podejście do nauczania, polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2022

Dzięki Pani Magdzie zrozumialalam chemię i zrobiłam duże postępy. Gorąco polecam!

avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2022

Bardzo dobry program oraz podejście do nauczania, polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2022

Pani Magda pomogła z nadrobieniem zaległości z matematyki. Duża cierpliwość i przykładność, polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2022

Dzięki p. Markowi w ciągu miesiąca nadrobiłem zaległości z matematyki przygotowując się do matury poprawkowej. Pełen profesjonalizm i zrozumiałe wyjaśnienie treści w przyjaznej atmosferze. :D

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2022

Pani Magda od początku sierpnia przygotowuje mnie do poprawy z rozszerzonej chemii. Już teraz jestem bardzo zadowolona z moich postępów :) Nareszcie zaczęłam rozumieć chemię, bardzo polecam!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Magdą! Wynik z matury z matematyki przerósł moje oczekiwania :) Pani Magda super tłumaczy matematykę, jest pomocna i wyrozumiała

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2022

Rok zajęć z Panem Darkiem był czystą przyjemnością, świetny i wyrozumiały korepetytor, wszystko wyjaśnia, dobre tempo pracy i matura zdana bez problemów. Polecam usługę

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2022

Nie ma lepszego korepetytora

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2022

Zajęcia w bardzo miłej atmosferze ze świetnymi korepetytorami. Bardzo dobre przygotowanie zarówno do matury podstawowej jak i rozszerzonej. :)

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2022

Miałam zajęcia z Panem Markiem przez prawie 3 lata i dzięki temu uzyskałam wynik blisko 100% z egzaminu maturalnego. Bardzo polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2022

Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Panem Markiem. Kompetentny, rzeczowy, pozytywny, z super podejściem do młodzieży. Syn zadowolony i ja również. Korepetytor na szóstkę

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2022

Zajęcia z Panem Markiem miałem przez kilka miesięcy i czas ten sprawił, że mam teraz zupełnie inne spojrzenie na matematykę. Pan Marek pomógł mi też pokonać moje słabości z tego przedmiotu, przez co nie ma działu, który jest dla mnie czarną magią. Współpraca z Panem Markiem to sama przyjemność :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2022

Super!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2022

Lekcje z Panem Darkiem naprawdę na wysokim poziomie, świetna organizacja pracy i tempo pracy, dobrze wytłumaczone różne typy zadań i poszczególne zagadnienia o czym powinien świadczyć wynik z podstawy na co najmniej 80%.
Polecam

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2022

Super pomoc!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2022

Bardzo dziękuje panu Darkowi. Dzięki niemu bez stresu podeszłam do matury podstawowej z matematyki i nie miałam problemów z większością zadań.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Magdą! Pani Magda przygotowywała mnie przez ostatnie miesiące do matury z podstawowej matematyki. P. Magda świetnie tłumaczy zadania i jest zaangażowana, w trakcie zajęć upewnia się czy wszystko jest zrozumiałe. Po przeliczeniu punktów jestem bardzo zadowolona z wyniku - mój wynik to ponad 80%.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2022

Polecam panią Marie, dzięki niej zacząłem rozumieć matematykę na lekcjach. Zajęcia są prowadzone w zrozumiały sposób i w miłej atmosferze.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2022

Zajęcia z Panem Markiem, Panią Marią i Panem Michałem mam od wakacji .Jestem w 8 klasie. W ostatnim tygodniu mialam próbne egzaminy i wyniki z matmy 84 %, z polskiego 72% i angielskiego 94% uważam za ogromny sukces tym bardziej że ostatnie wyniki z listopada to tylko 34 % z matmy 24% z polskiego i 56% z angielskiego . Panie Marku serdecznie dziękuję i polecam ! Dziękuję za ogrom pracy Pana i nauczycieli ;) polecam bo nawet nie marzyłam o takich wynikach;) !!!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2022

Zajęcia z Panem Michałem są bardzo efektywne. Syn polepszył swój wynik z pierwszego egzaminu próbnego aż o 20%. Zdecydowanie gorąco polecam tego Korepetytora. Zajęcia w miłej atmosferze oraz pełne wiedzy. :)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2022

Serdecznie polecam zajęcia matematyki z Panem Sebastianem! Pomimo korepetycji prowadzonych drogą zdalną moja córka nie tylko poprawiła oceny ale i nadrobiła zaległości z poprzednich lat! Muszę przyznać, że na początku miałem pewne wątpliwości co do zdalnych zajęć ale skoro są one aż tak efektywne to czemu nie. Zapraszam na korepetycje do Pana Sebastiana bo warto! :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Bardzo polecam korepetycje z Panią Magdą. Córka nareszcie zrozumiała i polubiła chemię!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2022

Zajęcia bardzo fajnie. Pani Magdalena prowadzi zajęcia w sposób jasny i dba o to czy wszystko jest zrozumiałe. Gdy są jakieś pytania zawsze uzyska się odpowiedź i wytłumaczenie. Polecam.

avatar
Hugo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2022

Z Panem Markiem zajęcia mam już od kilku lat. Jestem tegorocznym maturzystą i nie wyobrażam sobie żebym mógł dobrze się przygotować do majowej matury z matematyki bez tych lekcji. Od zawsze miałem problemy z tym przedmiotem ale dzięki Panu Markowi próbna matura poszła mi dobrze , ocena na semestr tez mnie ucieszyła. Jestem spokojny o majowy wynik. Jeśli Ty masz jakieś wątpliwości to zadzwoń do Pana Marka ;) ! Naprawdę warto ;) ! Polecam :)

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2022

Matematyka zaliczona co zawdzięczam pomocy jaką otrzymałem od Pana Marka. Jestem studentem 1 roku. Do Pana Marka trafiłem 5 tygodni przed kolokwium. Ten krótki czas wystarczył żebym przyswoił cały materiał. Pan Marek potrafi wytłumaczyć w jasny i przejrzysty sposób trudne zagadnienia.
Gorąco polecam! Naprawdę warto!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2022

Pani Magda świetnie tłumaczy matematykę. Dzięki tym zajęciom syn znacznie poprawił oceny ze sprawdzianów. Bardzo bardzo polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Pan Wiktoria bardzo dobrze tłumaczy materiał i wszystkie wątpliwości jego dotyczące.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2021

Serdecznie polecam korepetycje z chemii rozszerzonej z Panią Magdą! Córka wreszcie zrozumiała przedmiot i nie martwimy się już o wynik na egzaminie maturalnym :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2021

Jestem bardzo zadowolony z lekcji z Panem Darkiem, bardzo dobrze tłumaczy i dzięki niemu czuje się dobrze przygotowany do lekcji a jego rady dotyczące rozwiązywania zadań sprawiają że zadania maturalne nie są trudne

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2021

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji z chemii rozszerzonej online. Dzięki zajęciom z Panią Magdą w końcu zaczynam rozumieć materiał. Naprawdę serdecznie polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2021

Lekcje z Panią Elizą są bardzo ciekawe i merytoryczne. Po miesiącu korepetycji zaczęłam rozumieć jak rozwiązywać zadania matematyczne bez żadnych trudności.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 listopada 2021

Serdecznie polecam korepetycje z chemii rozszerzonej prowadzone przez Panią Magdę! Dzięki zajęciom z Panią Magdą już nie martwię się o mój wynik na maturze z tego przedmiotu :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2021

Bardzo fajny nauczyciel. Mimo pandemii moje oceny w szkole się poprawiły. Lekcje w luźnej i przyjaznej atmosferze . Można pogadać z Panem Markiem na każdy temat , a co najważniejsze przerzucić moje matematyczne problemy na przykłady w praktyce. Super !! Polecam każdemu ;) !!!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2021

BARDZO polecam korepetycje z Panią Marią. Syn nareszcie polubił matematykę.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Darkiem. Dzięki niemu osiągnąłem satysfakcjonujący mnie wynik z matury (około 80%) i dostałem się na wymarzone studia.
Pan Darek bardzo dobrze tłumaczył sposoby na rozwiązywanie zadań maturalnych dzięki czemu czułem się spokojny podchodząc do matury
Jeszcze raz polecam zajęcia z Panem Darkiem

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2021

Bardzo polecam korepetycje z matematyki prowadzone przez Panią Magdę!
Cieszę się, że od lipca rozpoczęłam naukę z Panią Magdą, która wytłumaczyła mi jasno wiele zagadnień, wcześniej dla mnie niezrozumiałych.
Już teraz rozwiązuje arkusze maturalne na około 60%, co jeszcze w maju było dla mnie niewykonalne. Jestem spokojna, że dzięki Pani Magdzie na maturze poprawkowej w sierpniu na pewno sobie poradzę

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2021

Rok matematyki z panią Marią spowodował, że nasz syn przestał czuć do tego przedmiotu niechęć. W zajęciach z p. Marią uczestniczył bez narzekania. Nadrobił materiał.
Pani Maria jest spokojną, bardzo cierpliwą osobą, utrzymującą na zajęciach pozytywną mobilizującą atmosferę. Bardzo dziękujemy za pomoc.

avatar
Lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2021

Pan Darek pomagał mi przygotować się do prywatnej „ matury” z matematyki w Norwegii. Z czystym sumieniem polecam p.Darka osobom które, przygotowują się do heldagsprøven 2P-y .
Dziękuje za przekazanie cennej wiedzy i poświęcony czas.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panią Wiktorią! Lekcje przebiegają w miłej atmosferze, a do tego rezultaty są satysfakcjonujące. Podeszłam do matury rozszerzonej z j. niemieckiego i dzięki Pani Wiktorii byłam przygotowana na 100% do każdego typu zadań. Po sprawdzeniu odpowiedzi z Panią Wiktorią już wiem, że wynik będzie bardzo dobry, co mnie bardzo cieszy :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2021

Po roku lekcji powtórkowych z panią Magdą przystąpiłam do matury z rozszerzonej chemii. Zaraz po zakończonym egzaminie wspólnie sprawdziłyśmy ilość zdobytych przeze mnie punktów, wynik jest bardzo zadowalający, nawet lepszy niż oczekiwałam! Mogę śmiało polecić zajęcia prowadzone przez Panią Magdę :)

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
10 maja 2021

Bardzo polecam Pana Marka, który w jasny sposób wytłumaczył mi wiele rzeczy z matematyki dzięki czemu wiem, że na pewno zdam maturę

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Bardzo polecam Pana Zbigniewa, podstawa przebiegła bardzo dobrze, czekamy teraz tylko na rozszerzenie, ale wiemy że dzięki przygotowaniu u Pana Zbigniewa wynik będzie zadowalająco wysoki. Jeśli ktoś potrzebuje powtórki przed rozszerzeniem z czystym sumieniem polecamy

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Polecam korepetycje z Panem Ryszardem. Po dzisiejszej maturze z matematyki wiem, że zdałem na minimum 75%. Od razu po maturze razem z Panem Ryszardem usiedliśmy do omówienia arkusza i podliczenia zdobytych punktów

avatar
Wanda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Polecam serdecznie pana Piotra, syn miał zagrożenie jeszcze na koniec pierwszego semestru, a dzisiaj już matura podstawowa napisana na spokojnie, z oczekiwanym bardzo dobrym wynikiem.

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Bardzo polecam Pana Marka, który w jasny i przejrzysty sposób wytłumaczył mi wiele rzeczy z matematyki dzięki czemu wiem, że na pewno zdam maturę a ponadto polubiłem naukę tego przedmiotu! Jeśli ktoś ma problem z matematyką i blokadę w rozwiązywaniu zadań Pan Marek na pewno pomoże tak jak mi i wielu innym osobom które znam :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Jest udało się!! Dzięki pomocy Pana Sebastiana na 100% zdałem podstawowa maturę z matematyki!! Wspólnie liczyliśmy procenty i wyszło nam około 62% a to aż o 32% więcej niż zakładałem! Jeszcze raz chciałbym podziękować Panu Sebastianowi za wszystkie wspólnie spędzone godziny na nauce matematyki! Polecam z całego serca! :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z matematyki u pana Darka. Dzięki jego wskazówkom byłam przygotowana na wszystkie zadania jakie pojawiły się na maturze. Jego szczegółowe wyjaśnienia pozwoliły mi zrozumieć jak porządnie opisywać rozwiązania zadań dzięki czemu jestem pewna swoich wyników.
Serdecznie polecam zajęcia z panem Darkiem!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2021

Gorąco polecam zajęcia z panem Markiem. Doskonale pokazuje różne prostsze metody rozwiązań niż w szkole. Jeśli masz problem z jakimś zadaniem domowym możesz napisać i jak znajdzie czas to ci pomoże. Jak dla mnie najlepszy nauczyciel od zajęć dodatkowych jakiego miałem. Na waszym miejscu zaczął bym zajęcia najszybciej jak się da

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panem Darkiem. W sposób przejrzysty i spokojny pokazuje przeróżne metody rozwiązania zadań. Każde zadania dokładnie omawia i pomaga w zrozumieniu materiału. Polecam serdecznie

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2021

Serdecznie polecam zajęcia z panią Magdą! Dzięki niej bardzo dobrze radzę sobie z zadaniami przygotowującymi do rozszerzonej matury z chemii, rozumiem jej zagadnienia, a komunikatywność i zaangażowanie pani Magdy zachęca do dalszego odkrywania chemii nie tylko jako szkolnego przedmiotu, ale przede wszystkim jako pasji.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2021

Polecam zajęcia prowadzone przez Panią Magdę! Dzięki niej chemia stała się dla mnie zrozumiała, a moje oceny znacznie się poprawiły

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2021

Zajęcia z Panem Markiem mam od sierpnia 2020. W tym roku pisze w maju test 8-klasisty. Bywało różnie. Najgorszy wynik próbny egzaminu to było tylko 29 % we wrześniu, ale dzięki systematycznej współpracy i zajęciom z Panem Markiem na ostatnim próbnym egzaminie uzyskałem 89% . Walczymy dalej i celujemy w ponad 90 % , a może nawet 100 % :) ! Gorąco polecam bo naprawdę warto !! Jesteś w 7 klasie lun w 8 i chcesz coś powtórzyć zgłoś się do Pana Marka :) !

avatar
Tadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2021

Polecam zajęcia z języka niemieckiego z Panią Wiktorią. Od czasu zapisania się na korepetycje widzę znaczne postępy, stopnie idą w górę, a najważniejsze, że matura próbna jest bardzo dobrym wynikiem.
Ich empfehle die Unterrichten mit Frau Wiktoria. Seitdem ich mich für Deutschunterrichten einschrieben habe, sehe ich deutlich Fortschritt, meine Noten sind besser, aber am wichtigsten freue ich mich auf meinen Ergebnisse im Abitur

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2021

Bardzo polecam zajęcia z panią Magdą. Córkę nie tylko nie stresują już zajęcia z matematyki, nie musimy się także obawiać o egzamin ósmoklasisty.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2021

Świetny korepetytor. Pomimo mojej oporności, potrafił wyjaśnić wszelkie zagadnienia. Polecam serdecznie.

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2021

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Darkiem. Jest on bardzo cierpliwym nauczycielem i świetnie tłumaczy. Dzięki niemu mój syn w końcu zaczął rozumieć co się dzieje na lekcjach matematyki i znacząco poprawił wyniki na sprawdzianach. Jeszcze raz serdecznie polecam zajęcia z matematyki z Panem Darkiem

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2021

Jak najbardziej polecam Pana Sebastiana, jest niezawodnym korepetytorem. Dzięki niemu mój syn, który dostawał 2 i 3 po 4 miesiącach zaczął dostawać coraz to lepsze oceny zaczęło się od samych 4, a aktualnie zdarzają mu się 5. Materiały przygotowywane są rzetelnie a lekcje dostosowane do potrzeb dziecka. Serdecznie polecam!

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2021

Mieliśmy duże problemy z synem co do wyboru korepetytora z matematyki, było też to robione na ostatni moment ale cieszę się, że wybraliśmy ostatecznie Pana Zbigniewa. Przez ostatni miesiąc podnieśliśmy wyniki o ponad 30% i ciągle ćwiczymy dalej. Jeśli ktoś jest niezdecydowany to szczerze polecamy, nie jest jeszcze za późno na nadrobienie materiałów a wszyscy dobrze wiemy jak zajęcia w szkołach teraz wyglądają. Jestem przekonana, że jeszcze przez te parę tygodni wyciągniemy się na 85% z matury rozszerzonej z matematyki. Dziękuje Panie Zbigniewie i polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2021

Mój syn Mateusz ma zajęcia z Panem Sebastianem od początku lutego 2021. Jest w 8 klasie. Do tej pory nauczyciele z którymi miał zajęcia nie dotarli do mojego dziecka wystarczająco. Dodam, że szkoła co miesiąc robi próbne testy 8 klasisty na których mój syn wypada tragicznie. Zmieniło się to dopiero na ostatnim teście. Z 7% wynik poszedł w górę na 67%. Panie Sebastianie! Dzięki Panu mogę spać spokojnie i bez obaw o egzamin syna. Gratuluje podejścia i polecam niezdecydowanym! Nie jest jeszcze za późno!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2021

Serdecznie polecam zajęcia z j.niemieckiego z Panią Wiktorią! Jestem bardzo zadowolony z efektów matury próbnej, a to wszystko dzięki dobrze dobranym materiałom i atmosferze na zajęciach.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2021

Dzięki zajęciom z Panem Darkiem czułam się pewnie w czasie pisania matury próbnej z matematyki. Czułam się dobrze przygotowana a dzięki wskazówkom które mi dał Pan Darek nie maiłam większych problemów z rozwiązaniem większości zadań. Serdecznie polecam Pana Darka.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2021

Dzięki zajęciom z panią Magdą obyło się bez stresu na próbnym egzaminie ósmoklasisty:) cierpliwe i spokojne tłumaczenie dało efekty

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2021

Chemia od zawsze była dla mnie jednym z najtrudniejszych przedmiotów, mimo to koniecznie muszę ją zdawać na maturze, by dostać się na wymarzony kierunek studiów. W celu nadrobienia zaległości zapisałem się na korepetycje z chemii do Pani Magdy.
Pani Magda tworzy spokojną atmosferę, która motywuje do nauki. Jest otwarta na sugestie- chce jak najlepiej poznać oczekiwania ucznia wobec zajęć.
Najbardziej zależało mi na solidnej powtórce całego materiału już od pierwszych zajęć, dlatego od października wspólnie przebrnęliśmy przez zagadnienia teoretyczne jak i mnóstwo zadań maturalnych/ze zbiorów.
Dzięki systematycznej pracy i cennym uwagom Pani Magdy uzyskałem bardzo satysfakcjonujący mnie wynik na maturze próbnej. Mogę szczerze polecić zajęcia z Panią Magdą wszystkim maturzystom, którym zależy na efektywnej powtórce przed maturą z chemii :)

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2021

Chciałbym bardzo polecić zajęcia z matematyki z Panem Darkiem, uczę się u niego już drugi rok i dzięki jego poradom i wyjaśnieniom czuję się świetnie przygotowany do zdania matury rozszerzonej.
Jeśli ktoś chce otrzymać dobry wynik z matury to Pan Darek jest świetnym wyborem.

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2021

Od dwóch miesięcy przygotowuję się do matury rozszerzonej z matematyki z Panem Zbyszkiem i jestem bardzo zadowolona z rezultatów, które udało nam się osiągnąć do tej pory. Postęp idzie sprawnie, a lekcje są prowadzone w przyjaznej, nieoceniającej atmosferze. Zostało już mało czasu do matury więc wszystkim niezdecydowanym gorąco polecam zajęcia z Panem Zbyszkiem

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2021

Serdecznie polecam zajęcia z matematyki z Panem Markiem. Na zajęciach przerabialiśmy materiał przygotowujący mnie do sesji egzaminacyjnej. Nauka szła bardzo sprawnie i wszystko odbyło się w miłej atmosferze - ogromną wiedza i chęć podzielenia się nią powinny przekonać każdego! Dzięki zajęciom egzamin zdałam bardzo dobrze.
Naukę z Panem Markiem polecam wszystkim, którzy nie do końca odnajdują się w matematyce.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2021

Polecam Panią Magdę. Jest to osoba z którą jest bardzo dobry kontakt, zawsze jest dobrze przygotowana do zajęć i prowadzi je w miłej nie stresującej atmosferze.

avatar
Witek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2021

Polecam lekcje z języka niemieckiego z Panią Wiktorią, ponieważ są praktyczne i interesujące. Pani Wiktoria przedstawia wszystko w jasny sposób, dlatego coraz więcej rozumiem. Zajęcia przebiegają szybko i w miłej atmosferze. Czuję, że moja matura będzie bardzo dobrze zdana.

Ich kann empfehlen die Deutschunterrichten mit Frau Wiktoria, weil sie praktisch und interessant sind. Wiktoria kann alles klar darstellen, deshalb verstehe ich immer besser. Die Unterrichten laufen schnell und in einer netten Atmosphäre. Ich habe das Gefühl, dass meine Abitur sehr gut besteht wird.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2021

Bardzo polecam zajęcia z matematyki z Panem Darkiem, dzięki dużej wiedzy jest w stanie wyjaśnić jak zrobić każde zadanie i to na kilka sposobów dzięki czemu byłem w stanie zawsze zrozumieć i zastosować podobne schematy do innych zadań. Bardzo mi to pomaga w czasie lekcji i jestem w stanie być na bieżąco z klasą mimo że matematyka nigdy nie była moją mocną stroną.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2021

I want to thank Mr Zbyszek for wonderful lessons, I have been trying to find a tutor that would teach me some useful everyday english for a very long time and I am very happy with the results that I ve made with Zbyszek so far. Strongly recommend if you are looking to learn english on a higher level.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2020

Polecam z całego serca zajęcia z matematyki z panem Piotrem, mimo że są prowadzone online za pomocą pulpitu zdalnego to pan Piotr potrafi wszystko prowadzić tak jakby siedział przy jednym biurku z córką.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z matematyki z Panem Darkiem, Jest bardzo cierpliwy i potrafi dobrze tłumaczyć. Dzięki niemu nadrobiłem zaległości i nadążam z materiałem na lekcjach pomimo zajęć online

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z j. niemieckiego z Panią Wiktorią. Poprawiłem swoje oceny, a przede wszystkim wymowa i swobodne mówienie w tym języku nie sprawia mi już problemu jak wcześniej, co mnie najbardziej cieszy.

Ich kann sicher die Deutschunterrichten mit Frau Wiktoria empfehlen. Meine Noten sind besser, aber worüber ich mich freue, dass meine Aussprache macht mir kein Problem als früher.

avatar
Inga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z matematyki prowadzone przez Pana Sebastiana. Dzięki jego pomocy poprawiłam oceny i nadrobiłam zaległości z poprzednich lat. Przede mną egzamin ósmoklasisty ale z Panem Sebastianem jestem pewna, że dostane się do wymarzonej szkoły i napiszę egzamin na maksa!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2020

Dziękuję i polecam zajęcia z Panem Zbyszkiem. Przygotowujemy córkę do matury IB, od dwóch miesięcy i widzimy mega progres i mam szczerą nadzieję i wiem, że przez te pare miesięcy zdziałamy jeszcze więcej. Trzymamy kciuki za 100%

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2020

Serdecznie polecam zajęcia z panem Darkiem, wraz z ponownym wejściem nauki zdalnej zacząłem mieć kłopoty z ocenami gdyż nauczyciel zaczął więcej wymagać a nadal niezbyt potrafił przekazać wiedzę na zdalnych lekcjach, ale dzięki zajęciom z panem Darkiem nadrobiłem zaległości a dzięki jego wskazówkom a propos zadań maturalnych przestałem się bać przyszłorocznej matury. Jeszcze raz polecam pana Darka jako korepetytora.

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2020

Polecam zajęcia z matematyki u Pani Wiktorii. Współpracujemy już od roku i widzę ogromne efekty. Córka przechodziła ciężki moment w 6. klasie podstawówki, natomiast teraz znacznie poprawiły jej się wyniki w nauce, dzięki temu polubiła ten przedmiot. Nawet w kwarantannie nauczanie online było w jasny sposób prowadzone, w miłej atmosferze, a oceny coraz lepsze.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2020

Zajęcia z panią Anią z matematyki pozwoliły synowi na lepsze zrozumienie różnych zagadnień. Komunikacja i zaangażowanie na plus

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2020

Od ponad roku mieszkam w Niemczech gdzie przeprowadziłam się z mężem i synami. Zajęcia z Panem Markiem moi dwaj synowie mają od pięciu lat. Jednak ostatni rok i zdalna forma do której nie byłam przekonana dzięki zajęciom z panem Markiem nie sprawia już moim chłopcom problemów. Trzeba dodać, że nie przeszkodził Nam system zmiany oceniania. Teraz moi synowie cieszą się z 1 i 2 kiedy w Polsce cieszyli z 5 i 6. Jestem bardzo zadowolona i cieszę się że pomimo zmiany formy zajęć i przeprowadzki za granicę moje dzieci dalej rozwijają swoje matematyczne umiejętności :) Serdecznie polecam :) Ponad to od pół roku dodatkowo (całą czwórką) korzystamy z zajęć z Języka niemieckiego u Pani Wiktorii. Bariery językowe, mimo obaw i wieku po mału zanikają :) ! Świetni ludzie na odpowiednim miejscu :) !!!

avatar
Mike
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2020

A big thank you to Mr. Zbyszek for his availability, listening and professionalism that he brings to my classes. He is passionate about what he does, and it is a real pleasure to learn with him.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panią Wiktorią. Przekonałam się, że nauka języka niemieckiego może sprawiać przyjemność poprzez różne metody nauczania. Naprawdę fachowe przygotowanie do matury zarówno ustnej jak i pisemnej.
Ich kann ehrlich die Unterrichte mit Frau Wiktoria empfehlen. Die Lehrstunde macht mir wirklich Spaß und die Vorbereitung für Abitur war absolut zuverlässig.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2020

Serdecznie polecam zajęcia z panią Magdą z matematyki. Cierpliwa i zaangażowana, dodatkowo stara się w kreatywny sposób przedstawić problematyczne zagadnienia. Współpraca jak najbardziej na plus!

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2020

Szkoła Pana Marka to najlepsze co mogło mnie spotkać. Ostatni rok to bardzo trudny czas . Od marca, tuż po studniówce zawalił Mi się świat. Matury odwołane. Szkoła z domu. Nic nie wiadomo. Co, kiedy, gdzie i jak? Na szczęście moim nauczycielem był i jest Pan Darek. Skromny Pan z zajawką do technologii, który uczy matmy na każdym poziomie w formie online od 5 lat. Wirtualny zeszyt, interaktywna tablica, różne ciekawe programy i aplikacje. Dzięki temu moje problemy z stereometrii zniknęły. Wyobraźnia od dawna nie była moja najlepszą strona. Każdy kto zdaje lub zdawał rozszerzoną matematykę wie, że bardzo dużo punktów jest do zdobycia z brył i figur płaskich. Dziękuję Panie Darku za tak wielki wkład i pomoc oraz zaangażowanie i od marca dosłownie indywidualne prowadzenie mnie aż do wyniku 98 procent i studiów na WUM. Bardzo miło Mi się zrobiło tez kiedy w każdej sytuacji zarówno PAN Marek i PAN Darek byli do dyspozycji . Bez nich nie byłabym tu gdzie jestem dziś. A dziś dzięki firmie Pana Marka matma mimo zdalnej formy nie jest trudna a moje lekcje na poziomie studiów dają mi satysfakcję ze z każdego kolokwium które napisze mam minimum 4 a nie ledwo 3 :) Bo dziś wiem co i z czego wynika :) ! Serdecznie polecam. Naprawdę warto :) !

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2020

Gorąco polecam zajęcia z chemii prowadzone przez Panią Magdę! Jej cierpliwość, zaangażowanie oraz klarowny sposób przekazywania wiedzy sprawiły, że polubiłam chemię i dostałam się na wymarzony kierunek studiów!

avatar
Cindy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

We are thanking Zbyszek for providing an excellent tutoring support for our daughters math course for her 12 year grade. Mr Zbyszek is a responsive, caring, and patient tutor. Strongly recommended.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2020

Z całego serca polecam Pana Marka .W 2 tygodnie nauczył mnie i siostrę do matury z matematyki z którą miałyśmy ogromny problem. Rzetelne przygotowanie , indywidualne podejście , tłumaczy w sposób bardzo logiczny , zawsze na czas , Jestem bardzo zadowolona ,świetne zajęcia ,świetny człowiek. Polecam serdecznie.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2020

Bardzo serdecznie polecam lekcje z Panem Ryszardem z chemii. Dzięki tym zajęciom chemia już nie jest czarną magią dla mojego syna.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2020

Bardzo polecam zajęcia prowadzone przez Panią Magdę! Tłumaczy ona chemię w zrozumiały sposób, co pomaga w efektywnym przyswojeniu materiału. Lekcje online motywują do nauki dzięki bardzo przyjaznej, bezstresowej atmosferze.

avatar
Mary
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2020

I recommend lessons with mr Zbyszek with all my heart. My little Jullie is very satisfied and she keeps getting better at math with every week she practises with the tutor. I could not stress that enough, if you are looking for math in english, look no further.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2020

Serdecznie dziękuję Panu Darkowi. Dzięki zajęciom z nim udało mi się poprawić maturę z matematyki na ponad 90% dzięki czemu dostałem się na medycynę. Zajęcia z Panem Darkiem bardzo mi pomogły w zrozumieniu materiału a jego wskazówki pomogły mi w rozwiązywaniu zadań wręcz nie mogłem uwierzyć że matematyka z którą miałem taki problem może być taka łatwa. Z całego serca mogę polecić wszystkim zajęcia z Panem Darkiem.

avatar
Christian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2020

I am very pleased with lessons conducted by Mr Zbyszek. We have been looking for a tutor in Poland that would provide math lessons in English for a long time and we finally did. Our daughter is satisfied, says that lessons are entertaining and well organized. Looking forward to see what the results will be by the end of the semester. Judging by those few months I know they are going to be great.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Zdecydowanie polecam zajęcia z Panem Sebastianem!! Dzięki prowadzeniu przez niego elastycznych zajęć online mój syn zdał egzamin ósmoklasisty z wymarzonym rezultatem (91%). Poprzez zaangażowanie Pana Sebastiana mój syn dostał się do IX Liceum Ogólnokształcące im. Klementyny Hoffmanowej. Serdecznie polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2020

Serdecznie polecam Pana Marka, mimo całego zamieszanie z lockdownem nie było problemu z kontynuacją zajęć i moje dziecko mogło spokojnie kontynuować naukę.

avatar
Linh
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Serdecznie polecam współpracę z Panem Markiem oraz zajęcia z matematyki u Pani Emilii. Nasz ósmoklasista był bardzo zadowolony z lekcji, Zostały omówione wszystkie zagadnienia z którymi się zmagał lub które go interesowały dzięki czemu dostał się do liceum swojego wyboru. Dodatkowym atutem jest tez elastyczność czasowa i dyspozycyjnosc korepetytora. Polecam serdecznie !

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 sierpnia 2020

Serdecznie polecam Pana Darka jako korepetytora matematyki. Dzięki niemu uzyskałem bardzo dobry wynik z matury, bardzo przydały mi się jego wskazówki jak rozwiązywać zadania, Polecam go wszystkim maturzystom.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2020

Zarówno ja jak i mój syn polecamy Pana Zbigniewa jako nauczyciela angielskiego. Udało się podciągnąć wyniki Michała z matury rozszerzonej z angielskiego aż do 95% :) Bardzo chwalimy sobie zajęcia przeprowadzane przez ubiegły rok w trybie online oraz te prowadzone na miejscu
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY :)

avatar
Teresa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Z całego serca polecam Pana Marka i Jego podejście do pracy. Wyciągnął ze mnie maksimum a wynik 74 % to dla mnie tak dużo jak dla niektórych lot w kosmos. Dziękuję Panu za wkład w Nasze lekcje i naukę. Podobnie jak Pan Jarek uważam że 5 gwiazdek to za mało bo u mnie ma ich Pan co najmniej 10 ! Jedyne czego żałuję to fakt że nie zgłosiłam się wcześniej bo ominęły by mnie te wszystkie sierpniowe poprawki w poprzednich klasach , z całego serca polecam. Pan Marek jest Najlepszy w tym co robi a Jego efekty to marzenie, jak widać w moim przypadku takie które można osiągnąć :) ! Dziękuję i polecam szczególnie tym dla których matma to kosmos, bo ja dzięki temu Panu dałam radę ;) !!

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Dzięki panu Markowi moja córka humanistka ze sporymi zaległościami z matematyki zdała z rewelacyjnym wynikiem maturę -świetnie tlumaczy,motywuje trzeba słuchać wskazówek -jest to ciężka praca ale naprawdę warto zaufać

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Trudno mi jest znaleźć adekwatne słowa uznania dla tak wysokiego profesjonalizmu w udzielaniu korepetycji z matematyki. Zarówno wiedza dydaktyczna jak i podejście do ucznia są na niesłychanie na bardzo wysokim poziomie. Uczciwie polecam Pana Marka Trojanka, jako korepetytora z matematyki. W szczególności, kiedy uczeń ma ewidentne problemy w matematyce i naukach ścisłych. Pięć gwiazdek to naprawdę za mało. Ja z czystym sumieniem daje ich 10 :). Jeszcze raz wielkie podziękowania dla Pana Marka Trojanka za wsparcie, profesjonalizm oraz za tak rzadko spotykane zaangażowanie.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Uczciwie polecam zajęcia z matematyki z zakresu liceum i przygotowania do matury z panem Jędrzejem, który był w stanie pomóc mojej córce nie tylko nadrobić zaległości podczas roku szkolnego, a tym samym przekonać nauczyciela z liceum o możliwościach uczennicy, ale przede wszystkim umożliwił swoim podejściem i rzetelną pracą, zdać jej maturę z matematyki na obiecanym poziomie. Panie Marku, Panie Jędrzeju, bardzo dziękujemy, również za wsparcie w chwilach zwątpienia!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Darkiem. Dzięki niemu przestałam bać się matematyki.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2020

Podczas wakacji chcieliśmy podszkolić syna z języka angielskiego, nawiązaliśmy współpracę z Panem Zbigniewem i jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów od pierwszego miesiąca. Zdalne zajęcia zdają egzamin i bardzo je polecamy wraz z synem :) W okresie wakacyjnym często dzieci zapominają o konieczności kontynuacji nauki, więc zalecam każdemu zainteresowanemu

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2020

Polecam serdecznie zajęcia z matematyki z panem Piotrem, mimo kwarantanny i formatu zdalnego, był w stanie pomóc mojemu dziecku nie tylko zdać maturę z matematyki, ale też osiągnąć bardzo przyzwoity wynik.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2020

Bardzo polecam Pana Zbigniewa, pomógł synowi w przygotowaniu do matury z angielskiego w krótkim czasie. Jeszcze nie znamy wyników, ale jestem pewna, ze syn został przygotowany na najwyższym poziomie do egzaminu i pomoże mu to w dostaniu się na wymarzone studia

avatar
Oskar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2020

Chciałbym polecić zajęcia z Panem Adrianem. Gdyby nie jego pomoc, to powtarzałbym klasę. Zawsze jest spokojny i cierpliwy, a jego wyjaśnienia problemów matematyki czy chemii rozwiewają wszelkie moje wątpliwości. Dzięki zajęciom online mogliśmy współpracować do końca roku szkolnego.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Polecam zajęcia matematyki z Panem Ryszardem, gdyby nie lekcje online które prowadził moje oceny w tym roku nie byłyby tak dobre

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Bardzo polecam zajęcia online z Panem Grzegorzem. Świetnie przygotował mojego syna do egzaminu ósmoklasisty. Rzetelny i punktualny człowiek.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2020

Serdecznie polecam korepetycje z P. Darkiem, dzieki niemu moglam osiagnac wysokie wyniki na maturach, czego nie spodziewalabym sie jeszcze 2 miesiace temu. Swietnie tlumaczy, bardzo przyjazne podejscie i zaangazowanie w wytlumaczenie kazdego zagadnienia czy zadania.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2020

Bardzo przydatne lekcje u P. Darka :)

avatar
Irmina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2020

Polecam!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Serdecznie polecam pana Piotra, mimo całego zamieszanie z lockdownem nie było problemu z kontynuacją zajęć drogą internetową i moje dziecko mogło spokojnie kontynuować przygotowania do egzaminu 8-klasisty, i patrząc na ostatnie testy jestem spokojna o efekty i bardzo dobry wynik.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2020

Polecam szkole !
Bardzo przyjazny i świetnie tłumaczący Krzysztof.
Bez niego moja matura byłaby pod znakiem zapytania
Serdecznie Polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2020

Szczerze polecam Pana Jędrzeja, mimo przestawienia się na zajęcia online nie zwolniliśmy tempa i dzięki temu oceny z matematyki sa dalej wysokie :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Darkiem. Dzięki niemu dowiedziałem się ja zapisywać rozwiązania zadań by nie umknął mi żaden punkt na maturze i dzięki temu jestem spokojny o mój wynik.

avatar
Ida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Polecam Pana Jędrzeja, po całym roku korepetycji z matematyki rozszerzenej z Panem Jędrzejem czuje się dobrze przygotowana do matury i liczę na bardzo dobry wynik :)

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Polecam korepetycje z Panią Emilką. Rok szkolny zaczynałem z pięcioma jedynkami, a teraz kończę nie mając żadnej jedynki, a nawet dostanę jakąś piątkę.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2020

Z Panem Krzysztofem zajęcia prowadzimy już dłuższy czas i jestem bardzo zadowolona z wyników jakie osiąga Janek jak i ze znacznej poprawy jego nastawienia do matematyki.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2020

Polecam zajęcia z Panem Adrianem. W obecnych czasach lekcje online pomogły mi nadrobic zaległości z chemii. Dzięki niemu rozumiem teraz mechanizmy rządzące chemią nieorganiczną oraz potrafię rozwiązywać zadania obliczeniowe. Pan Adrian tłumaczy bardzo rzetelnie, a swoim spokojem wprowadza miłą i przyjazną atomsferę.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2020

Polecam zajęcia z Panią Emilką. Przygotowuję się z nią zdalnie do egzaminu 8-klasisty, zawsze prowadzi zajęcia w miłej atmosferze i ma dużo materiałów. Dzięki naszym zajęciom czuję się mniej zestresowany egzaminem !

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2020

Polecam zajęcia prowadzone przez Pana Grzegorza. Skutecznie przygotował syna do egzaminu 8-klasisty. Rzetelny i odpowiedzialny człowiek.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2020

Po odbyciu korepetycji on-line z Panem Rafałem, znacznie poprawiły się moje oceny z Biologi, gorąco polecam.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2020

Serdecznie polecam zajęcia zdalne z panem Piotrem, dzięki jego cierpliwości córka nie ma zaległości z powodu szkoły online która jest niestety dość miernie prowadzona. Bardzo dobry kontakt i przystępny sposób prowadzenia zajęć, praktycznie jakby pan Piotr siedział obok.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Polecam zajęcia matematyki online z Panem Ryszardem, świetne wyjaśnianie niezrozumiałych mi wcześniej zagadnienia co pomaga mi nie odstawać z materiałem mimo zamkniętych szkół.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Darkiem, w przystępny i prosty sposób tłumaczy on zadania i dzięki niemu nie obawiam się już o wynik mojej matury

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2020

Bardzo polecam Pana Tomka. Tłumaczy on matematykę w bardzo prosty i zrozumiały sposób a zajęcia z nim przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze. Dzięki tym spotkaniom nie boje się już egzaminów, jestem bardziej pewny siebie i wiem, że uda mi się z nich uzyskać bardzo dobry wynik. Jeszcze raz bardzo polecam!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2020

Sprawne przygotowanie do matury, w ciągu kilku tygodni nadrobiliśmy materiał ze szkoły i zrobiliśmy powtórkę. Sam na początku dostałem 52% z egzaminu z angielskiego ale po powtórce widzę już progres. Mam nadzieję, że przez ten miesiąc jeszcze więcej się nauczę dzięki poradom Pana Zbyszka.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Pani Emilia to prawdziwa profesjonalistka, potrafi wszystko świetnie wytłumaczyć przez lata nauki żaden nauczyciel nie był mi w stanie tak wytłumaczyć materiału, jak pani Emilka nareszcie rozumiem wiele zagadnień z matematyki.

avatar
Weniorika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Zajęcia z Panią Emilią przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Nie spodziewałam się, że wzory skróconego mnożenia, których mnie nauczyła, mogą być tak przydatne w życiu. Dzięki nim poznałam miłość swojego życia, zwiedziłam bezdroża wschodniego Tadżykistanu, wypoczywałam na białych, piaszczystych plażach w Toskanii, przeżyłam najlepszy sylwester w życiu w Antananarywie oraz wyleczyłam męczący mnie od wielu lat ból przywodzicieli. Z całego serca polecam! :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Pani Emilka bardzo dobrze prowadzi zajęcia domowe jak i online, tłumaczy bardzo zrozumiale i dobrze przygotowywuje do egzaminów

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2020

Zajęcia z panią Emilią są naprawdę rewelacyjne. Podchodzi do ucznia z ogromną cierpliwością i zrozumieniem. Nie tylko tłumaczy temat ale i rozwija go. Pomaga w wykonywaniu zadań oraz zadaje pracę samodzielną. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2020

Lekcję z panem Krzysztofem bardzo dużo mi dały, dzięki nim bez problemu nadążam za lekcjami. Lekcję w formie online są spoko i ale internet ostatnimi czasy działa średnio. Mimo to wszystko rozumiem.

avatar
Mikolaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2020

Pan Grzegorz bardzo dobrze przygotował mnie do egzaminu z matematylki online

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2020

Polecam zajęcia z panem Darkiem. Dzięki niemu mimo zaistniałej sytuacji z kwarantanną czuję się przygotowany do nadchodzącej matury z matematyki. A dzięki jego wskazówkom potrafię zrobić wszystkie zadania maturalne.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2020

Polecam Pana Jędrzeja, przygotowuje się z nim do matury z matematyki, jestem bardzo zadowolona z umiejętności dydaktycznych i wiedzy, która w bardzo przystępny sposób przekazuje nawet podczas zajęć online. Dzięki tym zajęciom nie martwię się już o mój wynik z matury :)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2020

Polecam Pana Jędrzeja, od ponad miesiąca mam z nim zajęcia online. Początkowo nie byłem przekonany do tej formy (zwłaszcza po lekcjach w takim trybie w szkole), natomiast Pan Jędrzej prowadzi zajęcia w bardzo przystępny i efektywny sposób :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
24 kwietnia 2020

Bardzo polecam Pana Tomka. Odkąd został wprowadzony obowiązek pozostania w domach rozpoczęliśmy korepetycje online. Jestem z nich bardzo zadowolony tak samo jak z zajęć stacjonarnych. Spotkania przebiegają bardzo sprawnie w miłej atmosferze, materiał jest bardzo dobrze tłumaczony a przede wszystkim dają mi dużo motywacji do samodzielnej nauki. Dzięki zajęciom z Panem Tomkiem nie boję się już egzaminów.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2020

Dzięki korepetycją z Panem Rafałem mogłam się lepiej przygotować do matury z chemii. Gorąco Polecam.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2020

Polecam korepetycje online z panem Ryszardem. Nauczanie dobrane indywidualnie do ucznia, lekcje zrozumiałe. Polecam serdecznie

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2020

Niecałe 3 miesiące temu mój syn rozpoczął lekcje z matematyki u Pani Emilii. Skłamałabym mówiąc, że pokochał ten przedmiot jednak zauważalna jest u niego zmiana podejścia do nauki co jest niewątpliwie zasługą dobrego podejścia p. Emilii do uczniów w wieku licealnym. Do tej pory bałam się o maturę syna a teraz wydaje mi się, że nie powinien mieć z nią większych problemów. Dodatkowo w obliczu przeniesienia matur i zwiększonej ilości czasu na naukę, syn zdąży przerobić więcej materiału i jego wynik na pewno będzie lepszy, a lekcje zdalne bardzo mu odpowiadają! :) Serdecznie polecam p. Emilię jako korepetytorkę!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2020

Polecam zajęcia zdalne u pana Piotra, mimo barier potrafi tłumaczyć na odległość i przez cały czas zajęć rozmawia z synem, jestem pod wrażeniem sprawności prowadzenia zajęć przy użyciu łączy internetowych. Polecam na czas kwarantanny i na później też.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Serdecznie polecam zajęcia z panem Darkiem, dzięki niemu mimo kwarantanny mogę spokojnie przygotowywać się do matury, a dzięki jego tłumaczeniu nawet najtrudniejsze zadania są zrozumiałe. Jeszcze raz serdecznie polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2020

W związku z obecną sytuacją związaną z koronawirusem postanowiłem zwrócić się po pomoc do Pana Adriana. Organizacja zajęć przez szkołę jest dla mnie chaotyczna,a dzięki zajęciom prowadzonym online nie zostałem na lodzie z moimi problemami z matematyką i chemią na czas zamknięcia szkół.Zajęcia przebiegają bez problemów.Sposób tłumaczenia przez Pana Adriana bardzo mi pasuje. Bardzo się cieszę, że możemy prowadzić zajęcia przez internet.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2020

Przez całą sytuację związaną z koronawirusem i brakiem jakiejkolwiek organizacji ze strony szkoły, zajęć czy też zaangażowania ze strony nauczycieli postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i poprosić o pomoc Pana Zbyszka. Przez okres 3 tygodni nadrobiliśmy bardzo dużo materiału z angielskiego jak i z matematyki, dzięki czemu wiem, że termin matur mnie nie zaskoczy. Pomimo kwarantanny zajęcia z Panem Zbyszkiem przebiegają bezproblemowo, komunikacja jest bardzo dobra i tłumaczenie materiału jak najbardziej na +. Jeśli dla kogoś jest ważne przygotowanie do matury i zdobycie jak największej ilości punktów na studia, to gorąco polecam zajęcia z Panem Zbyszkiem, nie będzie zawiedziony.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2020

Pomimo trwającej kwarantanny Pan Sebastian poprzez zajęcia on-line dalej pomaga mojemu synowi w przygotowaniach do egzaminu ósmoklasisty. Dzięki jego korepetycją jestem pewna, że mój syna napisze egzamin na miarę swoich możliwości. Serdecznie polecam zajęcia z Panem Sebastianem!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Bardzo polecam pana Marka, który przygotowywuje mnie do matury. Dzięki tym zajęciom znacznie poprawiły się moje umiejętności, nareszcie czuje, że mam szanse na dobry wynik z matury o co wcześniej bardzo się martwiłam. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera, bez stresowa i bardzo motywująca do nauki. Pan Marek doskonale znam materiał pojawiający się na maturze przez co bardzo dobrze dobiera zadania które wspólnie rozwiązujemy podczas zajęć.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Polecam, dzięki zajęciom z Panem Darkiem , wierzę ,że mam szansę na dobry wynik z matury i dostanie się na wymarzone studia . Korepetytor zapewnia materiał pochodzący z różnych źródeł dzięki czemu czuje ,że moja wiedza nie jest ograniczona jedynie do oklepanych szkolnych zbiorów

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Bardzo polecam zajęcia panem Krzyśkiem, które ostatnio zmieniły tryb na zajęcia online i ciągle jesteśmy na bieżąco. Dzięki nim lepiej rozumiem co się dzieje na lekcjach i przestałem się obawiać czy zdam maturę.

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Polecam Pana Jędrzeja, zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze, a co najważniejsze czuję się dobrze przygotowana do matury z matematyki :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Serdecznie polecam zajęcia online z Panem Grzegorzem, mój syn jest bardzo zadowolony ze sposobu prowadzenia zajęć a jego oceny znacząco się podniosły!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Bardzo polecam zajęcia on-line z Panią Emilią! Prowadzone w sposób łatwy do zrozumienia i profesjonalny, kreatywnie podchodzi do sprawy i zawsze sprawia, że materiał jest łatwy do przyswojenia mimo klasy maturalnej. Bardzo przyjazna atmosfera. Polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2020

Polecam zajęcia online z Panem Adrianem. Lekcje prowadzone sa spokojnie i rzeczowo, a Pan Adrian każdy problem z chemii i matematyki wyjaśnia cierpliwie i krok po kroku tak, żeby każdy mógł zrozumieć. Jestem bardzo zadowolony.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2020

Bardzo polecam Pana Marka, świetnie wytłumaczony temat w godzinę, czego przez kilka lekcji nie potrafiła przekazać nauczycielka w szkole. Indywidualne podejście i lekcja w miłej atmosferze :))

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2020

Serdecznie polecam zajęcia online z matematyki z panem Piotrem. Sprawna organizacja i dobra komunikacja. Moja córka dzięki temu nie ma zaległości które powoduje obecny sposób prowadzenia "zajęć" przez szkoły

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2020

Gorąco polecam Pana Rafała. Dzięki jego zajęciom prowadzonych on-line mogę się o wiele lepiej przygotować do zbliżającej się maturze z chemii oraz biologii

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2020

Polecam zajęcia z panem Bartkiem. Nie byliśmy przekonani do zdalnego formatu zajęć jednak te okazały się nie gorsze od tradycyjnych. Córka szybko nadrabia zaległości.

avatar
Matylda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2020

Polecam Pana Jędrzeja, z Panem Jędrzejem współpracuje od września, natomiast od tego tygodnia mam z nim zajęcia online. Dla mnie to nowość, jestem bardzo zadowolona i zafascynowana tą formą zajęć :)

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2020

Gorąco polecam zajęcia on-linę z Panem Ryszardem. Przygotowujemy się razem do matury z matematyki. Jest to dla mnie bardzo duża pomoc w tym okresie. Zajęcia idą płynnie i sprawnie, a wiedza przekazywana w sposób odpowiedni dla ucznia. Gorąco polecam.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2020

Zajęcia z Panem Zbigniewem od samego początku przebiegały bardzo płynnie, syn jest bardzo zadowolony z zajęć prowadzonych online. Początkowo byliśmy sceptyczni ale zdanie się zmieniło zaraz po pierwszych zajęciach. Polecam każdym niezdecydowanym co do zajęć prowadzonych zdalnie.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2020

Bardzo polecam Pana Tomasza, zajęcia online przebiegają z nim bardzo sprawnie, dostępność czasowa jest bardzo elastyczna a materiał jest przystępnie przekazany oraz jest to bardzo komfortowa forma zajęć.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 marca 2020

Bardzo polecam zajęcia online z panem Darkiem, dzięki niemu rozumiem co się dzieje na lekcjach i przestałem się obawiać czy zdam maturę

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2020

Polecam zajęcia z chemii Panem Adrianem. Nie umiałem rozróżniać typów wiązań chemicznych,a stechiometria brzmiała jak czarna magia. Dzieki wiedzy i cierpliwości Pana Adriana mam ten materiał a małym palcu. Co więcej, pomógł mi o wiele szybciej przyswoić mechanizm tworzenia się zhybrydyzowanych orbitali cząsteczkowych i ustalić ich typy metodą VSEPR. Lepiej nie mogłem trafić.

avatar
Aleksy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2020

Przed zajęciami z Panem Sebastianem mój syn nie dawał sobie rady z zaliczeniem egzaminu ósmoklasisty ale dzięki systematycznej pracy z Panem Sebastianem na ostatnim próbnym egzaminie zdobył wymarzone 52%. Serdecznie polecam!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2020

Bardzo dziękuje panu Zbigniewowi za pomoc mojemu synowi w przygotowaniu do matury. Udało się osiągnąć bardzo wysokie wyniki na testach próbnych jak i na samej maturze, dzięki temu Kuba dostał się na swój wymarzony kierunek studiów. Z czystym sercem gorąco polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2020

Z pełnym sumieniem polecam Pana Jędrzeja, pomógł mi się przygotować do egzaminu z analizy matematycznej z którego dostałam 5. Oprócz tego zajęcia przebiegały w naprawdę przyjemnej atmosferze :)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2020

Serdecznie polecam pana Darka, dzięki niemu nadrobiłam zaległości z poprzednich lat i czuję że jestem porządnie przygotowana do wszystkich sprawdzianów (co ma swoje odzwierciedlenie w ocenach)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2020

Szczerze polecam Pana Jędrzeja, dzięki niemu udało mi się wyciągnąć z zagrożenia z matematyki. Po lekcjach z Panem Jędrzejem nie martwię się o maturę :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2020

Bardzo polecam Pana Rafała. Dzięki jego lekcją w końcu poprawiałam oceny z biologi i nadrobiłam zaległy materiał.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2020

Serdecznie polecam Pana Grzegorza, dzięki niemu mój syn zrobił znaczne postępy w szkole z matematyki :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2020

Polecam mocno pana Piotra, byłem mocno do tyłu z materiałem z matury podstawowej z matematyki, ale dzięki intensywnym kursowe robię szybkie postępy i z testu na test jest tylko lepiej

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2020

Szukałem już nowej szkoły, gdy zdecydowałem się dać sobie czas do końca semestru i skorzystać z pomocy korepetytora. Nie mogłem lepiej trafić - Bartek pomógł mi podciągnąć wyniki, a co ważniejsze zrozumieć materiał. Poprawa z 26% do 46% na ostatnim próbnym.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2020

Jeśli chodzi o udzielanie korepetycji, to nie ma lepszej osoby niż Pani Emilka! Dzięki niej w ciągu pół roku zrozumiałam, że matematyka nie musi być wcale straszna, a nawet może przynosić satysfakcję. Z każdym kolejnym spotkaniem moja wiedza jest coraz większa, co odzwierciedlają również moje oceny. Ponadto czuję się przygotowana do zbliżającej się matury i jestem przekonana, że osiągnę wspaniałe wyniki dzięki tak rzetelnemu przygotowaniu! Pani Emilka jest ciepłą, wyrozumiałą i cierpliwą osobą, która chętnie w sposób prosty i ciekawy przekazuje swoją wiedzę. Serdecznie polecam!

avatar
Tosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2020

Pan Krzysiek jest bardzo cierpliwym nauczycielem. Kiedy czegoś długo nie rozumiem tłumaczy to na wiele różnych sposobów aż nie zrozumiem.
Lekcje są prowadzone w bardzo miłej atmosferze

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panem Sebastianem! Dzięki niemu moja córka na ostatniej próbnej maturze z matematyki uzyskała 61% a jeszcze kilka tygodni temu nie była w stanie jej zaliczyć.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Zajęcia z panem Darkiem bardzo mi pomogły z nadgonieniem braków spowodowanych moją chorobą na początku roku szkolnego. Pan Darek tłumaczy bardzo skrupulatnie i zrozumiale. Serdecznie polecam

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Moja córka trafiła do Pana Tomasza , młodego , kontaktowego i sympatycznego studenta .Prowadzi korepetycje z matematyki i po trzech zajęciach już były dobre oceny z tego przedmiotu .Bardzo polecam .Pan Tomasz podjął się również korepetycji z chemii mojej córki dla której przedmiot ten to była czarna magia .

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2020

Zajęcia z panem Zbigniewiem szybko poskutkowały w lepszym zrozumieniu języka u mojego syna. Michał w końcu nie boi się rozmawiać w obcym języku co wcześniej sprawiało duży problem, polecam.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2020

Polecam zajęcia z matematyki i chemii z Panem Adrianem. Od kiedy moja córka uczy się pod okiem Pana Adriana juz nie boi się tych przedmiotów w szkole tak, jak wcześniej i poprawiła wszystkie jedynki. Lepiej trafić nie mogliśmy.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2020

Szczerze polecam zajęcia z panem Ryszardem. Bardzo dobre podejście do ucznia i przekaz informacji.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2020

Pani Zuza kompetentnie przygotowuje dwójkę moich dzieci do sprawdzianów oraz rozmów po angielsku. Polecam

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2020

Szczerze polecam pana Darka, Bardzo dobrze tłumaczy pojęcia z którymi mam problem na lekcjach i dzięki temu nie martwię się już o mój wynik na maturze.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2020

Współpracę z Panem Jędrzejem rozpocząłem pod koniec ubiegłego roku kalendarzowego z powodu zagrożenia na semestr z fizyki. Dzięki jego pomocy udało mi się wybronić a teraz nowy semestr rozpocząłem od ocen 4 i 5. Mogę szczerze tego polecić Pana Jędrzeja :)

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Bardzo polecam Pana Grzegorza, o wiele lepiej idą mi z nim przygotowania do egzaminów :)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2020

Gorąco polecam Pana Rafała. Dzięki jego spokojnemu podejściu chemia przestała być dla mnie tak strasznie nie logiczna.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 stycznia 2020

Szczerze polecam Pana Jędrzeja, dzięki niemu udało mi się poprawić 1 i 2 kolokwium z analizy matematycznej i nie omieszkam skorzystać z jego pomocy przed egzaminem :D

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2020

Szczerze polecam zajęcia matematyki oraz chemi z panem Ryszardem. Współpracujemy od niedawna ale postęp który wykonała moja córka w tym czasie jest ogromny.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2020

Z panem Krzysztofem lekcję zacząłem po próbnej maturze w listopadzie. Nie poszła mi ona za dobrze tylko 46% lecz po kilku wspólnych godzinach w styczniu poszło mi o wiele lepiej. Dostałem 72%. Pan Krzysztof tłumaczy w łatwy do zrozumienia sposób, zwraca uwagę na najważniejsze elementy które się zawszę powtarzają i to je najbardziej ćwiczymy. Poza wiedzą to po prostu miły człowiek z którym walka z matematyką jest dużo przyjemniejsza.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2020

Serdecznie polecam Zajęcia z Panem Darkiem. Dzięki niemu mój syn był w stanie nadrobić zaległości i przestał przynosić jedynki ze sprawdzianów.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2020

Serdecznie polecam! Zajęcia z Panem Markiem miałem przez okres liceum co zaowocowało bardzo dobrymi wynikami na maturze. Teraz spotykam się na zajęcia przed kolokwiami i dzięki udzielonej mi pomocy zaliczam materiał na studiach w pierwszym terminie.
Szybko, rzetelnie i kompletnie. Serdecznie polecam!

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2020

Moj syn bardzo chwali sobie lekcje z panem Piotrem, jego cierpliwość i to jak dobrze się dogadują. Ja również widzę zaangażowanie w jego podejściu i jestem zadowolony ze stopniowej poprawy w ocenach

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2020

Gdyby nie zajęcia z Panem Sebastian moja córka nadal miałaby kiepskie oceny z matematyki. Serdecznie polecam z nim zajęcia!!

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2020

Pan Zbyszek ma bardzo dobre podejscie do dzieci, na zajeciach panuje miła atmosfera i zdecydowana poprawa jest widoczna po ocenach. Polecam zainteresowanym

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2020

Polecam zajęcia z Panem Adrianem. Dzięki jego cierpliwości i umiejętności łatwego tłumaczenia pojęć chemicznych mój syn od 2 miesięcy nie schodzi poniżej oceny dobrej, gdy wcześniej ciężko było dostać dwójkę.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2020

Świetne podejście, widoczna poprawa. Polecam Pana Bartosza!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2020

Pan Tomek Gliszczyński to bardzo pozytywny człowiek i świetny korepetytor. Dzięki niemu matematyka staje się prostsza i zrozumiała. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Jestem bardzo z niego zadowolony. Polecam :)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2020

Dzięki zajeciom z Panią Emilią moje oceny znacznie się poprawiły, w końcu znalazłem osobę która potrafi mi wytłumaczyć wszystko. Posiada bardzo dużą wiedzę oraz jest przemiłą osobą co sprawia, że jest doskonałym nauczycielem.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2020

Jestem bardzo zadowolona z wyników mojego syna po zajęciach z panem Darkiem. Dzięki zajęciom mój syn przestał mieć problemy na zajęciach z matematyki

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2019

Serdecznie polecam Pana Bartosza. Już po paru spotkaniach widać poprawę, syn dużo lepiej radzi sobie z próbnymi arkuszami, a jego oceny idą w górę!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2019

Polecam serdecznie pana Piotra, jest to bardzo cierpliwy i sympatyczny nauczyciel, córka systematycznie nadrabia zaległości i poprawia oceny

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2019

Współpraca z Panem Krzysztofem to duża przyjemnoś. Mój syn zaczął przynoś do domu tylko pozytywne oceny z matematyki. Ogólnie mocno zmieniło się jego podejście do samej matematyki i nie jest już ona tak przez niego znienawidzona.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2019

Muszę powiedzieć, że podejście Pana Mateusza do mojej córki zadziałało na nią zbawiennie. Co prawda do 5 nadal jest jej daleko, ale widzę, że jej oceny znacznie się polepszyły

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2019

Bardzo Polecam Pana Grzegorza, już po paru lekcjach zaczęłam dostawać lepsze wyniki z matmy a na jego lekcjach do tej pory w ogóle się nie nudziłam :)

avatar
Hania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2019

Polecam Pana Jędrzeja, od początku liceum matematyka nie była moją mocną stroną, ale od września zaczęłam współpracę z Panem Jędrzejem i dzięki niemu napisałam maturę próbną z matematyki na 80% :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2019

Polecam Pana Jędrzeja,
jestem studentką pierwszego roku na politechnice warszawskiej, Pan Jędrzej pomógł mi się przygotować do kolokwium z podstaw fizyki, dzięki niemu nie tylko zaliczyłam kolokwium, ale zrozumiałam zagadnienia, które do tej pory były niejasne :)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2019

Pani Zuzia uczy angielskiego mojego syna. Jestem zadowolona z efektów, bo dzięki niej syn nie ma trudności z językiem. Polecam naukę z Panią Zuzią.

avatar
Żaneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2019

Bardzo dziękuje Panu Rafałowi za zajęcia z moim synem Adrianem. Dzięki jego pomocy mój syn w końcu zaczął rozumieć biologie i nawet zauważył w niej coś więcej niż tylko jeden z wielu nudny przedmiotów w szkole. Gorąco polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2019

Polecam pana Tomka, mam z nim już zajęcia ponad rok i bardzo dobrze nam się razem pracuje. Na zajęciach panuje przyjazna atmosfera. Dzięki niemu moje oceny z matematyki polepszyły się. Polecam serdecznie :D

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2019

Z całego serca polecam Panią Emilkę. Dawno nie spotkałam się z tak sumienną , rzetelną, a przede wszystkim sympatyczną osoba z podejściem indywidualnym do każdego ucznia. Z tą Panią matematyka na pewno nie będzie nikomu straszna

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2019

Serdecznie polecam Pana Darka, dzięki niemu nadrobiłem zaległości i jestem w stanie brać aktywny udział w lekcji. Pan Darek potrafił mi wytłumaczyć w 10 minut temat którego nie byłem w stanie zrozumieć całą lekcję.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2019

Polecam Pana Adriana. Mój syn o dziwo polubił chemię i to po pierwszym spotkaniu z Panem Adrianem. Cierpliwie i z pasją przekazuje swoją wiedzę. Dziękuję bardzo i serdecznie wszystkim polecam.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2019

Jestem bardzo wdzięczna panu Zbyszkowi za wyciągnięcie ocen mojego syna z matematyki oraz angielskiego, z samych jedynek na początku roku doszliśmy do 4 jako oceny proponowane na semestr. Z czystym sumieniem polecam każdemu mającemu problemy z tymi przedmiotami!

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2019

Chciałbym polecieć zajęcia z Panem Sebastianem. Dzięki niemu mój syn poprawił oceny z matematyki.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2019

Polecam matematykę z panem Ryszardem, jestem obecnie w 2 klasie liceum na profilu z rozszerzoną matematyką i dzięki z zajęcią z panem Ryszardem nie tylko nauczyłam się matematyki ale również ją polubiłam

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2019

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Panem Darkiem. Dzięki niemu jestem na bieżąco z tematami na lekcji i moje oceny się podniosły. Serdecznie polecam

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2019

Bardzo polecam Pana Jędrzeja, pomógł mi w bardzo krótkim czasie przygotować się do kolokwium z analizy matematycznej, dzięki niemu zrozumiałam temat i zaliczyłam na dobrą ocenę :)

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2019

Jestem niezmiernie zadowolona i wdzięczna za pracę i serce, jakie wkłada Pani Zuza w naukę mojego syna języka angielskiego. Syn nie boi się odzywać po angielsku, jest bardziej komunikatywny, a dobre wyniki są tylko dodatkiem. Współpracujemy już ponad 2 lata, a efekty były widoczne po pierwszych 2 miesiącach. Przekazywanie wiedzy przez Panią Zuze jest skuteczne, bo mój syn nie musi przypominać przerobionego tematy sprzed roku. Szczerze polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2019

Bardzo polecam Pana Grzegorza, dzięki niemu mogłem nadrobić duże zaległości i polubić matematykę :)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2019

Bardzo polecam Pana Darka, świetnie uczy matematyki. Dzięki niemu nadrobiłam materiał z pierwszej klasy, a moje oceny z jedynek zmieniły się na czwórki.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2019

Serdecznie polecam Panią Emilię do korepetycji z matematyki !!
Jest to rzetelna osoba ze znakomitym podejściem do ucznia, na zajęciach jasno i zrozumiale przekazuję wiedzę. Z Panią Emilią macie gwarantowany progres w rozumowaniu matematyki - potwierdzam na własnym przykładzie ;) !!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2019

Polecam Pana Ryszarda. Już po pierwszych zajęciach matematyki widać postępy. Zalecam również spróbować zajęć chemii u Pana Ryszarda.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2019

Mój syn zaczął pobierać korepetycje z u Pana Zbigniewa miesiąc temu, w tym czasie udało nam się poprawić oceny Mateusza i zmotywować go do dalszej nauki, z czystym sumieniem polecam :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2019

Studiuję inzynierię materiałową i wczoraj miałam pierwsze kolokwium z fizyki. Zaliczyłam je na maks punktów dzięki Panu Jędrzejowi który przygotowywał mnie do niego. Jeżeli ktoś ma problemy z fizyką akademicką to szczerze polecam tego Pana :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2019

Jestem bardzo zadowolona z lekcji prowadzonych przez Pana Rafała. Dzięki nim nadrobiłam zaległości z chemii, spowodowane brakiem tego przedmiotu we wcześniejszej szkole. Gorąco polecam

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2019

Pan Krzysztof uczy mojego syna już od dłuższego czasu. Z jego pomocą bez problemu dostał się do liceum, a teraz przygotowuje się do olimpiady. Zawsze punktualny i uśmiechnięty.

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2019

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji które mój syn pobiera u pana Mateusza, od samego początku współpraca przebiega bardzo dobrze a oceny mojego syna znacznie się poprawiły.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2019

Gorąco polecam Pana Adriana, który pomógł mojej córce podciągnąć się z matematyki i chemii. Pan Adrian to prawdziwy profesjonalista a przy tym jest bardzo miły i cierpliwy. Bardzo przystępnie tłumaczy. Polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2019

Długo szukałam odpowiedniego korepetytora, który pomoże mi przejść przez matematykę i chemię na poziomie rozszerzonym. Znalazłam go w osobie Pana Adriana, który dzięki swojemu spokojowi i cierpliwości wyjaśnił mi wszystkie problematyczne zagadnienia. Teraz nie są mi straszne logarytmy i trygonometria, a reguły rządzące elektrochemią i termodynamiką mam w małym palcu. Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Panem Adrianem.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2019

Bardzo polecam Pana Tomka. Osoba bardzo kompetentna, punktualna a kontakt z nim przebiega bez zastrzeżeń. Córka bardzo chwali sobie zajęcia, mówi że panuje na nich bardzo miła atmosfera a przede wszystkim materiał z matematyki jest w jasny i czytelny sposób przekazywany. Odkąd córka ma zajęcia bardzo poprawiły jej się oceny z matematyki.

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 listopada 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panem Sebastianem! Nie tylko pomógł mojej córce w poprawie ocen z matematyki, ale zmotywował ją do dalszej nauki.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2019

Jestem tegorocznym maturzstą. Zajęcia z Panem Markiem mam od początku września i już widzę postępy . Trzeba dodać że mam Aspergera i matma sprawia mi szczególne trudności. Lecz dzięki lekcjom z Panem Markiem nie obawiam się matury która już w maju . Serdecznie polecam ;) ! Naprawdę warto ! Moje oceny już dziś są lepsze !!!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
29 października 2019

jest super

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2019

Pan Adrian Juszczak to bardzo dobry korepetytor. Atmosfera na zajęciach jest miła. Pan potrafi nauczyć wielu ważnych rzeczy z matematyki.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2019

Bardzo polecam! Pan Zbigniew świetnie wytłumaczył mojemu synowi wszystkie zagadnienia z którymi miał problem. Jestem przekonana, że przy dłuższej współpracy syn zda egzamin na bardzo wysokim poziomie.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2019

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony podejściem Pana Mateusza do mojego syna, dzięki niemu znacznie poprawiła się jego sytuacja w szkole.Pan Mateusz bardzo skrupulatnie, dokładnie i z WIELKĄ cierpliwością podchodzi do opornego rozumu mojego syna. Pozdrawiam najmocniej.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2019

Bardzo polecam pana Darka, dzięki niemy nadrobiłam zaległości z pierwszej klasy i jestem na bieżąco z obecnego materiału. Pan Darek jest bardzo cierpliwy i jak czegoś nie rozumiem potrafi mi to wytłumaczyć w inny sposób.

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2019

Bardzo polecam pana Zbyszka wszystkim mającym problem z matematyką. Po przejściu do liceum miałem dosyć spore problemy, ale wspólnym wysiłkiem udało się podciągnąć ocenę z 2 na 4+. Nawet jeśli czegoś nie rozumiałem, pan Zbyszek tłumaczył mi temat na spokojnie i do skutku. Dzięki!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2019

Jestem bardzo zadowolony!! Super organizacja, bardzo szybka pomoc i pełen profesjonalizm!!! Miałem problem z liczbami zespolonymi i geometria analityczna na studiach. Myślałem, że niestety będę mieć warunek. Lecz odezwałem się do Pana Marka. Powiedział, że trochę mało czasu ale zaproponował niestandardowe rozwiązane. Jeden temat zrobiłem z Panem Jedrzejem a drugi z Panem Markiem. Dzięki temu Panowie tylko w trzy dni przygotowali mnie do trudnego egzaminu na Politechnice Warszawskiej!!! Dostałem 4, a przez cały rok nie mogłem tego opanować!! Wielkie dzięki Panowie!!! Serdecznie polecam :)! Aż chcę krzyczeć : Trust me I am engineer :D! Absolutorium uzyskane. Dziękuję raz jeszcze i polecam każdemu bo naprawdę warto :)!!!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2019

Dzięki Pani Magdzie skończyły się problemy z matematyką u mojego dziecka . Pozdrawiam

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2019

Chciałbym każdemu polecić Pana Michała. Pomógł mojemu synowi przebrnąć przez rok z niezłymi ocenami. Sam się zdziwiłem że mój syn może się aż tak poprawić z matematyki. Pan Michał był zawsze uprzejmy i miły. Bardzo polecam.

avatar
Mciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Polecam Pana Krzysztofa, dzięki jego pomocy zaliczyłem poprawkę z Matematyki. Prosto i zrozumiale tłumaczy zagadnienia.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 września 2019

Ja bardzo polecam Pana Mateusza. Przygotował syna do egzaminu tak że syn miał max punktów.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2019

Bardzo polecam Pana Jędrzeja, dzięki niemu zdałam poprawkę z fizyki. Dodatkowo, pozbyłam się niechęci do tego przedmiotu, a nawet stał się dla mnie całkiem interesujący :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2019

Bardzo polecam pana Darka, dzięki jego pomocy udało mi się zdać poprawkę z matematyki. Jest on bardzo cierpliwy i dobrze tłumaczy dzięki czemu mogę rozpocząć nowy rok szkolny bez zaległości w materiale.

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Polecam Pana Jędrzeja, na tydzień przed pomógł mi się przygotować do poprawki z analizy matematycznej. Dzięki niemu nie dość, że zaliczyłem bez problemu, to udało mi się zrozumieć przerabiany materiał :)

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2019

Polecam Pana Darka, dzięki niemu bez problemu zdałam poprawkę z matematyki. Dzięki niemu zrozumiałam też że matematyka nie jest taka trudna jak mi się wydawało. Naprawdę polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Szczerze polecam Pana Jędrzeja. Dzięki niemu udało mi się poprawić z matematyki a nawet ją polubić. Okazało się że można ją przedstawić w ciekawy i interesujący sposób czego żaden z moich nauczycieli nie potrafił zrobić. W skrócie, naprawdę polecam :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2019

Bardzo polecam p. Darka, korepetycję zaczęłam na 3 tygodnie przed egzaminem (matura) i po 6 latach od skończenia szkoły, więc na pewno było to niemałe utrudnienie :) Jednak dla p. Darka nie był to żaden problem, dużo cierpliwości, profesjonalne podejście, wszystko bardzo dobrze wytłumaczone i bardzo łatwy kontakt.

Również kontakt z p. Markiem, podanie przez niego wszystkich potrzebnych informacji i umówienie zajęć przebiegło bardzo sprawnie i szybko :)

Bardzo polecam :)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2019

Pan Marek czyli człowiek do zadań specjalnych. Zdecydowanie polecam, materiał wytłumaczony prosto, zwięźle i od podstaw oraz zrealizowany na najwyższym poziomie.

Marek Trojanek

Gdyby nie Twój ciężki, ale zawzięty charakter nie byłoby dziś tego sukcesu :) . Największą zasługą jest Twoja ciężka praca :) ! Mam nadzieję , że za rok, lecz w maju pogratuluję Ci bardzo dobrze zdanej matury :) ! Powodzenia i jeszcze raz gratuluję :) !

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2019

Polecam serdecznie Pana Marka, matematyka zawsze była dla mnie czarna magia a teraz wiem ze jestem w stanie się z nią uporać

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2019

Zajęcia z Panem Markiem mam blisko od roku czasu. W roku szkolnym strasznie się obijałem i olewalem wkład mamy i Pana Marka w moją wiedzę . Do czasu aż wylał się zimny kubeł na moją głowę. Nie zdałem... Dopiero wtedy wziąłem się ostro do pracy i przerobiłem wszystko z Panem Markiem z jeszcze lepszym tempem. Teraz poprawka, która jest za tydzień to tylko formalność. Dziękuję i polecam uczniom bardzo upartym tak jak ja :)!!!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2019

Pan Marek pomógł mi zmotywować się do pracy w momencie w którym myślałem że wszystko już stracone :D

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2019

Kiedy zaczęłam zajęcia z panem Darkiem w drugiej klasie liceum ledwo dawałam sobie radę z zaliczeniem semestru, a dzięki jego wskazówkom zdałam maturę na 74%. BARDZO POLECAM!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2019

Jako świeżo upieczony maturzysta z wynikiem 92% z matury rozszerzonej z matematyki mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Pana Jędrzeja bez którego nie byłoby to możliwe :D

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2019

Pan Marek to świetny korepetytor ;) ! ! ! Zgłosilam się rok temu kiedy dowiedziałam się , że mam poprawkę po drugiej klasie liceum . Na początku moja reakcja na matematykę i jakiekolwiek zaliczenie to paniczny niepokój , lęk , nerwy i biegunki . Z czasem to uległo zmianie . A ja dziś chcę Serdecznie podziękować Panu za wynik co najmniej 85 % ! Niedługo , czyli za dwa tygodnie będą oficjalne wyniki ale ja, mimo że po humanie ze spokojem i uśmiechem na twarzy patrzę na swoich kolegów i czuję ulgę . Ten czas był super przepracowany i Wielka w tym zasługą Pana Marka ! Więc jeśli Ci się nie udało i niestety będziesz miała lub miał poprawkę z matmy w tym roku to nie czekaj i dzwoń do Pana Marka ! Serdecznie polecam ;) !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2019

Zajęcia z Panem Jędrzejem pomogły mi nauczyć się rozwiązywać równania różniczkowe a tym samym w końcu poprawić matematyke. Szczerze polecam :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2019

Polecam Pana Marka , szybko zaczęłam rozumieć tematy , które wcześniej były dla mnie czarną magią.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2019

Polecam Pana Jędrzeja, pomógł mi opanować materiał z całek i szeregów dzięki czemu zaliczyłem kolokwium z matematyki

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić Pana Jędrzeja, pomógł mi przygotować się do kolokwium z algebry dzięki czemu zaliczyłem ćwiczenia. Po za tym same zajęcia zdecydowanie na duży plus

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2019

Pan Marek pomógł mi wyciągnąć się z matematyki i choć trochę przekonać się do tego przedmiotu. Dobrze objaśnił mi funkcje trygonometryczne, pola figur i funkcje. Lekcje z nim nie są nudne, zawsze można w przerwie od rozwiązywania zadań wymienić parę zdań na jakikolwiek temat.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2019

Dzięki zajęciom z Panem Markiem na pierwszym semestrze studiów opanowałem granice, pochodne , ekstrema , cały przebieg zmienności funkcji , całki i szeregi . Przyznam , że na początku była to dla mnie czarna magia ale dzięki Panu Markowi w ciągu kilku lekcji szybko przebrnęliśmy przez cały materiał co sprawiło, że zaliczyłem egzamin . Teraz jesteśmy w trakcie zajęć z Statystyki i już dziś jestem spokojny o swój wynik kolokwium, a potem egzaminu zerowego. Serdecznie polecam :) Fachowa , szybka i skuteczna pomoc :) !!!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2019

Pan Marek to bardzo miły , rzetelny i profesjonalny korepetytor. Dzięki Jego pomocy Moja starsza córka Basia tydzień temu uzyskała najlepszy wynik z próbnej matury w szkole wśród klas 2 liceum . Pomimo tego , że nie został przerobiony cały materiał w szkole to dzięki tym zajęciom Basia uzyskała wynik na poziomie 96 % z podstawy. Teraz już jestem spokojna o rozszerzenie , do którego już od sierpnia będzie się przygotowywać z Panem Markiem . Muszę też wspomnieć , że dzięki Panu Markowi udało się namówić Naszego młodszego syna Kamila do wyboru technikum zamiast zawodówki i do zmiany podejścia do nauki matematyki .Serdecznie dziękujemy za to , że tak bardzo angażuje się Pan w intelektualny rozwój Naszych dzieci i jednocześnie swoją postawą pomaga Nam rodzicom w przekazywaniu dobrych wartości Naszym dzieciom. Serdecznie polecam , bo Pan Marek to człowiek z wiedzą i super podejściem do młodych ludzi !!! No i oczywiście już czekam na kontynuację od września :) !

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2019

Dzięki Panu Jędrzejowi zaliczyłem poprawę kolokwium z analizy matematycznej i tym samym będę dopuszczony do egzaminu w nadchodzącej sesji. Na pewno skorzystam z pomocy raz jeszcze :D
Szczerze polecam :)

avatar
Zadowolony Tata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2019

Kompleksowa i profesjonalna usługa!! Dzięki firmie Pana Marka mój syn Darek uniknął poprawki z matematyki, fizyki i angielskiego. Nauczyciele to ludzie z pasją, stanowczy, zaangażowani i wymagający. Dziękuję serdecznie za to, że mój syn Darek zaczął się dzięki Wam starać i zmienił podejście do nauki :) . Już dziś deklarujemy chęć i kontynuację współpracy od września :) ! Serdecznie polecam :) !

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2019

Polecam Pana Jędrzeja, dzięki jego pomocy w przeciągu ostatnich dwóch tygodni wydostałem się z zagrożenia i uniknąłem sierpnia :D

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2019

Szczerze polecam Pana Mateusza. Pomógł mi przygotować się do matury podstawowej z matematyki. Dzięki niemu zacząłem dużo pewniej rozwiązywać zadania i liczę na dobry wynik z matury :)

avatar
Franek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Bardzo cenię sobie zajęcia z panem Filipem, który pokazał mi, że matematyka wcale nie musi być trudna i niezrozumiała, jak dotychczas uważałem. A to wszystko w naprawdę super atmosferze!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2019

Polecam Pana Jędrzeja. Swobodna atmosfera, tłumaczenie wzorów poprzez przyczyny ich działania, szybkie tempo pracy, duża efektywność spędzanego czasu. W dwa miesiące pomógł mi podbić wynik z matury rozszerzonej z ~50 do 94%

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2019

Polecam Panią Dominikę,
pomogła mi bardzo dobrze przygotować się do matury z matematyki (rozszerzenie), po sprawdzeniu ze wstępnym kluczem odpowiedzi liczę na przynajmniej 90%. Co więcej, atmosfera na zajęciach była bardzo przyjemna :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2019

Pan Paweł podchodzi do korepetycji bardzo rzetelnie i profesjonalnie. Po zajęciach zaczynam rozumieć kazdy temat, z którym miałem problemy na lekcji. Dzięki dobrym powtórzeniom przed sprawdzianami wszystkie prace piszę mi się o wiele łatwiej, A moje oceny wyraźnie się poprawiły. Serdecznie polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2019

Polecam zajęcia z Panem Jędrzejem. W trakcie przygotowań do matury rozszerzonej z matmy pomógł mi uzupełnić moje luki w wiedzy i umiejętnościach i dzięki niemu liczę na dobry wynik z egzaminu :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2019

Polecam Pana Jędrzeja, przygotowywał mnie do tegorocznej matury z matematyki rozszerzonej i pomimo iż nie ma jeszcze wyników to już wiem że będę mieć przynajmniej 90% :D

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2019

Z pełną świadomością polecam korepetycje z Panem Jędrzejem. Wart każdych pięniędzy. Nie tylko wyprowadził syna z zagrożenia na semestr to przygotował do matury ( matematyka rozszerzenie) w taki sposób , że dzisiaj syn wrócił z egzaminu szczęśliwy. Nie ma jeszcze wyników ale jest pewny że otrzyma min. 90%.
Pan Jędrzej to młody ale bardzo kompetentny człowiek. Zawsze punktualny, przygotowany do zajęć i wymagający. Syn jest bardzo zadowolony. Szkoda że w szkole nie ma takich nauczycieli.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 maja 2019

Pan Marek przygotował mnie do poprawy matury rozszerzonej z matematyki. Wstyd przyznać ale w tamtym roku w maju miałem tylko 29%. Dziś po ostatnich zajęciach mój wynik to 87%!! Mam nadzieję, że podobnie będzie w najbliższy czwartek. Dziękuję to za mało za ogrom serca, które Pan włożył w te zajęcia :)!! Polecam i to będę robić przy każdej okazji kiedy ktoś z moich znajomych lub przyjaciół powie że ma problem z matma. Naprawdę warto!!! :) Satysfakcja gwarantowana :)) !!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2019

Mam zajęcia z Panem Pawłem przez około 5 miesięcy ,jestem z nich bardzo zadowolony i polecam.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 maja 2019

Miałam zajęcia z matematyki na poziomie rozszerzonym przez prawie dwalata z Danielem i kilka lekcji z p. Jędrzejem. Atmosfera okej, czuję się świetnie przygotowana do matury.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2019

Przez 7 miesięcy miałem zajęcia z panem Adrianem. Dało mi to bardzo dużo, na egzaminie czujem się dużo pewniej niż na próbnym. Dzięki tym zajęciom egzamin nie sprawił mi większych trudności.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2019

Bardzo polecam zajęcia z panem Markiem. Miła i luźna atmosfera,widać u mnie znaczną poprawę ocen, wszystko tłumaczone jest w bardzo ciekawy i łatwy do przyswojenia sposób, bez problemu można dogadać się co do godzin odbywania się zajęć.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2019

Zajęcia odbywające się w soboty. Prowadzone są przez Marka, Tomka, Pawła i Adriana. Dzięki takim warsztatom można bardzo dużo zyskać i nauczyć się wielu rzeczy, z którymi dotychczas mieliśmy problemy. Takiej formie nauki sprzyja atmosfera, która panuje na kursie. Myślę, że każdemu kto uczęszcza na te zajęcia w kwietniu na egzaminie przyniesie to widoczne rezultaty. Serdecznie polecam!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Polecam zajęcia ze Zbyszkiem. Miła atmosfera, bez spiny, wszystko wyjaśnia. Jak dotąd najlepszy korepetytor jakiego miałem!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Na korepetycje z matematyki Syn zdecydował się w połowie stycznia, jak sobie uświadomił, że egzaminy gimnazjalne za 3 miesiące, a On ma zaległości po pachy :-(. Byłam bardzo pozytywnie zaskoczona, że udało się Panu Markowi zorganizować nauczyciela w dobę i po kilku dniach odbyła się pierwsza lekcja. Synowi została przydzielona Pani Dominika - z Jego opinii - bardzo cierpliwa, spokojna osoba świetnie umiejąca wytłumaczyć. I okazało się, że matematykę jednak da się zrozumieć i nawet polubić ;-). Szczerze polecamy Panią Dominikę.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Bardzo polecam Panią Dominikę, z którą którą córka miała zajęcia z matematyki. Wiedza bardzo sprawnie przekazywana, córka i my bardzo zadowoleni.
Ustawienie korepetycji z Panem Markiem również bardzo dobrze zaaranżowane.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2019

Zajęcia matematyczne prowadzone przez Marka, Pawła, Adriana oraz Tomka miały na celu przygotowanie nas do egzaminów. Zajęcia pomagają w zrozumieniu zadań i powtórek materiału, zagadnienia są tłumaczone na różne sposoby. W razie trudności zawsze otrzymamy pomoc. Panuje miła i przyjazna atmosfera.Dzięki tym lekcjom wiele osób uzyska bardzo dobre wyniki.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2019

Bardzo polecam zajęcia z Panem Markiem. Lekcje prowadzone w zrozumiały sposób, w miłej atmosferze. Widoczna poprwa w ocenach i większa pewność przec egzaminem maturalnym

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2019

Fajne osoby,miła atmosfera,widać poprawe w ocenach

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 marca 2019

Zajęcia prowadzone przez Marka,Tomka,Adriana i Pawła są bardzo fajne i przynoszą efekty w szkole

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2019

Zajęcia matematyczne prowadzone są przez Marka, Tomka, Pawła i Adriana na najwyższym poziomie. Umiejętności, które zdobywamy na lekcjach na pewno pozytywnie wpłyną na wynik naszych egzaminów końcowych.

avatar
Eliza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2019

Marek i jego pomocnicy - Tomek i Paweł kontaktowi i otwarci. Tłumaczą zagadnienia różnymi sposobami.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2019

Od dłuższego czasu chodzę na zajęcia prowadzone przez firmę Marek&Partnerzy. Marek wraz z Tomkiem, Pawłem i Adrianem z lekcji na lekcje przygotowywują nas do zdania kwietniowego egzaminu z wysokim wynikiem końcowym. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera, i między innym dlatego wynosimy z tych zajęć ogromną wiedzę, która przyda nam się teraz oraz w kolejnych latach edukacji. Oby tak dalej! Pozdrawiam

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2019

Zajęcia na które uczęszczam bardzo dobrze pomogaja mi zrozumieć nowe pojęcia. Tomek Marek Adrian oraz Paweł tłumaczą bardzo skrupulatnie i mądrze dzięki czemu wszytko jest dla mnie bardzo proste i logiczne. Serdecznie pozdrawiam

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2019

Serdecznie polecam firmę Pana Marka i zajęcia z Panem Adrianem. Zasady współpracy są przejrzyste i przyjazne, a panowie natychmiastowo odpowiadają na maile i telefony. Zrozumiałam, że chemia naprawdę może być ciekawa i optymistycznie patrzę na moją nadchodzącą maturę.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2019

Od kilku tygodni uczęszczam na warsztaty matematyczne prowadzone przez pana Marka, Tomka, Pawła i Adriana. Jestem zadowolona ze sposobu nauczania i przekazywanych tam treści. Polecam korepetycje wszystkim tym, którzy chcą polepszyć swoje umiejętności.

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2019

Od dłuższego czasu uczęszczam na warsztaty mające na celu przygotowanie do kwietniowego egzaminu. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, na których panuję bardzo przyjemna atmosfera. Mogę z czystym sumieniem polecić pana Marka, Tomasza i Pawła, każdy z nich stara się dokładnie wytłumaczyć omawiany temat i mają indywidualne podejście do każdej osoby.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2019

Polecam zajęcia z Panem Markiem, dzięki jego pomocy zaliczyłam semestr.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Polecam zajęcia z Panem Darkiem. Dzięki jego pomocy mój syn nadrobił zaległości z matematyki i poprawił oceny.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2019

Bardzo polecam lekcje z panem Danielem. Miałam wcześniej trzech innych korepetytorów, ale dopiero dzięki niemu podciągnęłam w ocenach. Atmosfera na zajęciach swobodna, ale profesjonalna.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2019

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Pawłem. Cierpliwość, rzetelność i podejście do ucznia sprawiły, że mój syn polubił matematykę i osiąga o wiele lepsze wyniki.

avatar
Błażej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2019

Gorąco polecam zajęcia z Panem Adrianem. Dzięki niemu załapałem zadania obliczeniowe w reakcjach chemicznych ze stężeniami molowymi, a oprócz tego bardzo szybko nauczyłem się trygynometrii i logarytmów. Pan Adrian prowadzi zajęcia w niezwykle przyjemnej atmosferze bez wywierania stresu, czego mi brakowało. Problemy zarówno chemiczne jak i matematyczne są tłumaczone w przystępny sposób na takich przykładach, które bardzo rzeczowo przedstawiają o co chodzi. Polecam z całego serca korepetycje u Pana Adriana.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2018

Zgłosiłam się do Pana Marka ponieważ moja córka zaczęła mieć problemy z matematyką i fizyką odkąd zmieniliśmy szkołę. Do mojej córki została przydzielona Pani Dominika którą polecam z całego serca. Nie dość że oceny poszły w górę to przedmioty ze znienawidzonych stały się jednymi z ulubionych a córa zaczęła wykazywać zainteresowanie naukami ścisłymi co było dla mnie dużym zaskoczeniem. Muszę również pochwalić Panią Dominikę za punktualność oraz sposób prowadzenia zajęć :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2018

Bardzo polecam Pana Tomasza. Zawsze jest na czas, komunikacja z nim przebiega bardzo sprawnie (zawsze odpisuje na smsy i pyta o potwierdzenie zajęć). Jednak najważniejsze jest to że Julka polubiła matamatykę i osiąga coraz lepsze wyniki. Pan Tomasz również pomaga Julce w chemii której przedtem tak bardzo nie lubiła a teraz jest jedną z najlepszych uczennic w klasie. Kontakt z Panem Markiem również przebiega bez zarzutów dla tego z całego serca polecam jego firmę.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2018

Bardzo polecam pana Darka. Dzięki niemu moja córka zaczęła rozumieć co się dzieje na lekcjach matematyki.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2018

Mimo, iż matematyka nie jest moją mocną stroną, dzięki korepetycjom z panem Markiem bez problemu udało mi się zaliczyć moje pierwsze kolokwium z matematyki. Nie przypuszczałam nawet, że może mi pójść tak dobrze. Także szczerze polecam.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2018

Mój syn chodzi do 8 klasy podstawówki i egzamin końcowy bardzo go przerażał. Od czasu kiedy pan Mateusz zaczął go przygotowywać przekonał się, że to nic strasznego i wystarczy poświęcić trochę czasu (i wysiłku) aby zdać. Gdy zaczeliśmy współpracę z firmą pana Marka syn z próbnego egzaminu przeprowadzanego w szkole dostał 32%. W zeszłym tygodniu przeprowadzone były kolejne próbne egzaminy i byłem zaskoczony jak zobaczyłem wynik bliski 65%. Może nie jest to najlepszy wynik ale o niebo lepszy od poprzedniego a do egzaminu pozostały jeszcze ponad cztery miesiące i mam sądzę, że dzięki tym lekcjom mój syn osiągnie na egzaminie ponad 80% a może i więcej. Serdecznie polecam wszystkim rodzicom których dziecko ma podobny problem.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 listopada 2018

Pan Mateusz jest naprawdę dobrym korepetytorem, świetnie tłumaczy oraz ma super podejście do ucznia, polecam go wszystkim, dziękuję za wszystko co pan zrobił

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2018

Bardzo polecam firmę pana Marka. Mam korepetycje z panem Karolem który przygotowuje mnie do matury podstawowej z matematki, nigdy nie lubiłem tego przedmiotu ale odkąd zaczęliśmy współpracę zobaczyłem że matematyka może być też ciekawa. Moje oceny uległy znacznej poprawie. Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy z matematyką czy innymi przedmiotami ścisłymi.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2018

Z czystym sumieniem mogę polecić P. Zuzę. To dzięki niej, problemy jakie pojawiały się z językiem angielskim, matematyką zostały szybko rozwiązane. Zdobywanie lepszych ocen oraz świadomość, że nie jestem jednak czarną owcą sprawiły, że nauka to nie pokuta, a przyjemność i inwestycja w rozwój osobisty.
Serdecznie polecam!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2018

Korzystałam z bardzo wielu usług korepetytorów. Nikt nie okazał się tak rzetelny i kompetentny jak team Marka. Współpracuję z panią Zuzą od dwóch lat, moi synowie znacznie podciągnęli się w języku angielskim- przebieg zajęć, przekazywanie wiedzy oraz uświadamianie dzieci, iż nauka angielskiego to nie tylko wkuwanie na pamięć okazało się strzałem w 10! Z dogadaniem się na wakacjach poza granicami kraju nie mieli problemu, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem :-) Ich dobrowolny wybór bajek w języku angielskim to także miły widok. Cieszę się, że p. Zuza nie tylko uczy, ale zmienia pogląd dzieciaków na język obcy. POLECAM!!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2018

Jestem bardzo zadowolony z korepetycji które mój syn pobiera u pana Karola, od samego początku współpraca przebiega bardzo dobrze a oceny mojego syna znacznie się poprawiły. Warunki współpracy z firmą są jasno określone, zarówno pan Karol jak i właściciel pan Marek są osobami bardzo konkretnymi i kontaktowymi. Są to rzetelni ludzie których usługi mogę polecić z czystym sumieniem każdemu rodzicowi!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2018

Moje dziecko zaczęło w końcu dostawać dobre oceny na sprawdzianach, mimo że nauczyciel w szkole nic jej nie umie wytłumaczyć porządnie. Kilka lekcji z panem Darkiem i nadrobiła podstawy, odrabia zadania domowe bez problemu!! Pan Darek wszystko spokojnie tłumaczy, objaśnia, powtarza i jeszcze raz tłumaczy i dziecko mi się przestało bać matematyki! polecam ;)

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2018

Bardzo polecam Pana Mateusza. Współpracujemy dopiero dwa miesiące ale już widać pierwsze efekty w ocenach. Podoba mi się również że Pan Mateusz jest rzetelny, punktualny i szybko odpowiada na sms'y :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2018

Chciałbym podziękować panu Adrianowi za cały ostatni rok zajęć ze mną. Prowadził lekcje nie tylko jako typowe rozwiązywanie zadań, ale również pomagal mi zrozumieć naturę powtarzanych zagadnień w taki sposób, bym nie miał problemu z zapamiętaniem tej wiedzy oraz jej wykorzystaniem. Średnia ocena z matematyki wzrosła mi o 2 stopnie :-D
Co więcej, gdy tylko dowiedziałem się, że pan Adrian udziela również korepetycji z chemii bez wahania umówiłem się na kolejne zajęcia. Teraz chemia organiczna z pięty achillesowej stala się moim konikiem. Polecam serdecznie!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2018

Bardzo polecam firmę pana Marka. Pracują u niego ludzie młodzi, pełni zaangażowania, pasji do nauki oraz chęci przekazania wiedzy swoim uczniom. Obecnie mój syn korzysta z pomocy Pana Tomasza z której jest bardzo zadowolony a potwierdzają to również jego oceny z matematyki. Wcześniej do Szymona przychodzili inni pracownicy Pana Marka, zawsze punktualni, mili i życzliwi, jeżeli zajęcia nie mogły odbyć się z ich winy od razu proponowali rozwiązanie zaistniałej sytuacji. Nie mam żadnych zastrzeżeń i z czystym sumieniem mogę polecić działalność Pana Marka każdemu rodzicowi, którego dziecko potrzebuje pomocy w nauce bo na pewno otrzyma profesjonalną pomoc.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2018

Bardzo polecam. Pan Marek świetnie tłumaczy zagadnienia, a zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
10 listopada 2018

Niestety mam niepozytywną opinię co do uczciwości firmy Pana Marka, traktuje ludzi z założenia jak zlodziei każąc przed każdą lekcją pokazać dowód wpłaty . Zdarzyła się sytuacja, ze nie mogłam tego zrobić , ponieważ byłam nieobecna a mój telefon z przyczyn mi nieznanych nie był w stanie dostarczyć potwierdzenia wpłaty. W związku z powyższym nauczyciel mimo, ze zadał sobie trud i przyjechał , lekcji nie udzielil., mimo moich zapewnień , że pieniądze przelałam. Nigdy wcześniej nie było takiej sytuacji, zawsze pieniądze były na czasJa zwrotu pieniędzy nie dostałam.. Pan Marek wystawił rachunek za lekcje i wziął pieniądze bez skrupułów. Zastanawiam się czy Pan Marek ma się za uczciwego człowieka.? Zapewne tak i cieszy się dobrym samopoczuciem.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2018

Gdyby w ocenię można dać celujący na 100% bym dała , Pan Marek jest świetnym nauczycielem i byłam zaskoczona jak w 2 h można przyswoić tak łatwo tematy które w szkole zajmowało nam to 6/8 h , atmosfera bardzo przyjemna zajęć ! Bardzo polecam :D

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2018

Bardzo baaardzo polecam! Szybkie i konkretne tłumaczenie każdego działu. Pan Marek rozwiewa wszelkie wątpliwości. Matematyka przestała być problemem, a stała się przyjemnością. Naprawdę polecam!

avatar
Bogusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 października 2018

Pan Darek jest jednym z lepszych korepetytorów. Jest cierpliwy, potrafi wytłumaczyć oraz ma poczucie humoru. Na lekcjach zawsze jest przyjazna atmosfera.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2018

Kolejny rok szkolny współpracuję z Danielem i juz od września widac efekty !
Jeszcze kilka miesiecy i matura ale dzieki korepetycjom az tak bardzo sie jej nie boję ;)
Polecam kazdemu zajecia z Danielem: fajnie tłumaczy, zero stresu.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2018

Polecam Pana Zbigniewa. Tłumaczy angielski jak i matematykę w prosty i zrozumiały dla dziecka sposób. Moja pociecha jest bardzo zadowolona z zajęć, a do domu przynosi same dobre oceny.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2018

Jestem zadowolony z zajęć z panem Piotrem, minął miesiąc i już pojawiła się pierwsza czwórka ze sprawdzianu z matematyki. Bardzo sympatyczny nauczyciel, polecam

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2018

Bardzo polecam Pana Tomasza, potrafi wszystko wyjaśnić w przystępny sposób. Brak jakiegokolwiek problemu z komunikacją, zawsze odpowiada na telefony oraz sms-y. Dzięki niemu moja córka nie musi obawiać się o złe oceny, zalicza wszystko w pierwszym terminie oraz jest zachwycona atmosferą jaka panuje na zajęciach.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2018

Dziekuję p. Danielu za wspanialą pomoc Krzysiowi! Udalo sie zaliczyc poprawkę a teraz syn na powaznie myśli o maturze z matematyki. Mam nadzieje ze i tym razem nam Pan pomoże !!:)
Polecam p. Daniela.

avatar
Klemens
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2018

Polecam szczerze Pana Jędrzeja. Tłumaczy o wiele lepiej od nauczyciela fizyki z mojej szkoły i dzięki niemu już rozumiem przerabiane na lekcjach zagadnienia :)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2018

Bardzo dobry kontakt podczas trwania zajęć. Same zajęcia ukierunkowane na osiągnięcie konkretnego celu, który dzięki tym zajęciom osiągnąłem.
Szczerze polecam.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2018

Z całego serca POLECAM korepetycje z Panem Markiem, dzięki luźnej atmosferze bez stresu przyswajam przerabiany materiał. Wszystkie zagadnienia wytłumaczone jasno na każde pytanie uzyskałam odpowiedz. Nie mogłam trafić lepiej !

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Polecam Panią Dominikę, dzięki niej zrozumiałem wiele nie do końca jasnych dla mnie zagadnień z fizyki :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2018

Dziękujemy Panie Danielu!

Dzięki zajęciom z Panem , Agnieszka zaliczyła poprawkę z matmy! A tak się obawiałam że się nie uda !
Zadowolona korzysta z ostatnich dni wakacji w spokoju :) Na pewno będziemy chciały kontynuować współpracę bo Aga jest zachwycona !:)

Dzięki raz jeszcze i do zobaczenia wkrótce!:)

avatar
Wiki
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2018

Bardzo polecam Pana Marka. Swoetny nauczyciel. Przygotowal mnie do poprawy matury z podstawowej matematyki

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2018

Serdecznie polecam Pana Jędrzeja! Dzięki niemu mój syn zdał maturę rozszerzoną z matematyki na 90% i dostał się na wymarzone studia!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2018

Bardzo serdecznie polecam pana Jędrzeja. Zawsze byłem lepszy z przedmiotów humanistycznych a z matematyki i fizyki mialem problemy ale dzieki niemu zrozumiałem materiał i skończyłem z dwiema piątkami.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 sierpnia 2018

Bardzo mocno dziękuję p. Danielowi za przygotowanie mojego syna Bartka do matury. Bez tych zajec chyba nie dałby rady na maturze. Syn oprócz kwalifikacji p. Daniela. Sz. bardzo podkreślał ze suoer się z nim dogaduje i chętnie chodzil na korki. Brawo p. Danielu. Dzięki o. Marku

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2018

Nauczycielka mojej córki jest pod wrażeniem postępów jakie uczyniła w ciągu pół roku. Z totalnie przeciętnej uczennicy stała się piatkową! Zajęcia odbywały się z Danielem. Córka oprócz poprawy wyników z matematyki chwali sobie także atmosferaę na zajęciach i dobry kontakt z nauczycielem. Obie jesteśmy bardzo wdzięczna panu Markowi za współpracę a Danielowi za rzetelne przygotowanie Małgosi:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Bardzo polecam Panią Dominike. Zawsze miałam problemy by rozmawiać po angielsku a dzięki jej pomocy zdałam maturę ustną z angielskiego z bardzo dobrym wynikiem :)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2018

Polecam bardzo Pana Jędrzeja, według mnie jest znakomitym dydaktykiem, o wiele lepszym niż moi dotychczasowi nauczyciele. Dzięki jego pomocy moje oceny z fizyki w ubiegłym roku szkolnym cały czas były coraz lepsze. Na pewno będę kontynuował współpracę zwłaszcza że za rok czeka na mnie matura ;)

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2018

Orłem z matematyki nie jestem wiec mam poprawkę pod koniec sierpnia. Zacząłem korepetycje u Daniela i katorga się skończyła. Wreszcie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi. Szkoda że nauczyciele w szkołach nie mają podobnego podejścia do ucznia.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2018

Bardzo polecam Pana Jędrzeja, dzięki jego pomocy udało mi się uniknąć jedynki na koniec z matematyki :)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Polecam zajęcia z Panem Mateuszem. Jest to osoba skrupulatna, potrafi wytłumaczyć trudne dla mnie zagadnienia w sposób przejrzysty i łatwo przyswajalny co znacznie poprawiło moją sytuację z matematyki.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lipca 2018

Serdecznie polecam zajęcia z Panem Sebastianem! Prowadzi on lekcje w miłej i przyjemnej atmosferze. Pomógł mojemu synowi osiągnąć wymarzona piątkę z matematyki na koniec roku !

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2018

Matematyka z Danielem mi też bardzo pomogła. Byłam w klasie z podstawową matematyką ale chciałam zdać rozszerzenie na maturze. I że swojego wyniku jestem bardzo zadowolona. Dostałam się na wybrane studia gdzie liczyła się właśnie matura rozszerzona z matematyki. Polecam Daniela :)

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lipca 2018

Serdecznie polecam zajęcia z fizyki z panem Piotrem! Na zajęciach panuje miła atmosfera i wyjaśnia w prosty sposób trudne zagadnienia, co skutkowało poprawą ocen.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2018

Powiem tak: świetna firma! W porównaniu z innymi z którymi miałam styczność zdecydowanie wygrywa. Ceny, atmosfera pracy i przede wszystkim ludzie!! Miałam matematykę z Danielem i dziwie się czemu takich osób nie ma w polskich szkołach. Mechanika tłumaczenia świetna, zaangażowanie i 100% skupienia na uczniu podczas zajęć. Zdałam egzamin z matematyki w 1 terminie na 4.5 a myślałam ze będę się z nią męczyć do końca studiów :)

Polecam goraco!!:)))

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2018

Serdecznie polecam Pana Jędrzeja. Nie dość że pomógł mi się przygotować i zdać maturę na wysokim procencie to dodatkowo prowadził zajęcia w miłej atmosferze :)

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Polecam Pana Jędrzeja. Kiedy rozpoczynaliśmy współprace miałem duże problemy z fizyką, dzisiaj mogę się pochwalić czwórką na koniec roku :)

avatar
Grzesiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2018

Miałem zajęcia z panem Danielem i mój wynik maturalny był jednym z najlepszych w klasie! Fajna atmosfera,wszystko tłumaczone w prosty sposób ,zawsze przygotowane perfekcyjnie zajęcia. Polecam !!:)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2018

Gorąco polecam Pana Jędrzeja. Dzięki jego pomocy udało mi się zdać maturę z fizyki na wysokim procencie i dostać na politechnikę warszawską :)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2018

Korepetycje u Daniela pomogły mi zdać mature (matematyke) na wysokim poziomie! Właśnie złożyłam papiery na studia i wiem ze dostałam się na nie dzięki tym korepetycjom!
Polecam gorąco! :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2018

Polecam serdecznie firmę Pana Marka. Do matury podstawowej z matematyki byłam przygotowywana przez Pana Piotra i dzięki szybkiemu kursowi udało mi się ją spokojnie zdać, o co jako humanistka z bardzo słabymi wynikami z testów próbnych mocno się bałam.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Polecam zajęcia z panem Karolem. Świetna atmosfera, a wynik matury z geografii jeszcze lepszy.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2018

Wynik z matury głównej w stosunku do próbnych na początku roku wzrósł o ponad 30%! Uczył mnie Daniel i polecam kazdemu takiego nauczyciela! Uporzadkował wszystko i wytłumaczył niejasności. W dodatku fajna atmosfera!:)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2018

Zdałam maturę w tym roku bez problemów mimo że jeszcze na początku roku byłam totalnie nie przygotowana! Matematyki uczył mnie Daniel. Gorąco polecam wszystkim którzy obawiają się matematyki , bo wytłumaczył mi ze wcale nie jest to takie ciężkie jak się wydaje :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Bardzo mocno polecam pana Karola. Miałem 90% z rozszerzonej geografiii. Wszystko jak należy.

avatar
Klara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2018

Świetne zajęcia z Panem Markiem. Miałam z nim zajęcia przez 2 lata. Jestem z Mińska Mazowieckiego i zdałam maturę z matematyki na 90%! Jestem mega zadowolona i bardzo polecam tym którzy mają poprawki bo 3 miesiące temu miałam wątpliwości czy wogóle zdam;)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Dzięki Panu Jędrzejowi udało mi się zaliczyć maturę z fizyki z lepszym wynikiem niż planowałem, szczerze polecam z nim zajęcia ;)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Korepetycje z matematyki mieliśmy od kilku lat i mimo obaw dziś odbierając wyniki jestem zadowolona że zdałam. Serdecznie polecam !

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2018

Pan Marek świetnie przygotował mnie do matury z matematyki i pomógł w zdobywaniu bardzo dobrych ocen. :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2018

Świetne zajęcia motywujące do działania oraz dodające pewności siebie! Polecam wszystkim zmagającym się z matematyką :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2018

Bardzo dziękuję panu Piotrowi za pomoc w poprawie oceny z matematyki na koniec roku, cel został osiągnięty :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2018

Bardzo polecam Pana Mateusza. Zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze. Dzięki zajęciom moje oceny z matematyki znacznie się poprawiły.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2018

Dzięki zajęciom z p. Danielem udało mi się zaliczyć wreszcie egzamin z analizy matematycznej!! Zajęcia duzo przyjemniejsze niż wykłady i prowadzone w zdecydowanie lepszej atmosferze. Skupienie na uczniu, co nie jest możliwe przy 100 osobach na sali wykładowej. Takich prowadzących brakuje na uczelniach wyższych :)
Życzę każdemu takiego korepetytora. Polecam bardzo!

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Bardzo polecam pana Tomka. Zajęcia prowadzone były w miłej atmosferze. Wyniki u syna znacznie się poprawiły.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2018

Bardzo polecam Panią Dominike, w przystępny i miły sposób wytłumaczyła mi fizykę, tak że udało mi się podnieść ocenę o 2 stopnie do góry :)

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2018

Polecam Pana Jędrzeja, w bardzo przystępny sposób wytłumaczył mi fizykę za poziomie studiów, a atmosfera jest bardzo przyjazna :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2018

Mój syn pobierał korepetycje u p. Daniela. Jego poziom matematyki podniósł się znacznie, o czym mówi nawet nauczycielka Jakuba. Zadowolony jest mój syn, ja i nauczycielka. Nie sądziłam że można tak podnieść pewność siebie w kwestii matematyki, co pośrednio przełożyło się na wyniki. Same zajęcia bardzo przyjemne, metodyka tłumaczenia przystępna a atmosfera taka że mój syn przychodzi zadowolony z dalszą chęcią do nauki.

Polecam w 100% :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Bardzo polecam Pana Jędrzeja,
w przeciwieństwie do wykładowców potrafi w bardzo przystępny sposób wytłumaczyć fizykę, dzięki niemu bardzo dobrze zrozumiałam temat. Korepetycje z Panem Jędrzejem nie tylko dały mi wiedzę ale pewność w używaniu jej. Same zajęcia są prowadzone w bardzo przyjaznej i miłej atmosferze :)

avatar
MIKOŁAJ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2018

Polecam bardzo Daniela, przygotowania z nim do matury to czysta przyjemność a wynik na maturze z matematyki przerósł moje oczekiwania!

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2018

Bardzo polecam zajęcia z Panią Zuzanną. Córka nie tylko ma lepsze oceny, ale również uczy się lepiej a na zajecia chodzi z radością. Pomimo wakacji matematyki chce się uczyć nadal.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2018

Chciałbym polecić Pana Jędrzeja, pomógł mi uniknąć zagrożenia a zajęcia poprowadził w luźny i humorystyczny sposób :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2018

Polecam P. Jędrzeja!
w kryzysowej sytuacji tuż przed egzaminem ze statystyki pomógł mi z materiałem na tyle, że nie tylko zaliczyłam ale też dostałam dobrą ocenę :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2018

Polecam Daniela!
nadrobiłem bezproblemowo materiał mimo zagrożenia z matematyki. Fajne, ciekawie prowadzone zajęcia w miłej atmosferze.
Polecam 100% :)

avatar
Sylwester
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Bardzo polecam Panią Dominikę. Dzięki jej pomocy udało mi się uniknąć jedynki na koniec roku z matematyki :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2018

Zajęcia miałem z Danielem, i udało mi się bezproblemowo zdać matematykę . Co prawda wyników matur jeszcze nie mam, ale już po samym egzaminie byłem zadowolony z tego jak napisałem. Polecam bardzo!!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Polecam Pana Jędrzeja, pomógł mi nadrobić zaległości i zaliczyć ćwiczenia z analizy mat 2. Zajęcia odbywały się w bardzo miłej atmosferze ;)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2018

Serdecznie polecam pana Daniela! Matematyki uczył mnie przez ostatni rok i dzięki niemu ogarnąłem swoje oceny (i to lepiej niż się spodziewałem)! Dzięki niemu wizja przyszłorocznej matury nie jest już taka straszna :D Zajęcia prowadzone w fajnej atmosferze, a materiał tłumaczony perfekcyjnie!

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2018

Bardzo polecam pana Marka w zajęciach z matematyki. Zajęcia prowadzi w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Polecam ! ;)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2018

Bardzo polecam. Na początku roku szkolnego przerobiliśmy całą książkę!! Wszystko pan tłumaczy zrozumiale.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2018

Pan Marek pomógł mi zaliczyć klasę mimo moich problemów z koncentracją i logicznym myśleniem. Przyjemnie prowadzi zajęcia i nie wywiera niepotrzebnej presji, a także potrafi dobitnie wpoić potrzebne informacje i pobudzić konieczność logicznego myślenia. Każdy przykład dogłębnie tłumaczy jeśli zajcie taka potrzeba. Ogółem, dzięki panu mimo braków zaliczyłem klasę.

avatar
Marceli
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Korepetycje prowadzone przez Pana Marka Trojanka są prowadzone w miłej atmosferze i tłumaczone w zrozumiałym języku, trudne zadania które sam starałem się rozwiązać po wytłumaczeniu przez Pana Marka stały się proste i logiczne, oprócz tego terminy zajęć są elastyczne i dopasowane do klienta
Serdecznie polecam korepetycje prowadzone przez Pana Marka Trojanka.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Pan Marek to naprawdę dobry nauczyciel. Mam z nim lekcje od 3 lat. Pomógł mi skutecznie przygotować się do egzaminu gimnazjalnego, a w tym roku wyjść z zagrożenia. Zwięźle, a przede wszystkim skutecznie pomaga mi w przygotowaniu do sprawdzianów. Polecam serdecznie :D

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 czerwca 2018

Na zajęcia z Panem Markiem chodzę już od dwóch lat . Matematyka nigdy nie byla moją mocną stroną i pewnie tak juz zostanie. Warto jednak podkreślić kilka ważnych faktów. Dzieki Panu Markowi w tamtym roku uniknalem poprawki w sierpniu A w tym roku dostalem 4 z sprawdzianu z rachunku różniczkowego i 4 + z sprawdzianu rocznego . A wszystko to rozszerzona matma . Dam nie wiem jak ale jak widać mozna ! Wielkie dzięki i do zobaczenia we wrześniu w klasie maturalnej ! Polecam !!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2018

Pan Jędrzej Doliński jest bardzo dobrym korepetytorem. Rzetelny, z ogromną widzą i darem jej przekazywania. Nawiązuje bardzo dobry kontakt z uczniem. Motywuje i wyzwala chęci do pogłębiania wiedzy. Współpracę z Osnem Jędrzejem na pewno mój syn Aleksander będzie kontynuował przez kolejne trzy lata liceum.

avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Polecam pana Jędrzeja. Solidnie przygotował do matury, bardzo dobrze tłumaczy i ogólnie jest fajnym gościem.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2018

Bardzo polecam pana Jędrzeja. Pomógł mi on w zrozumieniu wielu trudnych zagadnień z fizyki.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2018

Bardzo polecam korepetycje z matematyki z P.Markiem . Super atmosfera przy nauce, fantastyczne podejście do ucznia dzięki czemu bardzo szybko można zrozumieć materiał .

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2018

Zapisałem się na korepetycje z matematyki trzy miesiące przed maturą startując z zerowego poziomu i doszedłem do wyniku 98%.
Pomoc profesjonalna i skuteczna. Terminy i miejsce zajęć bardzo wygodne.
Polecam zajęcia z Danielem. :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2018

Bardzo polecam korepetytorkę panią Martynę, która bardzo pomogła mi w przygotowaniu się do testu gimnazjalnego 2018. Jestem ciężkim przypadkiem jeśli chodzi o matematykę, ale zajęcia z panią Martyną rozjaśniły mi wiele rzeczy i dzięki temu napisałam test na wynik, o którym wcześniej tylko marzyłam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2018

Bardzo polecam korepetycje z fizyki z Panem Jędrzejem,świetnie potrafi wytłumaczyć zagadnienia tego przedmiotu w przyjemnej atmosferze . Do p. Jędrzeja moja córka z wielką ochotą chodzi na dodatkówe zajęcie z przedmiotu, który nie należy do jej ulubionych. Efekty pracy widać po stopniach ze sprawdzianów. Mama Claudii

avatar
Mama Ady
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2018

Polecam powtarzanie materiału gimnazjalnego z biologii, chemii i fizyki z panem Adrianem. Dobry kontakt, umiejętność tłumaczenia. Mama Ady

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2018

Bardzo polecam zajecia z panią Zuzanną. Jest zawsze przygotowana, rzetelnie wykonuje swoją pracę. Jest otwarta na każde pytanie i potrafi na nie odpowiedzieć. Bardzo dobry kontakt. Świetnie potrafi nauczyć i zaciekawić. Polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2018

Bardzo polecam p. Zuzannę K. jest rzetelna i kompetentna, zajęcia zawsze są urozmaicone i ciekawe. Šwietnie potrafi przekazać wiedzę i zachęcić do dalszej pracy. Polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2018

Krok po kroku wytłumaczone oraz bardzo fajna sytuacja była kiedy zabrakło czasu i korepetytor z własnego czasu wolnego. przeciągnął przajęcia o dobre 15 min

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Jak najbardziej polecam zajęcia z Panią Zuzanną K- jest kompetentna, potrafi dotrzeć do sedna niewiedzy oraz wyjaśnia materiał w jak najprostszy sposób- angielski dla mojego dziecka nie jest już zmorą, wręcz przeciwnie- odkąd Zuza uczy Adama jego oceny ze sprawdzianów to już same 5+/6. Adaś z chęcią wchłania wiedzę jak gąbka. Zdecydowanie polecam!!

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2018

Polecam zajęcia z Panem Adrianem, który jest zawsze przygotowany, znajdzie odpowiedź na każde pytanie, zależy mu na efektywnym przygotowaniu do egzaminu (gimnazjalnego). Kontakt bardzo dobry, w razie potrzeby jest otwarty na pytania, dzięki czemu między zajęciami pomoże w kłopotliwych zadaniach.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2018

Świetna lekcja z Panem Jędrzejemz ! Pomógł poukładać w głowie materiał potrzebny do kolokwium :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2018

Bardzo polecam Pana Jędrzeja!
Miałem straszne problemy z fizyką. Dzięki Jego pomocy zacząłem rozumieć fizykę i samodzielnie rozwiązywać zadania, a moje oceny znacznie się poprawiły.

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2018

Od paru miesięcy mam lekcje z Panem Markiem i od tego czasu moje oceny w liceum diametralnie się zmieniły. Bardzo serdecznie polecam.

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 marca 2018

Na zajęcia z Panem Markiem chodzę już 5 lat. Jestem sportowcem, dlatego mam mało czasu na naukę. Pomimo to dzięki tylko jednej lekcji w tygodniu jestem w stanie opanować materiał tak aby dostawać same 4 i 5. Dziękuję za współpracę, mam nadzieję, że dotrwamy do matury ☺. Polecam, szczególnie jeśli macie tak mało czasu jak ja ☺.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2018

Serdecznie Polecam Pana Marka wyciągnął mnie z trudności związanych z matematyką, idealnie tłumaczy nawet najcięższym uczniom!

avatar
Pola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2018

Zajęcia z Panem Markiem mam od dwóch lat , co tydzień w soboty. Dzięki tym lekcjom wiele mi się rozjaśniło . Może nie zawsze dostanę piątkę z kartkówki lub sprawdzianu ale jest znacznie lepiej niż było na początku współpracy. Mimo wszystko matematyka nie będzie moim ulubionym przedmiotem, ale też nie jest najbardziej nie lubianym :) . Polecam wszystkim tym, którzy tak jak ja nie przepadają za matematyką ale chcą mieć lepsze wyniki :)

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2018

Matematyka to nie była moja mocna strona... Z Panią Natalia nadgoniłem zaległości związane moim brakiem w szkole z powodu różnych chorób. Teraz może nie jestem "orłem" ale radzę sobie na rozszerzeniu w 2 klasie liceum. Może piątek nie mam , ale w szkole gdzie mój nauczyciel stawia piątki i czwórki tylko "olimpijczykom" moją trójkę uważam za sukces. Dziękuję i liczę na dalszą współpracę.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2018

Bardzo polecam lekcje z Daniele. Przyjemna atmosfera, wszystko jasno wytłumaczone

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2018

Polecam korepetytora Marka. Miła atmosfera na zajęciach i postępy w matmie;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2018

Polecam Pana Bartka od geografii, na luzie do przodu z materiałem ;)

avatar
Łucja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2018

Polecam Pana Marka, pełen profesjonalizm. Cierpliwie i z zaangażowaniem wszystko tłumaczy. Lekcja odbywa sie w bardzo przyjaznej atmosferze:)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2018

Polecam Panią Ewelinę, super podejście, dzięki niej szybko zapamiętuję zagadnienia z geografii.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2018

Szczerze polecam Panią Martynę!
Dzięki niej córka otrzymuje coraz lepsze stopnie zarówno z matematyki, jak i z angielskiego. Duży plus za umiejętność złapania kontaktu z dzieckiem (córka jest w podstawówce) i przyjazną atmosferę :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Polecam Pana Jędrzeja!
Miła atmosfera, a co najważniejsze bardzo dobrze tłumaczy w taki sposób, że trudno nie zrozumieć.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2018

Polecam Panią Martę!
Na jej zajęciach panuje miła atmosfera, a cały materiał jest przekazywany w prosty i przystępny sposób. Dzięki zapałowi z jakim Pani Marta tłumaczy różne zagadnienia geograficzne sama bardzo polubiłam geografię :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Polecam Pana Daniela, świetne podejście do ucznia i miła atmosfera

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Polecam Marka jako profesjonalnego korepetytora. Mam z Nim zajęcia od 3 klasy technikum. Matury się nie bałam- zdałam ją śpiewająco. Aktualnie jestem studentka pierwszego roku. Dzięki Niemu matematyka stała się dla mnie łatwym przedmiotem. Nigdy nie wyszedł z korepetycji, jeśli czegoś nie zrozumiałam. Zajęcia prowadzi w miłej atmosferze, zero stresu. Nie zamieniłabym Go na innego korepetytora. Polecam, bo naprawdę warto!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Zdecydowanie polecam Pana Daniela, najlepszy nauczyciel matmy, jakiego miałem :D

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2018

Bardzo polecam zajęcia z Panem Danielem!!
Jest super nauczycielem, bardzo dobrze tłumaczy i motywuje do nauki matematyki.

avatar
Amadeusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Polecam Panią Zuzię!
Świetna korepetytorka, przesympatyczna i bardzo cierpliwa. Zajęcia odbywają się w miłej atmosferze, materiał przekazywany jest w prosty sposób. Zawsze robimy dużo zadań a każde zagadnienie jest dokładnie omawiane aż do skutku. Od razu widać poprawę! :)
Gorąco polecam! :)

avatar
Wiola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2017

Polecam korepetycjie z Markiem. W grupie 2 osobowej z pomocą Marka pracuje się super, po 3 miesiącach widać progress

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Zdecydowanie polecam zajęcia z Panią Zuzią! Już od pierwszych zajęć córka była zachwycona podejściem i sposobem przekazywania wiedzy uczniowi. Pani Zuzia tłumaczy córce do skutku aż wszystko zrozumie. Efekty są widoczne gołym okiem - poprawa ocen ale co najważniejsze zadowolenie z siebie i chęć nauki matematyki przez córkę, która zrobiła się pewniejsza siebie i chętnie zgłasza się na lekcjach. Na zajęcia do Pani Zuzi córka dosłownie leci jak na skrzydłach. Jeszcze ani razu nie słyszałam, że jej się nie chce; wręcz sama mi przypomina o zajęciach.
Gorąco polecam :)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2017

Polecam zajęcia z Panem Adrianem. Miałem duże zaległości z poprzedniego roku szkolnego, obecnie (2 klasa liceum) udało mi się je nadrobić, a nawet jesteśmy lekko przed materiałem przerabianym w szkole.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2017

Bardzo dobre podejście nauka idzie jak powinna.
Córka podciągnęła się w nauce bardzo szybko, co odzwierciedlają stopnie, które poprawiły się z trójek na czwórki i piątki.
Polecam Pana Marka i Jego pracowników.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Polecam korepetycje u Daniela z matematyki ,fajna atmosfera i fajna mechanika tłumaczenia. Dzięki tym korepetycjom czuje się bardziej pewny siebie w matematyce!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2017

Wszystkim zainteresowanym maturą z fizyki bardzo polecam Jędrzeja! Dzięki niemu zrozumiałem fizykę i stała się ona dla mnie prosta.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2017

Polecam korepetycje u Zuzi ! Ogromna wiedza, super tłumaczy, dobre podejście do ucznia. Przy tym bardzo miła. Mój syn jest zachwycony.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2017

Bardzo polecam korepetycje z panią Zuzią, jest bardzo miła atmosfera.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2017

Polecam zdecydowanie zajęcia z matematyki (matura rozszerzona) z Danielem: przyjemna, bezstresowa atmosfera, wszystkie pytania rzeczowo i skutecznie wyjaśniane :D

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2017

Polecam korepetycje z matematyki u korepetytora Marka, indywidualne podejście i dobra atmosfera :)

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2017

Bardzo polecam korepetycje u Zuzi bardzo dobrze tłumaczy

avatar
Polecam serdecznie.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
11 listopada 2017

Polecam serdecznie!

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2017

Polecam w 100% Pana Daniela, genialne podejście do ucznia, cena nie jest zbyt wysoka i naprawdę warto!

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2017

Polecam w 100% pelen profesionalizm,korepetytor zawsze przygotowany do zajec,atrakcyjna cena

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2017

Bardzo polecam korepetytora Pana Wojtka, kompetentne przekazanie wiedzy, bardzo dobre podejście do ucznia pomimo młodego wieku. Pisze to jak uczeń 2klasy technikum

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2017

Bardzo polecam korepetytorow. Jestem uczniem klasy 3 LO przygotowuje się do matury już od początku września. Moje korepetycje prowadzi młody chłopak, który potrafi rozwiązać i wytłumaczyć mi zadania w taki sposób, że od razu to rozumiem. Jestem pewien, że matura pójdzie mi zdecydowanie lepiej niz jakbym miał sam się uczyć nawet całymi dniami.Mimo że to prawie mój rówieśnik to jestem spokojny o wyniki bo do tej pory dostałem pierwsza 5 w swojej karierze z matmy :)
Polecam!!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2017

5/5 bardzo polecam Bartka, z którym od miesiąca uczę się do olimpiady z geografii! Już po pierwszym spotkaniu zauważyłam, że wspólnie przerabiany materiał lepiej wchodzi mi do głowy niż jakbym uczyła się go sama, a z każdą następną lekcją czuję się coraz pewniej. Polecam serdecznie!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2017

Polecam bardzo! Korków udzielał mi Daniel i mimo tego że orłem nie jestem, maturę zdałem z wynikiem , który mnie samego zaskoczył :D Bardzo fajne, luźne podejście do ucznia a jednocześnie kompleksowe wytłumaczenie całego materiału. Jeśli będę mieć problemy z matematyką na studiach na pewno zgłoszę się do Daniela :)!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2017

Gorąco polecam zajęcia z Panem Mariuszem. Profesjonalnie i kompleksowo wytłumaczył mi każde zagadnienie. Efektem było zdanie matury z geografii na 94%! Dzięki temu dziś jestem na wymarzonych studiach. Jeszcze raz gorąco polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 października 2017

Miałam duże szczęście że trafiłam na Panią Natalię. Bez niej mój syn nie zdał by matury podstawowej z matematyki na 90% . Jest osoba niezastąpioną. Tłumaczy bardzo dobrze ,powoli wyjaśnia każde zagadnienie,a jej lekcje przynoszą duże efekty. Szczerze Polecam!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2017

Szczerze polecam wszystkim korepetycje z Panem Bartkiem. Zajęcia odbywały się punktualnie, w miłej atmosferze i przede wszystkim rzetelnie. Świetnie potrafił wytłumaczyć każde, nawet najbardziej topornie wchodzące mi do głowy zagadnienie. Dzięki niemu na prawdę zaczęłam się przykładać do nauki na bieżąco i już widać tego efekty!
Jeszcze raz serdecznie polecam!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Bardzo polecam zajęcia z Panią Zuzanną. Całkiem inne, ludzkie podejście do ucznia i przedmiotu. Nareszcie byłam w stanie zrozumieć, a nawet polubić przedmioty, które były sennymi koszmarami. Już ani matematyka ani fizyka nie są mi straszne!
Bardzo dziękuję i będę polecać każdemu!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2017

Jak najbardziej polecam korepetycje z Panem Markiem! W krótkim czasie potrafił wyjaśnić mi dość obszerny materiał z matematyki, dzięki owym zajęciom zaliczyłem sesje :) Jeszcze raz polecam, dziękuje Panu Markowi i pozdrawiam.

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Serdecznie polecam zajęcia z fizyki z panem Piotrem. Jestem z nich bardzo zadowolony. Potrafi tłumaczyć skomplikowane zjawiska w prosty i łatwy do zrozumienia sposób. Dzięki niemu fizyka stała się prostsza, co pozwoliło mi osiągnąć lepsze oceny.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2017

Serdecznie polecam Pana Jędrzeja, pomagał mi w przygotowaniu do matury i jestem bardzo zadowolony z korepetycji z nim. Dzięki jego pomocy zdałem maturę na dobrym poziomie i dostałem się na studia. Pozdrawiam :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2017

Polecam Pana Mateusza. Bardzo dobry kontakt, punktualny i cierpliwy przez co każde zagadnienie mogłem zrozumieć i na spokojnie zaliczyć każdy sprawdzian czy kartkówkę. Pozdrawiam !

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2017

Bardzo dobre zajęcia, rozwiązałem z Panem Wojtkiem wszystkie zadanie, których nie rozumiałem. Mam nadzieję, że takie 5-tki ze sprawdzianów będę dostawał do końca roku. Polecam !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2017

Gorąco polecam korepetycje z Panem Markiem! Po zaledwie dwóch zajęciach zostałem przygotowany na dość obszerny egzamin, który zaliczyłem bez większych problemów. Mogę śmiało powiedzieć, że Pan Marek jest najlepszym korepetytorem, z jakim miałem przyjemność współpracować.

Marek Trojanek

Wow ! Mateusz z całego serducha gratulujemy :D :) ! Pamiętajcie , że zajęcia to jedno ,a drugie to wkład i Wasza ciężka praca :) ! Dzięki wielkie za to , że możemy się cieszyć Twoim sukcesem :) !

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2017

Super zajęcia. Dziękuję za pomoc w przygotowaniu do matury ! Jeszcze rok temu ledwo zdałem do klasy maturalnej. A dziś świętuje wynik 90 % z matury z matematyki

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

Niedługo zbliża się matura. I nigdy dotąd nie sądziłam ze Matematyka może być ciekawa jednak odkąd zaczęłam naukę z Panem Markiem jakoś bardziej sprawia mi to przyjemność. Polecam !!!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

Polecam korepetycje z Panem Markiem. Ma indywidualne podejście do ucznia i potrafi dostosować sposób uczenia pod potrzeby danej osoby. Cierpliwie tłumaczy trudniejsze zagadnienia. Efektywny sposob przekazywania wiedzy. Bardzo polecam

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2017

Polecam Panią Zuzę, ma dobre podejście do uczniów, potrafi świetnie tłumaczyć I jest bardzo cierpliwa Skuteczna i pomocna, ma, duże zdolności dydaktyczne. Dzięki niej zdałam poprawke z matematyki.

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Korepetycje z Panem Markiem polecam każdemu kto ma problemy z matematyka. Indywidualne podejście, cierpliwość i umiejętność wytlumaczenia najtrudniejszych zagadnień.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2017

Serdecznie polecam panią Zuzię Kopka. Dzięki niej mój syn nadrobił zaległy materiał w szybkim czasie, przez co poprawił złe oceny, a od obecnego roku szkolnego dostaje same pozytywne. Czekamy na koleje zajęcia!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2017

Na Pana Marka trafiłam szukając korepetycji dla mojego syna, który miał poprawkę z matematyki w drugiej klasie szkoły średniej. Ma indywidualne podejście do ucznia, bardzo dobrze tłumaczy i jest elastyczny w ustalaniu terminu spotkań. Wkłada dużo staranności w to co robi. Podjęliśmy decyzję, że z dodatkowych lekcji z Panem Markiem będziemy korzystać nadal. Serdecznie polecam!

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2017

Wczoraj pisałem poprawkę z matematyki, dzięki Panu Markowi udało mi się w szybkim tempie opanować materiał. Pan Marek, ma bardzo dobre podejście do ucznia, bardzo dobrze tłumaczy, serdecznie wszystkim polecam!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2017

Pan Marek przygotował mojego syna Maćka do poprawki w tym roku. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pomoc :) ! Poprawka zdana na mocne 3 ! Maciek juz dzis pyta kiedy będzie mógł kontynuować zajęcia. Mój syn dzięki tym lekcjom zdał do 2 klasy i dzięki Panu zmienił podejście do matematyki ;) ! Serdecznie dziękujemy ! Polecam każdemu. Naprawdę warto !!!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Muszę przyznać że pan Marek świetnie wpoił mi te całe sinusy cosinusy... Jak na takiego głąba jak ja z królowej nauk to pan Marek stanął na wysokości zadania! Nie zdałem matmy na maturze a na poprawce 72%!!! Uśmiechnięty i stanowczy, z ogromną kulturą a przy tym z psychologicznym podejściem indywidualnie do każdego ucznia. GODNY POLECENIA !

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2017

Bardzo dobra atmosfera, indywidualne podejście, cierpliwość i umiejętność trafienia do ucznia. Polecam

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2017

Polecam Marka jako nauczyciela. Przygotował mnie bardzo dobrze do matury, jestem mega zadowolony z osiągniętego wyniku. Ma dobre podejście dydaktyczne więc z pewnością dotrze do nawet najbardziej trudnego i nienawidzącego matematykę ucznia.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2017

Gorąco polecam!
A Panu Markowi za ogromną cierpliwość baaardzo dziękuję, lekcje bardzo przyjemne, okazało się, ze matematyka wcale nie musi być taka straszna

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2017

Gdyby nie Adrian, nie dałbym rady dostać się na Politechnikę na studia dzienne. Dzięki niemu przestałem błądzić po omacku w walce z matmą rozszerzoną. Chodziłem wcześniej na grupowy kurs ale bardzo słabo przyswajałem wiedzę, dopiero trafienie na stronę pana Marka dało mi nauczyciela, który krok po kroku poprowadził mnie przez zakres materiału. Naprawdę polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2017

W roku akademickim 2016/2017 byłem studentem pierwszego roku na Politechnice Warszawskiej. Mimo dobrze zdanej matury z matematyki, przed rozpoczęciem pierwszego roku bardzo obawiałem się tego, że mogę sobie nie poradzić z matematyką na Politechnice Warszawskiej. Brałem po prostu pod uwagę to...że mogą mieć problemy i dlatego postanowiłem zawczasu odpowiednio się zabezpieczyć. Tu bardzo pomocny okazał mi się ten portal, bo po długiej i kilkudniowej analizie opinii,a także późniejszym kontakcie z wybranymi korepetytorami wybór padł właśnie na Pana Marka. Po roku współpracy uważam, że był to strzał w dziesiątku.
Pan Marek ma naprawdę dużą umiejętność przekazania wiedzy swojemu uczniowi i wykazuje przy tym dużą cierpliwość. Zagadnienia z którymi do niego przychodziłem ani razu go nie zaskoczyły i wszystko w bardzo przyswajalny sposób potrafił mi wytłumaczyć. Dzięki tym zajęciom nabrałem naprawdę dużej pewności siebie i z biegiem czasu na zajęcia z matematyki chodziłem z coraz większym spokojem, bo nawet robiąc samodzielnie zadania domowe czułem, że po lekcjach z Panem Markiem wszystko idzie w dobrym kierunku. Jeśli "dorzucimy" do tego naprawdę miły i fajny kontakt to wszystko to mógłbym spuentować słowami - lepiej być nie mogło. Przede mną drugi rok i na pewno pozostanę przy Panu Marku.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2017

Polecam w 100%! Dzięki korepetycjom u Marka uniknęłam poprawki w sierpniu. Matematyka nigdy nie była moją mocną stroną, ale po takim przygotowaniu nie mogłam nie zdać. Pełen profesjonalizm!

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2017

Super, polecam korepetytora. Dzięki niemu zdałam egzamin na prawie 100 %!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2017

Polecam! Jestem bardzo zadowolona. Mimo tego, że matematyka nie jest moją mocną stroną to dzięki korepetycjom u pana Marka zdałam maturę i uniknęłam w sierpniu poprawki. Jeszcze raz gorąco polecam i dziękuję za cierpliwość, przekazaną wiedzę i pomoc :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2017

Super ludzie ! Jestem tegorocznym maturzysta i byłem na wakacjach i dlatego dopiero teraz znalazłem chwilę aby Wam podziękować. Dzięki Marek za Twoich ludzi ! Michał chemia zdana na 80 % :D , Adi matma to aż 92 % z podstawy :) i 70 % z rozszerzenia :) Rekrutacja na studia zakończona pomyślnie :) !!! Jeszcze raz dzięki wielkie za pomoc. Polecam Marka i Jego ekipę :) ! Warci ceny , a efekty współpracy mówią same za siebie :) ! Polecam :D !

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2017

Bardzo dobry korepetytor, który powoli i konsekwentnie rozjaśnia wszystkie trudne elementy matematyki na studiach. Polecam!

avatar
Iro
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2017

Na zajęcia do Marka uczęszczam od kilku lat. Najpierw współpraca była w gimnazjum. Następnie przez 4 lata technikum. Nie będę ukrywać, że ten przedmiot od początku sprawiał mi problemy. Ułamki , procenty , pierwiastki i logarytmy to była czarna magia. Na całe szczęście stopniowo , krok po kroku zaczęło mi coś świtać w głowie. Oceny ( być może na uraz nauczyciela wobec mnie ) pozostawiały wiele do życzenia . Lecz na mocne 2 wystarczało. Aż przyszła matura ... Mimo, że wyniki przyszły 30 czerwca, a dziś już prawie połowa lipca to ja dalej nie wierzę !!! Z perspektywy szkolnego łobuza taki wynik to absurd i trochę "obciach" ale bardzo przyjemny

Marek Trojanek

Irek wielkie dzięki za Ciepłe słowa :) ! Twój przykład to wzór, który trzeba doceniać i naśladować :)! Szczególnie jestem dumny z tego co osiągnąłeś! Tacy uczniowie dają motywację do dalszego działania i jeszcze cięższej pracy :) ! Tak jak Cię zapamiętam :) : zdolny , uparty Ale BARDZO pracowity i skromny ! ! ! I to ja Tobie dziękuję , bo tak jak napisałem w zakładce DOŚWIADCZENIE - Wasze opinie to NAJWIĘKSZY SKARB :) ! Powodzenia na STUDIACH i oczywiście gratuluję wyboru KIERUNKU :) !

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lipca 2017

Mocno polecam! Matura zdana na 86%, a to dla mnie wielki sukces. Bardzo fajne podejście do ucznia. Dziękuję :D

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2017

Na zajęcia do Marka chodzę od kilku lat . Na początku współpracy pomógł mi zdać egzamin na koniec gimnazjum. W następnym roku szkolnym nie mogliśmy zgrać grafików dlatego polecił mi swojego współpracownika Adriana , który też super pomógł mi z chemią w liceum, która jest moją piętą Achillesa . Następnie do matury z geografii w tym roku przygotował mnie Pan Marek N. a z matematyki pomogła Pani Kinga . Wyniki geografia 84 % chemia zdana na mocne 3 mimo zagrożenia w 1 klasie liceum a matematyka na maturze to 98 % podstawa i 90 % rozszerzenie. Dziękuje i polecam :D ! Jesteście Drużyną Mistrzów ;D ! Dzięki Wam dostanę się na geodezje na PW !! Polecam :D !!!

Marek Trojanek

Najcieplej na sercu robi się gdy czytam pozytywną opinię na temat swoich pracowników :) ! Jeszcze raz gratuluję wyników KAROLA :) ! Trzymamy kciuki za Ciebię na studiach. Gdyby był jakiś problem śmiało dzwoń :). Takie slowa jak te , które napisałaś motywują Nas do dalszego działania i cięższej pracy :) ! Gratulujemy i dziękujemy :D !

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2017

Świetny korepetytor! Dzięki niemu matura zdana bez problemu! Polecam wszystkim!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
15 lipca 2017

Zajęcia w miłej i spokojnej atmosferze! Wynik z matury satysfakcjonujący :D Bardzo polecam !

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Super korepetytor, matura rozszerzona z matmy zdana 70%. Marek jest na prawdę cierpliwy i bardzo dobrze umie wytłumaczyć matematykę. Polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2017

Kompetentny, miejacy dużo cierpliwości nauczyciel. Pomógł mi poprawić maturę z matmy na 78%, za co jestem mu dozgonnie wdzieczna:D Polecam każdemu przyszłemu maturzyscie i nie tylko:) Nauka w miłej, kolezenskiej atmosferze.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2017

Najlepszy matematyk :D Potrafi przekazać wiedzę jest bardzo cierpliwy nawet największego lenia potrafi zaciekawić wiedzą i ukierunkować :D Dzięki niemu zdałam rozszerzenie z matematyki.

avatar
Szymon​
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2017

Polecam Marka! Świetny korepetytor! Wszystko fajnie i ciekawe tlumaczy. Dzięki tym zajęcią zdałem maturę podstawową na 88%

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2017

Polecam korepetycje z Markiem. Matematyka nie jest już mi taka straszna. Zaliczam ją bez problemu. Marek bardzo dobrze potrafi wszystko wytłumaczyć.

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Jako tegoroczna maturzystka polecam młodszym kolegą zajęcia u Marka - to idealna powtórka i trening do matury. Jest nauczycielem przy którym doznaje się olśnienia na zasadzie "jakie to proste" :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Polecam korepetycje z Markiem. Posiada dużą wiedzę a co najważniejsze potrafi ja dobrze przakazać. Dzięki korepetycjom udalo mi się zdać maturę z dobrym wynikiem, a nie byłam zbyt dobra z matematyki.

avatar
Sylwek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Marek jest bardzo dobrym korepetytorem,ogromnie mi pomógł. Matma na poziomie studiów inżynierskich nie ma dla niego tajemnic. Polecam!!

avatar
Dajana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Matma to dla mnie czarna magia, ale z Markiem udało mi się ją zdać bez problemu maturę z dobrym wynikiem. Bardzo polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Jestem bardzo zadowolona z odbytych korepetycji. Naprawdę solidne przygotowanie do matury oraz profesjonalnie prowadzone zajęcia w miłej atmosferze. Dzięki wspólnej pracy z Markiem polubiłam matematykę! :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Polecam. Dużo wniosły korepetycje z Markiem

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Tematy znakomicie wytłumaczone, indywidualne i profesjonalne podeście do ucznia. Matura zdana z bardzo dobrym wynikiem. Polecam i Tobie skorzystanie z korepetycji- na pewno się nie zawiedziesz.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Marek to rzetelny i uczciwy korepetytor. Ma cierpliwość do "ciężko przyswajających" uczniów, którzy nie przepadają za matmą ;) Naprawdę polecam :)

avatar
Bruno
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Z Markiem bardzo lekko i przyjemnie udało mi się przebrnąć przez ciężki przed maturowy okres. Rezultat to świetne 94% z rozszerzenia!!! Polecam!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Bardzo polecam Marka jako korepetytora! :)
Potrafi bardzo dobrze, cierpliwie, oraz w szybkim czasie pomóc w opanowaniu zaległego materiału. :)

avatar
szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Spotkania z Markiem raz w tygodniu przez kilka miesięcy zaowocowały wynikiem 88 procentowym z matematyki rozszerzonej. To chyba najlepszy komentarz. Korepetytor solidny, stawiający dobro ucznia na pierwszym miejscu. Polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Korepetycje prowadzone bardzo rzetelnie. Doskonałe przygotowanie do matury. Cierpliwość w wielokrotnym tłumaczeniu tych samych rzeczy. Indywidualne podejście do ucznia. Bardzo polecam!!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Dzięki korepetycjom z Panem Markiem udało mi się bardzo dobrze zdać maturę z matematyki i dostać na wymarzone studia. Swietna atmosfera podczas zajęć, łatwy sposób tłumaczenia. Polecam w 100%

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Polecam Pana Marka. Nawet z humanisty zrobi ścisłowca.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Dziękuję za pomoc w przygotowaniu do egzaminów. Całki, różniczki , pochodne , granice i ekstrema nie są już takie straszne :D ! Dzięki Panu Markowi zdałam Analizę i Algebrę na 4,5 ! Dziękuję i polecam :) ! Liczę na współpracę w następnym semestrze ! Jeszcze raz DZIĘKUJĘ :) !

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Polecam korepetycja u Marka, bardzo duża wiedza i cierpliwość

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2017

Bardzo rzetelna wiedza i cierpliwosc. Matematyka staje sie łatwiejsza :-) bardzo polecam, matura zdana ;-)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Drogi Marku, nie sposób Ci dziękować za Twoją cierpliwość do mnie i za owocną naukęi! Tyle, ile potrzebowałam czasu tyle mi go dales i dzięki temu - teraz matematyka nie jest mi taka straszna!!!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Szczerze polecam. Bardzo dobre podejście do ucznia, potrafi wytłumaczyć wszystko od podstaw tak, żeby każdy zrozumiał. Duze poklady cierpliwości nawet dla najbardziej opornych na wiedze :)

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Pan Marek pomagal mi w przygotowywaniach do egzaminu matulanego. Swoją pracę wykonywał z cierpliwością i starannością
Bardzo serdecznie wszystkim polecam

avatar
Bożena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Gorąco polecam. Marek ma ogromną wiedzę i cierpliwość do uczniów. Potrafi wytłumaczyć wszystko tak, by nawet najbardziej oporna osoba w końcu nauczyła się matematyki. Jak na korepetycje to tylko tu

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Marek to świetny korepetytor. Ma cierpliwość do ucznia , nie śpieszy się z materiałem, a przy tym zapewnia miłą atmosferę. Dzięki Niemu to ja pokonałam maturę , a nie matura mnie ! Maturzyści polecam :) :) :) ! ! !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Moge szczerze polecić Marka, z jego pomocą mogłem się dobrze przygotować z matematyki w szkole średniej a także do matury. Bardzo dobry kontakt pomiedzy uczniem a koreprtytorem, zawsze można łatwo ustalić godziny spotkania.

avatar
Sylwek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Mogę polecić Marka z czystym sumieniem. Z jego pomocą udało mi się zdać rozszerzoną matmę, mimo że orłem z przedmiotów ścisłych nigdy nie byłem. Zajęcia dostosowane były indywidualnie w zależności do moich braków. Kontakt bardzo dobry, możliwość elastycznego dopasowania godzin zajęć. Polecam i pozdrawiam - zadowolony maturzysta :)

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Jestem niesamowicie wdzięczny za przygotowanie mnie do matury i jej zdania w ciagu prawie 8 miesięcy korepetycji. Polecam gorąco Marka wszystkim a szczególnie takim osobą, które sie obudziły trochę za poźno z nauka, iż mówię po własnym przykładzie że dalismy rade i matura zdana na naprawdę dobrym poziomie.
Pozdrawiam

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Profesjonalne podejście do zajęć, ale też przede wszystkim do ucznia. Ogromna wiedza Marka, efektywne metody przekazywania wiedzy, przyjazna atmosfera, nauka na najwyższym poziomie! POLECAM!

avatar
Kinia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Marek to świetny korepetytor

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Polecam Marka! Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Fachowe przygotowanie do matury w przemiłej atmosferze. Dzięki profesjonalnemu podejściu polubilam matematykę! :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Chcialabym polecic Marka jako korepetytora. Jest konkretny i potrafi wytlumaczyc nawet najbardziej zawile problemy. W krotkim czasie nadgonilam material

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Bardzo polecam Pana Marka. Spośród kilku korepetytorów do których przychodziłem, Marek był zdecydowanie najlepszy. Pełen profesionalizm i zaangażowanie a przy tym niebywała cierpliwość! Efekty ? Matura z matematyki zdana na ponad 80%. POLECAM

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Z czystym sumieniem polecam Marka jako najlepszego korepetytora matematyki. Współpracowaliśmy razem przez cały rok akademicki 2014/2015. Dzięki jego pomocy zdałem egzamin z matematyki za pierwszym podejściem. Jego cierpliwość oraz skrupulatność w tłumaczeniu były bardzo pomocne w zrozumieniu nowych zagadnień matematyki wyższej. Dzięki Markowi ten przedmiot stał się zrozumiały oraz prosty. Całki, macierze, funkcje, logarytmy nie były już tak straszne jak mogłyby się wydawać na pierwszy rzut oka.

avatar
Jarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Przygotowywała się w tym roku do matury i szczerze mówiąc miałem wątpliwości czy zalicze. O korkach u Marka dowiedziałem się od kolegi. Pełen profesjonalizm, tłumaczy lepiej niż moja matematyczka w szkole. No i matura oczywiście zaliczona. Dziękuję i polecam innym Marka jako korepetytora.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Z racji, że nie jestem zaprzyjazniona z matematyką i niestety zajęcia w szkole nie wystarczyły byłam w ogromnym stresie i sama nie wierzyłam w to, że uda mi się w ogóle zdać. Marek włożył tyle cierpliwości w nauczanie mnie, że nie tylko udało mi się zdać, ale otrzymany wynik sprawił mi ogromną satysfakcję! Dziękuję za cały trud włożony w pomoc w zrozumieniu tak dużej ilości materiału.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Zdecydowanie polecam Pana Marka jako korepetytora. Tłumaczy wszystkie zagadnienia z dużą cierpliwością oraz widać, że jest w pełni zaangażowany w swoją pracę. Nauka z Panem Markiem to sama przyjemność. Dzięki niemu bez problemu zdałam maturę z matematyki. Polecam!

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Polecam tego korepetytora. Kilka miesiecy przed maturą stresowalem się że nie zdam matury rozszerzonej z matematyki na odpowiednim poziomie, ale Pan Marek przygotował mnie do tego w taki sposób że przed egzaminem czulem sie bardzo pewnie. Dzieki temu moge wybierac swobodnie na jaki kierunek studiow sie wybiore! Dziekuje!!! I polecam :-)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2017

Super zajęcia! Świetne podejście, nawet do osób bardzo opornych na przyswajanie wiedzy. Serdecznie polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2017

Bardzo dobry korepetytor. Po pierwszym semestrze 2 z maty na koniec 4. Polecam, świetnie potrafi przekazać wiedzę.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2017

Dzięki Markowi zdałam maturę z matematyki na bardzo dobrym poziomie, a matematyka nie jest moją mocna stroną . Jeśli ktoś ma problemy z tym przedmiotem - z czystym sumieniem polecam tego chłopaka !

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2017

Polecam! Dzięki Markowi bez najmniejszego problemu zdałam maturę z matematyki. Zajęcia prowadzone były w super atmosferze i przede wszystkim z ogromną cierpliwoscia ze strony prowadzącego :)

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2017

Zajęcia prowadzone w miłej i bezstresowej atmosferze. Tematy i zadania dostosowane do potrzeb ucznia. Polecam serdecznie.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2017

Bardzo polecam korepetycje u Marka. Przyjazna atmosfera i mega motywujący człowiek. Także jeśli masz problemy z matmą to gorąco polecam.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lipca 2017

Wszystko spoko. Polecam jak ktos ma problemy z matematyka. Dzięki korrpetycjom zdalem bez problemu u stresu.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Odpowiedni człowiek do odpowiedzialnych zadań. Matematyka na studiach przeszła bez problemów. Polecam!

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Szeroki zasób wiedzy , ciekawe , niekonwencjonalne aczkolwiek skuteczne sposoby nauki .Polecam jeśli ktoś potrzebuje dogłebnego tłumaczenia wiedzy z zakresu matematyki

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Ciekawe metody i ogromna wiedza. Może trochę daje w kość, ale efekty są widoczne na egzaminie :) Wszystko przychodzi z łatwością ;) Problemy z matmą? Tylko do Marka! Gorąco polecam :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Bardzo polecam Pana Marka. Ma ogromną wiedzę, bardzo dobrze tłumaczy i nie odpuści, dopóki nie upewni się, że uczeń wszystko rozumie. Pomógł mi w egzaminach na studiach

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2017

Polecam. Profesjonalne podejście do ucznia. Wszystko dobrze wytłumaczone. Matura poszła znakomicie

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Dziękuję przez korepetycje uniknołem poprawki z matematyki w liceum.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Byłem na zajęciach , kilka spotkań i dzięki Panu Markowi zdałem egzamin z matmy. Całki , pochodne , różniczki , granice i przebieg zmienności funkcji stały się łatwe i przestały być zagmatwane . Studenci polecam a matmę macie zdaną . Ja dostałem 4 i uniknąłem warunku. Polecam bo NOWY ROK AKADEMICKI na Politechnice zaczynam dzięki Panu Markowi bez warunku. Dzięki :)

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Dzięki panu Michałowi szybko i łatwo zrozumialem chemie oraz przygotowałem sie do matury bardzo polecam i dziękuje za zajecia, które sa przyjemne i ciekawe.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Polecam, bardzo fajnie tlumaczy. Lekcje z Markiem to sama przyjemnosc

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Pan Marek jest super korepetytorem , potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć materiał . Świetnie przygotował mnie do matury, która oczywiście zdałam Bardzo polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Pan Marek pomógł mi przebrnąć przez trudne egzaminy na studiach. Polecam z całego serca tego korepetytora - ma ogromną wiedzę i potrafi ją skutecznie przekazać!

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2017

Jestem mega zadowolona z korepetycji. Zawsze miałam problem z matematyką. Dzięki Panu Markowi staje się dla mnie bardziej zrozumiała, moje oceny z tego przedmiotu są coraz lepsze. Bardzo dziękuję! Na pewno nadal będę korzystać z usług Pana Marka.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Bardzo polecam. Profesjonalne i indywidualne podejście. Zawsze zgodnie z umową. Współpraca przebiegła bardzo pomyślnie i jestem bardzo zadowolona z lekcji.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Polecam, pan Marek dobrze tłumaczy jest cierpliwy co dla mnie jest bardzo ważne. Matura poszła mi dzięki tym lekcją bardzo dobrze. Jeśli chodzi o inne przedmioty interesowała mnie Geografia pan Marek polecił mi swojego pracownika i dzięki temu nie miałam problemu z geografią rozszerzoną.

avatar
Rafal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Po 2 latach przerwy w nauce nie jest łatwo ogarnąć materiał, a jednak przy wielkiej pomocy Marka matura zdana!!! Profesjonalne podejście i co było dla mnie ważne ATMOSFERA, z przyjemnością chodziłem na korepetycje. Jakbym miał takiego nauczyciela wcześniej nie musiałbym podchodzić do matury jeszcze raz:/ Teraz mogę z czystym sumieniem polecić Marka. Dzięki wielkie i pozdrawiam.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Polecam, dobrze tłumaczy. Dzięki niemu zdałem do nastepnej klasy . Za niedługo pewnie znowu skorzystam z tych profesjonalnych usług by jak najlepiej napisac egzamin . Dziękuje

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Profesjonale podejscie do "ucznia". Lekcje odbywaja sie w bardzo milej atmosferze. Milo, szybko i konketnie. Wiedza podana prosto i zwiezle. Polecam bardzo serdecznie.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Zajęcia w miłej atmosferze. Bardzo dobrze tłumaczy. Nawet ten , który matematyki nie lubi dzięki tym lekcjom opanuje materiał i stanie się małym specem z matematyki

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Dzięki Panu Markowi udało mi się w krótkim czasie nadrobić naprawdę duże zaległości. Miła atmosfera na zajęciach, wiedza przekazywana w przystępny sposób oraz widoczny profesjonalizm. Serdecznie polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Polecam serdecznie. Miła atmosfera lekcji

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Matma na 90%! Dziękuję Panu Markowi :)

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

Dzięki wielkie za zajęcia ! Dzięki Panu Markowi zdałem maturę podstawową z matematyki na 98% oraz napisałem rozszerzeniena 88 % i mogę się dostać na wymarzone studia :D ! Polecam każdemu kto ma problemy z matematyką i każdemu kto chce mieć super wynik z matury . Zajęcia prowadzone skutecznie , jasno , prosto i bardzo EFEKTYWNIE ;) a ćwiczenia na koncentracje pomagają wskoczyć na wyższy poziom , dziękuję Panie Marku i polecam :) ! ! !

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2017

W atmosferze dobrej do nauki, bardzo dobrze tłumaczy i uzupełnia ewentualne luki. Dzięki Markowi szybko zrozumiałem temat, z którym nie mogłem sobie poradzić. Bardzo polecam szczególnie jeżeli ktoś jest w kryzysowej sytuacji.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Przyjazna atmosfera. Dziękuje za współprace. Wynik matury z matematyki 95% !!!! Polecam każdemu kto ma problemy z matmy.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2017

Super zajęcia! Dziękuję za współpracę w tym roku szkolnym ;)!!! Pan Marek pomógł mi w przygotowaniu do matury ;D! Na próbnej maturze miałam wynik tylko 21 % a teraz dostałam wyniki i jestem najszczesliwszym człowiekiem, 90 %!!! Dziękuję :D!! Maturzyści serdecznie polecam :) !!!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Świetne i efektywne metody nauczania. Bardzo profesjonalne podejście do każdego ucznia. Dzięki lekcjom z panem Markiem uzyskałam bardzo wysoki wynik maturalny. Polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Polecam, korepetytor świetnie przekazuje wiedzę, dzięki niemu matura nie sprawiła mi problemu

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
2 lipca 2017

Zdałam po 15 latach przerwy w nauce. W 3 miesiące ogarnęłam materiał. Pan Marek świetnie tłumaczy i dociera do każdego.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Super profesjonalne przygotowanie! Zdałam maturę, chociaż rok temu nie myślałam nawet o podejściu do niej. Bardzo zrozumiałe tłumaczenie, nawet dla tych, którzy nie mają zielonego pojęcia o matematyce. Polecam każdemu.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Zostałam świetnie przygotowana do matury, zdane na 86% :) Jestem bardzo zadowolona z przebiegu zajęć. Miła atmosfera, zero stresu i przede wszystkim dużo sie nauczyłam o czym mówi wynik. Gorąco polecam ;)

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Bardzo porządny korepetytor! Świetnie przekazuje wiedzę i profesjonalnie podchodzi do zajęć

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Dzięki korepetycjom zdałem matematykę na poziomie rozszerzonym na 92%. Jestem bardzo szczęśliwy, lepszego korepetytora nie mogłem wybrać. Polecam wszystkim!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Matura zdana! Nad wyraz dobrze. Podstawa na 100%, a rozszerzenie na 92%. Wynik zdecydowanie zadowalający a jest on związany z profesjonalnym przygotowaniem. Okazało się że nawet nauka matmy nie musi być straszna! Bardzo polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Matura zdana, niespodziewalem sie az takiego wyniku. Podstawa 100%, a rozszerzenie 10%. Dzieki wielkie!!! Mega polecam!!!!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2017

Bardzo polecam, zostałem świetnie przygotowany do matury, którą napisałem na 80%, jestem zadowolony z przebiegu zajęć i ich prowadzenia oraz atmosfery im towarzyszącej.

avatar
Sylwester
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2017

Bardzo polecam. Bardzo profesjonalne podejście do tematu, imponująca lekkość przekazywania dosyć skomplikowanych zagadnień. Wyjątkowo przyjemna atmosfera. Dużo materiału opanowałem w krótkim czasie bardzo dużą partię materiału

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2017

Serdecznie wszystkim polecam. Cierpliwa i miła kadra. Z takimi osobami nawet nauka matematyki staje się przyjemna!

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2017

Korepetycje z matematyki to czysta przyjemność, w bardzo krótkim czasie opanowałam wymagany materiał, z którym miałam wiele problemów. Polecam każdemu, kto ma kłopoty z matematyką!!!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2017

Osobiście jestem bardzo zadowolony z korepetycji. Fajna atmosfera na zajęciach sprawia, iż miło się na nie chodzi. Również rezultaty pracy są jak najbardziej zadowalające. Polecam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2017

Świetne zajęcia , bardzo dobry sposób przekazania wiedzy. Polecam :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2017

Korepetycje bardzo wartościowe. Nadrobiłem bardzo dużo materiału w krótkim czasie. Korepetytor bardzo miły, cierpliwy, tłumaczy bardzo dobrze. Bardzo dziękuję panu Markowi

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2017

Bardzo dobrzy nauczyciele, potrafiacy zmotywowac do nauki i swoja ogromna wiedze przekazuja nawet osoba ktore maja duze problemy z matematyka. Polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Dzięki Markowi poprawiłem swoją ocenę z matematyki. Wszystkie zagadnienia zostały dokładnie wytłumaczone. Jestem bardzo zadowolony.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Jesteśmy bardzo zadowoleni z zajęć z Panem Markiem, polecamy, córka spokojnie z oceną bardzo dobrą ukończyła szóstą klasę, bardzo dziękujemy.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Pan Marek jest świetnym korepetytorem i potrafi bardzo dobrze wytłumaczyć każde zagadnienie z matematyki. Jest również bardzo punktualną i pozytywną osobą :)

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Bardzo dobrze prowadzone zajęcia. Korepetytorzy merytorycznie przygotowani. Na każdym szczeblu nauki owa pomoc na najwyższym poziomie.

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Bartek jest nauczycielem pozytywnym i ma chęć do pracy polecam

avatar
Marian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 czerwca 2017

Nasza córka chodziła do jednej z Najlepszych szkół średnich w Warszawie . Dzięki Panu Markowi byliśmy nie tylko spokojni o wynik matury w maju lecz także o ocenę na świadectwie maturalnym . Panie Marku ta opinia jest po to aby wyrazić wdzięczność za trud o ogrom pracy jaki Pan włożył aby Moja Kinga mogła wybierać uczelnie . Dziękujemy ! :) :) :) Informuję , że jako jedyna dostała na świadectwie maturalnym 4 , co jak doskonale wiemy w wielu innych szkołach oznacza 6. Jest świadectwo z czerwonym paskiem oraz my szczęśliwi i dumni rodzice. Jesteśmy wdzięczni , że na Pana trafiliśmy i polecamy każdemu kto chce być zadowolony ze współpracy i osiąganych wyników :) ! Jeszcze raz DZIĘKUJĘ bo wiem , że ciężko by było o takie wyniki bez tych zajęć ! Oczywiście zadzwonimy 30 czerwca żeby pochwalić się oficjalnymi wynikami matury ! Polecamy GORĄCO TEGO KOREPETYTORA ! :) Jest Najlepszym fachowcem z jakim mieliśmy do.czynienia :) !

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2017

Dzięki Panu Markowi w tym roku szkolnym osiągnąłem wynik z matematyki jakiego się nie spodziewałem 5 na koniec roku, gdzie w tamtym roku była 2. Polecam bardzo serdecznie.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2017

Jeszcze rok temu zastanawiałem się czy pisać rozszerzenie z matematyki. Dzis chcę Panu podziękować :) !W tym roku pisałem maturę z matematyki . Dzięki Panu Markowi uzyskam wynik 92 % z rozszerzenia . Przyszli maturzyści polecam :) !!! Nie czekajcie i zapisujcie się już dziś :) !!!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Gorąco polecam Pana Bartka! Dzięki zajęciom poprawiłem oceny oraz przestałem obawiać się matematyki w szkole. Zajęcia z Panem Bartkiem odbywają się w luźniej atmosferze, przez co zapomniałem o stresie. Zadania rozwiązuję w swoim tempie, a gdy czegoś nie rozumiem Pan Bartek na spokojnie i przejrzyście wszystko mi tłumaczy. Polecam!

avatar
Marcel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Serdecznie polecam Pana Marka i Partnerów, pomogli mi wyciągnąć się z zagrożenia z matematyki rozszerzonej w I klasie liceum, a sprawdzian z funkcji poprawiłem z 1 na 4+, dzięki tylko dwóm lekcjom. Ci ludzie potrafią pokazać mechanizmy działania matematyki i nauczyć wypracowania schematów rozwiązywania zadań.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Polecam zajęcia z Markiem! Egzamin z statystyki zdany na 4 mimo niewielkiej liczby godzin :)! Pomoc , którą warto polecić każdemu studentowi i studentce! A co najważniejsze jak na tak fachowa usługę bardzo niska cena! Polecam serdecznie!!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Pan Marek pomógł mi zdać kolokwium z geometrii analitycznej na studiach na 4 :) ! Przygotował mnie też do egzaminu na.koniec roku , który zaliczyłem na 4,5 i mam szansę na stypendium ! Wielkie dzięki ;) ! Studenci i nie tylko , polecam ;) !!!!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 czerwca 2017

Mój syn chodzi do 1 klasy technikum. Dzięki zajęciom z Panem Markiem poprawił sprawdzian z funkcji liniowej z 2 na 4+ oraz trygonometrię z 3 na 5 . Serdecznie dziękujemy ! Antek dzięki Panu ma 4 z matematyki , czerwony pasek i stypendium :) ! Proszę sobie wpisać Antka w grafik od nowego roku szkolnego . Polecam Wszystkim :) !!!

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Wlaśnie skończyłem I klasę liceum.Chodziłem na korepetycje do Pana Adriana na zajėcia z matematyki i chemii.Bardzo spodobało mi się jego podejście do ucznia oraz sposób, w jaki tłumaczył pojęcia, z którymi mialem problem.Dzięki niemu poprawiłem swoje oceny na koniec roku z obu przedmiotów.W końcu zrozumiałem stężenia procentowe i molowe z chemii a z matmy polubiłem geometrię na płaszczyźnie. Serdecznie polecam Pana Adriana.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Dziękujemy Bartkowi iMarkowi polecamy zdecydowanie Maja i Maciek B.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Bardzo polecam. Dzięki pani Kindze udało mi się wyjść z zagrożenia. Świetne metody nauczania ;-)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2017

Dzięki Panu Markowi udało mi się wyciągnąć z zagrożenia z matematyki rozszerzonej w I liceum - dzięki dwóm lekcjom poprawiłem funkcje z 1 na 4+. Ten nauczyciel świetnie potrafi przekazać jak działa matematyka i to u niego będę szukał dalszej pomocy w następnym roku.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Dzięki Panu Bartkowi osiągnąłem lepsze oceny z matematyki, Pan Bartek dobrze tłumaczy, jestem zadowolony i planuję kontynuować naukę

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Polecam, bardzo dobra metoda nauczania :) Tłumaczenie materiału na bardzo wysokim poziomie

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2017

Bardzo skuteczna metoda nauczania, polecam!

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2017

Poprosiłem o korepetycje dla syna, ucznia kl. VI, który jak mówi "na lekcji w szkole nie rozumie". Okazało się, że przy pomocy korepetytora od p. Marka większość rzeczy z programu matematyki jest w stanie szybko przyswoić. Polecam

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2017

Polecam korepetycje z matematyki u Bartka miła i fachowa pomoc

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2017

Fachowa pomoc konkretna i skuteczna. Polecam

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Jestem uczniem 1 technikum. Do tej pory przedmioty ścisłe sprawiały mi trudności. Poszedłem do technikum bo interesował mnie profil, jednak nadal miałem trudności z niezbędnymi przedmiotami ścisłymi. Szczęśliwym trafem szukając korepetycji wybrałem ogłoszenie p. Marka, dzięki któremu oraz jego współpracownikom, wyciągnąłem się na 3 i 4 z chemii, fizyki i rozszerzonej matematyki. Jestem bardzo zadowolony i zamierzam kontynuować współpracę w przyszłości. Serdecznie polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2017

Fachowa pomoc! Konkretnie, skutecznie, efektywnie i co najważniejsze rezultaty widać po pierwszych zajęciach!!! Egzaminy zdane na 4 i 5 :D! Serdeczne dzięki i polecam ;D!!!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2017

Moja córka chodzi do szóstej klasy szkoły podstawowej. Jest dzieckiem, którego wszędzie pełno. Ma stwierdzoną dyskalkulię. Do tej pory korzystaliśmy z usług wielu korepetytorów jednak dopiero pomoc Pana Marka sprawiła, że zamiast jedynek i zagrożenia na koniec roku pojawiły się trójki i czwórki. Córka zdała do następnej klasy z mocną trójką. Ćwiczenia na koncentrację poprawiły efektywność i tempo pracy! Serdecznie dziękujemy i polecamy! :) :) :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2017

Wszystko w porządku polecam korepetycje z p. Adrianem :)
Dzięki panu Adrianowi mój syn poprawił wyniki w nauce.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2017

Serdecznie polecam ! Dzięki Panu Markowi zaliczyłam kolokwium z pochodnych i całek w 1 terminie . Natomiast egzamin zaliczyłam w terminie zerowym . Bardzo dziękuję i polecam . Matma zdana na 4.5 :D ! Polecam :) .

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2017

Już nie mogę się doczekać wyników tegorocznej matury :) ! Dzięki zajęciom u Pana Marka jestem spokojna o swoją maturę z matematyki :) . Kilkuletnia praca sprawiła, że liczę na wynik co najmniej 70 % :D ! Serdecznie Wszystkim Polecam :) ! Warto dodać, że na koniec pierwszej klasy liceum miałam na koniec roku ledwo 2 . Dzięki Markowi skończyłam z 4 na świadectwie :D ! Dziękuję i jeszcze raz wszystkim gorąco polecam :) :) :) !!!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2017

Polecam korepetycje z Panią Kingą. Jest bardzo dobrą korepetytorką., dobrze tłumaczy i dzięki niej mój syn przestał mieć problemy z matematyką. Liczę na dalszą współpracę od września ;)

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Bardzo polecam korepetycje z Panem Michałem. Odkąd zaczęłam z nim pracować nad matematyką, nie mam żadnych problemów z zagadnieniami i jestem jedną jedną najlepszych uczennic w klasie. Super zajęcia !

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2017

Chodzę do 2 klasy gimnazjum. Zajęcia z Markiem mam od 4 lat. W podstawówce początkowo miałam problemy z tabliczką mnożenia. Teraz dzięki tym zajęciom jestem jedną z najlepszych uczennic w Gimnazjum Miejskim nr 1 w Mińsku Mazowieckim. Dzięki wielkie za te zajęcia. Już nie mogę doczekać się września :) . Dziś wiem, że egzamin gimnazjalny to będzie czysta formalność. Gorąco polecam!!!!!!

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2017

Polecam korepetycje z Markiem. Bardzo dobrze tłumaczy poszczególne tematy z matematyki oraz skutecznie motywuje do działania. Zgłosiłem się na korepetycje, ponieważ bałem się że nie zdam, a teraz mam wystawioną na koniec roku 4! Dziękuję!!!

avatar
Yubo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2017

Super zajęcia, udało mi się nauczyć do egzaminu gimnazjalnego i poprawić ocenę z matmy. Polecam gorąco!

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2017

Mam zajęcia z Panem Markiem od półtora roku. W tym czasie zdążyłem zdać w gimnazjum. Orłem z matmy nigdy nie byłem ! A dzięki dodatkowym zajęciom w wakacje dzięki Panu Markowi zacząłem łapać o co chodzi w matematyce :D . Teraz kończę pierwszą technikum z czwórką na koniec roku :) . Mimo , że to dopiero pierwsza klasa to myślę czy może nie zdawać matury rozszerzonej . Wiem , że to jeszcze 3 lata ale dzięki Panu Markowi jestem o to spokojny . Nie ma przypadków beznadziejnych i ja jestem na to dowodem :) . Serdecznie polecam każdemu kto podobnie jak ja ma problemy z matematyką . Zajęcia są super !!!!! Dzięki temu matematyka nie jest już moją słabą stroną . Wielkie WOOOOOOW dla PANA MARKA :) !!! Polecam serdecznie :) !

avatar
Marzena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2017

Bardzo polecam korepetycje z Panem Adrianem, bardzo dobry kontakt i miła atmosfera; córka od pierwszych zajęć zadowolona zarówno z podejścia Pana Adriana do ucznia jak i ze sposobu w jaki tłumaczył to czego córka nie rozumiała. Polecam!!!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Super zajęcia!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Najlepsze korepetycje z jakich korzystałem. Mój brat po przygotowaniach z Markiem wygrał ligę matematyczną !

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Mój syn trafił do Pana Marka ponieważ miał bardzo złą sytuację z ocenami. Groziła mu jedynka na koniec roku. Na szczęście udało się nadrobić wiele rzeczy i syn poprawił sprawdziany. W efekcie wszystko zaliczył. Bardzo polecam współpracę z Panem Markiem.

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2017

Pan Marek bardzo dobrze przygotował mnie do matury, ponieważ miałem wielu korepetytorów,a i z nich wszystkich włośnie Pan Marek okazał się najlepszy i właściwie przygotował mnie do matury z matematyki . Wyniki już wkrótce ale jestem spokojny , pomimo tego że mam zespół Aspergera. Serdecznie polecam tym, którzy mają jakieś dysfunkcje i dysgrafie !!!

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2017

Serdecznie polecam, świetne nauczanie dla osób z zespołem Aspergera, takich jak ja. Doskonałe przygotowanie na wybitnym poziomie. Zostałem namówiony na rozszerzenie choć miałem pisać tylko podstawę ! Jestem zadowolony ze współpracy i przygotowań do tegorocznej matury. Choć nie ma jeszcze oficjalnych wyników, to jestem dobrej myśli . Polecam serdecznie !

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2017

Bardzo polecam pana Marka dla każdego kto ma jakieś problemy z matematyką. Potrafi świetnie wyjaśniać i jest bardzo cierpliwy i profesjonalny. Polecam wszystkim przygotowującym się do matury!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2017

Serdecznie polecam zajęcia z panem Markiem. Zauważyłam znaczną poprawę w kwestii ocen. Profesjonalnie prowadzone zajęcia z dużą cierpliwością i indywidualnym podejściem do ucznia.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2017

Gdyby ktoś miał jakiekolwiek problemy z matematyki polecam korepetycje u Pana Marka.Problemów tych w krótkim czasie nie będzie a najwazniejsza z nauk okaże sie prosta i oczywista.

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Z panem Markiem miałam zajęcia od ponad roku. Choć mam z matematyki bardzo dobre oceny, jednak wolałam się też przygotowywać dodatkowo do konkursów, o których pan Marek zawsze mnie informował. Przerabialiśmy zarazem podstawowe materiały, ale również bardziej zaawansowane. Dzięki temu pomimo oceny celującej na koniec roku zdobyłam kilka wyróżnień w konkursach międzyszkolnych np Kangur, Matematyk na 6 ! Polecam każdemu kto chce rozwijać swój matematyczny talent :) !!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Korzystałam z pomocy pana Michała. Polecam, warto. Szeroki zakres - matematyka, chemia i fizyka. Jasność przekazu. Dzięki!

avatar
Antek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Byłem uczniem słabszym niż jestem po korepetycjach z matematyki z Panem Markiem. Mam bardzo dobrego korepetytora. Moje oceny podniosły się. Współpracujemy już dwa lata, a ja zamiast trójek i dwójek dostaję czwórki i piątki. Serdecznie polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Profesjonalnie, konkretnie i skutecznie.
Polecam wszystkim, którzy w końcu chcą zrozumieć matematykę.

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Polecam współpracę z Markiem, dzięki jego pomocy poradziłam sobie bez problemu z matematyka na studiach, mimo ogromnych trudności z tym przedmiotem.
Osoba jak najbardziej godna polecenia!

avatar
Ignacy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Pan Marek to osoba godna polecenia , do zajęć jest zawsze przygotowany , na samych zajęciach panuje super atmosfera co tylko pomaga w przyswajaniu wiedzy , szybko , sumiennie i najważniejsze z EFEKTAMI bardzo polecam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Polecam Bartka! Odkąd pomaga synowi w nauce, matematyka przestała być zmorą.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2017

Polecam pana Marka, bardzo dobry nauczyciel. Tłumaczenie zadań oraz materiału na bardzo wysokim poziomie.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2017

Marek jest zawsze dobrze przygotowany do zajęć w bardzo jasny i klarowny sposób potrafi wytłumaczyć skomplikowane dla mnie wcześniej zadania z matmy. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Bardzo szybki i bezproblemowy kontakt. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy! Polecam!

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2017

Serdecznie polecam korepetycje z Panem Markiem gdyż są naprawdę pomocne oraz potrafią rozwijać zainteresowania matematyczne.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2017

Bardzo polecam Pana Marka jako nauczyciela. Świetnie tłumaczy, ma wspaniały kontakt z uczniem i mobilizuje go do myślenia. Bez Pana Marka matematyka byłaby nie do ogarnięcia.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 czerwca 2017

Bez korepetycji z Panem Markiem nie wyobrażam sobie poztywnej oceny z matematyki u Pani Laskus w Słowaku .

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2017

Serdecznie polecam wszystkim korepetycje z Markiem.
Pełen profesjonalizm,a także miła atmosfera.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2017

Gorąco polecam Marka, chodzę na jego korepetycje od ok. dwóch lat i bardzo mi one pomogły gdzyz na lekcjach w szkole wcale nie mogę się skupić, a na korepetycjach zawsze mogę cię zapytać jak czegoś nie rozumiem i Marek zawsze wszystko jasno wytłumaczy. Tylko dzięki niemu przechodzę co rok do następnej klasy.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Polecam korepetycje z Panem Markiem. Rzetelnie prowadzone zajęcia, pełne zaangażowanie, nauka w przyjaznej atmosferze i co najistotniejsze widoczne efekty i poprawa ocen.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2017

Do dzieci przychodzi Pan Jakub. Jest bardzo cierpliwy i dobrze tłumaczy. Oceny poprawiły się. Polecam

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2017

Polecam pana Marka. Gdyby nie on pewnie jeszcze siedział bym w gimnazjum. Główną zaletą korepetycji jest idealny stosunek ceny do jakości. Dzięki niemu matma to banał

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2017

Rewelacyjny korepetytor, zabawny, przesympatyczny a co najważniejsze świetnie tłumaczy materiał. Zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze. Miałam doświadczenia z kilkoma innymi korepetytorami i nie napotkałam lepszego od Pana Marka. Gorąco polecam! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Polecam korepetycje z Panem Markiem. Wyniki 30-40% jakie miałam na próbnych maturach pozostawialy wiele do zyczenia a dzięki współpracy spodziewam się z tegorocznej matury wyniku ok. 80%.
Gorąco polecam.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Marek potrafi solidnie przygotować do sprawdzianów, jak i egzaminu maturalnego. Polecam!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Polecam korepetycje z Markiem! Bardzo dobrze przygotował mnie do matury. Dzięki niemu matematyka, która nie była moją mocną stroną stała się banalna.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 maja 2017

Zajęcia z Panem Markiem konkret. Bardzo dobre przygotowanie do matury rozszerzonej. Sprytne objaśnienia zadań. Polecam !

avatar
Olek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Pan Marek bardzo dobrze przygotował mnie do sprawdzianu gimnazjalnego, mimo ze czegoś nie rozumialem Pan Marek zawsze umial to dobrze i prosto wytlumaczyc.Na zajeciach panuje bardzo mila atmosfera. Serdecznie polecam

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2017

Pan Marek bardzo dobrze przygotował mnie do matury rozszerzonej . Tłumaczy dokładnie i zrozumiale. Polecam każdemu!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2017

Dobre przygotowanie do matury. Trafne sugestie i zauważalne doświadczenie w nauczaniu. Polecam zajęcia z Markiem!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 maja 2017

Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze. Bardzo dobrze przygotowały mnie do egzaminu gimnazjalnego. Polecam !

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2017

Bardzo polecam, dobre przygotowanie do matury

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2017

Świetnie zorganizowane zajęcia. Serdecznie polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2017

Szczerze polecam ponieważ dzięki tym zajeciom bardzo dobrze przygotowałam się do bieżących zajęć lekcyjnych i prac klasowych

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2017

Polecam zajęcia z Markiem. Zagadnienia tłumaczone są jasno i zrozumiale, a przy jakichkolwiek trudnościach - aż do skutku. Na lekcjach panuje zawsze miła atmosfera. Jeszcze raz polecam :)

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2017

Polecam korepetycje z Markiem! Bardzo dobrze przygotował mnie do konkursu, który wygrałem, a na co dzień pomaga mi w zrozumieniu materiału bieżącego :) Polecam!

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2017

Szczerze polecam korepetytora Marka! Wykazuje się dużą cierpliwością i zaangażowaniem podczas zajęć. Miła atmosfera,w tym pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do ucznia, sprawiają polepszenie wiedzy w zakresie matematyki od zaraz ! Jeszcze raz polecam, zapewniam że się nie zawiedziesz :))

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2017

Polecam! Bardzo dużo się nauczyłam dzięki korepetycjom. Podniosłam się z samych jedynek na bardzo pozytywne oceny. Świetnie wytłumaczone tematy, zawsze miła atmofera :D

avatar
Emilka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2017

Bardzo polecam korepetytora Marka, bardzo fachowe i indywidualne podejście do ucznia, a jednocześnie luźna atmosfera na zajęciach więc nie ma stresu. Tłumaczone tak, aby każdy zrozumiał więc efekty widać gołym okiem. Dodatkowo jest możliwość pomocy na bieżąco z wyjątkowo trudnymi zadaniami. Naprawdę można poczuć się pewniej na sprawdzianach :)

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2017

Polecam Zajęcia z Panem Markiem , szybko i skutecznie przygotował mnie do sprawdzianu

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2017

Polecam Pana Mateusza, który bardzo dobrze wyjaśnia córce tematy z matematyki.

avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2017

Przygotowanie do matury na najwyższym poziomie, polecam serdecznie pana Marka!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2017

Polecam korepetycje z Panem Markiem, w jasny i zrozumialy sposob wytłumaczyl mi material do sprawdzianu ;)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2017

Bardzo polecam korepetytora Marka :) bardzo dobrze tłumaczy, wszystko od A do Z :) polecam jak najbardziej :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2016

Jak najbardziej polecam korepetycje u Marka, poniewaź jestem bardzo zadowolona ze współpracy. :) Świetnie tłumaczy, jest bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Po za tym stwarza przemiłą atmosferę a także wykazuje się dużym doświadczeniem i kompetencjami. :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2016

Bardzo polecam lekcje z Jaśkiem! :) Potrafi stworzyc mila atmosfere na zajeciach laczac ja z duzo wiedza i umiejetnosciami dydaktycznymi. Dzieki niemu od razu zaczęłam dostawać pozytywne oceny w szkole. Tłumaczy jasno i zrozumiale. Przygotowuje mnie do matury podstawowej. Jest z materiałem na bieżąco, przez co dokładnie wie, co robi. Mialam do czynienia z kilkoma korepetytorami przez cala moja edukacje, ale dopiero Jaśkowi nie boje sie powierzyc pomocy w mojej nauce do matury :)

avatar
Lena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2016

Łał! Od kiedy korepetycji udziela mi przemiła Pani Emilka mam same szóstki i piątki!!! Angażuje się w lekcje i nie ma problemu z ewentualnymi zmianami godzin:)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2016

Polecam Mateusza, świetnie tłumaczy tematy córce.

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2016

Polecam Pana Mateusza, który jest cierpliwy i dobrze tłumaczy.

avatar
Paula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2016

Polecam Panią Kingę jest cierpliwa i dobrze umie przekazać wiedze.

avatar
aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 listopada 2016

Duży pozytyw dla Pani Sylwii, dzięki której syn bez problemu zgłębia tajniki wiedzy matematycznej. Bardzo dziękujemy!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
16 listopada 2016

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z panem Bartkiem , efekty widać w ocenach . Miły , sympatyczny człowiek , dobrze tłumaczy

avatar
Kajetan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2016

Polecam, bardzo dobrze przygotowywuje mnie do sprawdzianów.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2016

Polecam pana Bartka, bardzo dobrze tłumaczy przemiła osoba:-)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2016

Dobra pomoc z matematyki u pana a Michała polecam.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2016

Super pan Jasiek bardzo dobrze tlumaczy. Swietnie przygotowal mnie do sprawdzianow. Polecam.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2016

Wielkie dzięki za pomoc w przygotowaniach do egzaminu z matematyki rozszerzonej. Lekcje były intensywne lecz bardzo pomocne tak że wszystko można było z nich wynieść i zrozumieć. Bardzo polecam wszystkim którzy mają problemy z matematyką lub pragną się podciągnąć.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2016

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Markiem . W porównaniu z poprzednim korepetytorem zauważyłam znaczne postępy. Na koniec drugiej klasy liceum nauczyciel miał kłopot co mi postawić na koniec. Na semestr miałam słabe 3, a w drugim semestrze było 5. Skończyło się tylko lub aż na 4 na koniec roku. Z optymizmem patrzę na maturę, która już niedługo. Cieszę się i polecam Pana Marka tym, którzy mają problem z wyborem dobrego i bardzo skutecznego korepetytora :) !!!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2016

Mimo niewielkiej ilosci czasu, ktory pozostal do egzaminu, dzieki Panu Markowi udalo mi sie opanowac caly material. Nalezaloby rowniez wspomniec o jego duzej cierpliwosci w stosunku do tych "oporniejszych" i bardzo dobrej organizacji lekcji. Zdecydowanie polecam! ☺

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

W pracy Pana Marka cenię jego profesjonalne podejście do korepetycji. Zawsze jest rzetelnie przygotowany i jasno tłumaczy skomplikowane meandry matematyki. Poleciłabym jego usługi każdemu uczniowi niezależnie od poziomu edukacji.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Bardzo dobry nauczyciel, w kilka lekcji przypomniałem sobie większość działów, naprawdę polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 czerwca 2016

Niespełna rok zajęć z panem Grzegorzem dał świetne efekty. Córka doskonale zdała egzamin gimnazjalny. Lekcje w spokojnej atmosferze. Polecam.

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 czerwca 2016

Bardzo polecam Marka :) materiał wytłumaczony przejrzyście i i tak by przekazać najważniejsze informacje, mimo krótkiego czasu do egzaminu postęp jest bardzo duży

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2016

Polecam Marka, zna się na nauczaniu i potrafi dobrze przygotować do egzaminów objasniajac jak i zwracając uwagę na najważniejszy zagadnienia które warto znać przystępując np. do Matury

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2016

Z pełnym przekonaniem polecam. Przygotowanie, profesjonalizm i przede wszystkim indywidualne podejście do ucznia. Pan Marek nie boi się wyzwań, takich jak Zespół Aspergera. Zdobył zaufanie syna i wspaniałe buduje jego poczucie wartości, które rośnie proporcjonalnie do zdobywanych umiejętności. Matematyka w liceum to wyzwanie i przy pomocy Pana Marka nie takie straszne. Dziękuję i życzę sukcesów.

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2016

Polecam pana Marka, jest bardzo cierpliwy, dobrze tłumaczy, jest kompetentny naptawdę potrafi dotrzeć do uczna ii przekazać mu wiedzę.Super, polecam.

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2016

Jak najbardziej polecam Marka. Jest cierpliwy i potrafi wytłumaczyć każde zadanie. Idealny korepetytor przed maturka z matematyki. Dzięki niemu poprawiły mi się oceny i czułem się pewniej przed egzaminem dojrzałości ;)

avatar
Bolesław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2016

Bardzo polecam Pana Marka jest osobą bardzo kompetentną w tym co robi a efekt pracy był już widoczny po pierwszej lekcji.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2016

Bardzo bardzo polecam Marka, jest bardzo cierpliwy, skuteczny w swojej pomocy, dzięki niemu uwierzyłam, że mogę zdać maturę z matmy :) Ma ogromne doświadczenie i jest bardzo profesjonalny w tym co robi.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2016

Polecam zwłaszcza w przygotowaniu do matury rozszerzonej z matematyki i podziwiam ogromną wiedzę i doświadczenie

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Polecam Pana Marka w 100% ! Zrozumiale i cierpliwie tłumaczy, doskonale przygotowuje do sprawdzianów. Na pewno skorzystamy w przyszłym roku szkolnym :).

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2016

Godny polecenia w 100%

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2016

Polecam jak najbardziej. Przy takich korepetycjach najtrudniejsze tematy z matematyki stają się proste :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2016

Bardzo polecam na korepetycjach mozna sie duzo nauczyc i wszystko jest dobrze wytlumaczone

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2016

Z cala pewnoscia moge polecic zajecia z Panem Markiem, ktory potrafi zmotywowac do pracy nawet najbardziej oporne na matematyke osoby. Widac, ze na kazde zajecia ma plan, ktory chce zrealizowac z uczniem, a skutkiem tego jest wysoka ocena na egzaminach i lepsze wyniki w nauce :) jeszcze raz polecam!!!

avatar
Jasiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2016

Polecam w 100%, bardzo owocna współpraca.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2016

Polecam zajęcia z Panem Markiem. Bardzo dobrze zorganizowany, bardzo solidny korepetytor. Widać efekty nauki po ocenach dziecka.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2016

Bardzo polecam zajęcia z Panem Markiem, rzetelnie wykonuje swoją pracę, światy sposób tłumaczenia przedmiotu, łatwo nawiązuje kontakt z uczniami, miła atmosfera na zajęciach. Bardzo polecam:)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
21 maja 2016

P. Marek potrafi tłumaczyć oraz dzięki jego korepetycją można osiągnąć dobre wyniki ze sprawdzianów jak i niezapowiedzianych kartkówek. Polecam

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2016

Polecam zajęcia z Panem Markiem. Jest bardzo solidny i perfekcyjny w tym co robi. Umie nawiązać kontakt ze swoim uczniem. Mojej córce bardzo pomaga.

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2016

Pan Grzegorz udziela korepetycji mojemu 11- letniemu synowi. Ma dużo cierpliwości i w sposób przystępny wytłumaczy każdy temat.
Polecam Pana Grzegorza dla uczniów szkół podstawowych.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2016

Polecam zajęcia z p. Markiem dla wszystkich, którzy chcą nadrobić braki programowe z matematyki, ale również dla tych, którzy chcą osiągnąć mistrzostwo w tej dziedzinie.
Pan Marek jest solidny, dobrze zorganizowany, cierpliwy.
Nawiązuje bardzo dobry kontakt z podopiecznym, ale również rodzic ma komfort rozmowy, co osobiście uważam za dodatkowy plus na korzyść p. Marka.
POLECAM - rodzic dwójki dzieci, z którymi p. Marek prowadził zajęcia

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2016

Witam.
Ze spokojnym sumieniem i pelna odpowiedzialnascia polecam Pania Patrycje! Doskonala organizacja, pelne zaangazowanie, doskonaly sposob tlumaczenia- w bardzo czytelny sposob, mila atmosfera. Coz wiecej... matura z matematyki (rozszerzona) zdana na 5! ;)
Serdecznie polecam!

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2016

Polecam Pana Marka. Prowadzi z moją córką zajęcia rozszerzone z matematyki pod kątem konkursów i olimpiad, wyniki są bardzo dobre. Zawsze świetnie przygotowany do zajęć, punktualny, wychodzący z inicjatywą i zaangażowany w to co robi. Potrafi zmotywować do działania i osiągnąć, to co zaplanował.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2016

Polecam Pana Marka w 100% ! Świetnie tłumaczy i dobrze przygotowuje do sprawdzianów.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2016

Jak nauka matematyki to tylko z nim! Polecam! Dopóki nie wytłumaczy nie wypuści!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2016

Dzięki Panu Markowi zaliczyłem na studiach pochodne, granice, macierze , a także extremum funkcji

avatar
XYZ
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2016

Polecam - Pan Marek przygotował mnie do egzaminu na studia, co pozwoliło mi zdać go w pierwszym terminie. B. dobra współpraca i kontakt.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2016

Z moim poprzednim korepetytorem, z którym współpracowałam przez 5 lat, nie miałam tak bardzo dobrych efektów jak po kilku lekcjach z Markiem. Dzięki Niemu dostaję 5 z kartkówek i sprawdzianów. A moja ocena semestralna to 5. POLECAM! JEST ŚWIETNY!!!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2016

Gorąco polecam! Pracuje z Panem Markiem od pół roku i jestem bardzo zadowolony. Wszystko na uczelni zaliczam w pierwszym terminie. Pan Marek cierpliwie i na spokojnie wszytko wytłumaczy. Kontakt jest bardzo dobry, dzięki czemu łatwo i szybko można umówić się na zajęcia. Polecam!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2015

Dziękuję Panie Marku za przygotowanie do matury :D, to dzięki pan osiągnąłem wynik, który pozwolił mi dostać się na studia :). Jeśli sie pojawią problemy na studiach odrazu dzwonie do Pana :D. Polecam współpracę! :D

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2015

Już po jednej półtoragodzinnej lekcji syn dostał pierwszy raz piątkę ze sprawdzianu ! Dzięki Panu Markowi mój syn zaczął rozumieć matematykę . Jesteśmy bardzo zadowoleni i liczymy na dalszą współpracę ! Serdecznie polecam tego korepetytora każdemu kto potrzebuje pomocy z matematyki !

avatar
agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2015

Cierpliwy, rzetelny i kompetentny Korepetytor, pełen pasji i życzliwości, szczerze polecam;-)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2015

Polecam Pana Marka, dzięki niemu zdałam poprawkę matury z matematyki. Atmosfera na zajęciach była miła, Pan Marek wytłumaczył mi wszystko cierpliwie i w bardzo prosty sposób.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Polecam tego korepetytora każdemu, kto ma problemy z przyswajaniem wiedzy z zakresu matematyki. Dzięki Panu Markowi udało mi się pozytywnie zdać egzamin poprawkowy. Muszę przyznać, że Pan Marek ma bardzo dużo cierpliwości do swoich uczniów, jak również potrafi w odpowiedni sposób przekazać swoją wiedzę uczniowi. Polecam gorąco! :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2015

Serdecznie polecam Pana Marka jako korepetytora z matematyki dzięki niemu ten przedmiot staje się dużo łatwiejszy i bardziej zrozumiały.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2015

Wszystkim ,którzy maja jakikolwiek problem matemtatyka ,polecam Pana Marka.Pomogł mi on nadrobić wszelkie zaległości,które miałam oraz poprawilam egzamin na studia i dzięki niemu zdałam. Naprawdę fachowe podejscie ora zpełen profesjonalizm w prowadzeniu zajec.
Gorąco polecam każdemu !!!:)

avatar
Robert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2015

Polecam Pana Marka jako profesjonalnego korepetytora. Jego spokój i konsekwencja, procentuje natychmiastowymi postępami w nauce. Mam nadzieję na dłuższą współpracę.

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2015

Polecam korepetycje u Marka. Cierpliwie, dokładnie oraz wyczerpująco tłumaczy wszelkie zagadnienia dotyczące matematyki wyższej. Jego pomoc jest nieopisana podczas przygotowań do egzaminów bądź zaliczeń.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2015

Świetny korepetytor napewno skorzystamy w przyszłym roku szkolnym.
POLECAM!!!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2015

Chodzę do Marka na korepetycje od roku i z każdą lekcją widzę postępy polecam!!!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2015

Polecam Marka, zajęcia w luźnej atmosferze, potrafi wytłumaczyć materiał i zmotywować do pracy. Żałuje, że nie zgłosiłem się do niego wcześniej.

avatar
Wdzięczna Mama :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2015

Bardzo dobry korepetytor. Potrafi wytłumaczyć, a nie wklepać do głowy regułkę. Lekcje odbywają się w przyjaznej atmosferze, bezstresowo. Zdecydowanie potrafii zmotywować i z każdego wyciągnie potencjał. POLECAM!!!!

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2015

Marek jest dobrym korepetytorem, zrozumiale tłumaczy. Polecam każdemu kto szuka dobrego korepetytora.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2015

Marek jest bardzo dobrym korepetytorem, odpowiedzialnym, solidnym. Bez nerwów ani żadnego pośpiechu wyjaśnia zagadnienia matematyczne.Polecam bardzo gorąco.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2014

Bardzo odpowiedzialny, staranny, punktualny,kontaktowy, mily i sumienny, spokojny młody człowiek. Ma bardzo dobry kontakt z podopiecznymi jak i ich rodzicami. Prowadzi korepetycje bezstresowo.Są wynierne efekty tych spotkań.
Gorąco polecam tego korepetytora.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 listopada 2014

Marek to odpowiedzialny i znakomity korepetytor, który doskonale przygotuje ucznia do matury. Jest spokojny i doskonale tłumaczy. Dzięki temu nie trzeba się stresować maturą z matematyki. Jestem w stanie polecić go każdemu, kto chcę się dobrze przygotować do rozszerzonej, jak również i podstawowej matury z matematyki

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2014

Witam, wszystkim poszukującym dobrego korepetytora polecam pana Marka. Dzięki niemu matematyka dała się polubić, a egzaminy końcowe zaliczone na bardzo dobre ocenki :) Jeżeli masz duże zaległości i potrzebujesz kogoś o dużej cierpliwości i umiejętności przekazywania wiedzy to na pewno warto skorzystać z korepetycji pana Marka :) Polecam :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2014

Pana Marka mogę śmiało polecić każdemu, to konkretna osoba,potrafiąca przekazać wiedzę, tłumaczy bardzo dokładnie i zrozumiale. Jestem bardzo zadowolona z tego korepetytora.Gorąco POLECAM!!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2014

Powiem krótko, Pan Marek to dobry korepetytor który sprawił że takie beztalencie jak ja zaliczyło przedmiot który spędzał mi sen z powiek, czyli matematykę. POLECAM!!!!!!!!!!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2014

Pan Marek pomógł mi nadrobić liczne zaległości z matematyki i przygotować się do egzaminu. Bardzo dobrze tłumaczy materiał, jest cierpliwy i wyrozumiały. Zdecydowanie polecam tego korepetytora!

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2014

Marek to osoba na którą zawsze mogę liczyć gdy mam problem i gdy czegoś nie rozumiem. Z chęcią służy pomocą i co najważniejsze dla mnie, nie musimy się spotykać gdzieś daleko. Dzięki temu zaoszczędzam dużo czasu. Cena zajęć jest przystępna, znam korepetytorów którzy mają wyższe stawki a niższy poziom nauczania. POLECAM!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 września 2014

Jestem bardzo zadowolony z pomocy pana Marka. Szczegółowo i zrozumiale przetłumaczył mi materiał z którym miałem problem.
Żałuję, że nauczyciele, z którymi mam styczność nie uczą w ten sposób. Dodam tylko, że teraz już wiem , że w tym roku szkolnym będę zdawał matematykę na poziomie rozszerzonym i powiem Wam, że jestem spokojny o końcowy rezultat dzięki temu korepetytorowi .
Polecam wszystkim.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2014

Pan Marek bardzo przykłada się do prowadzenia zajęć. Dzięki niemu zaliczyłem poprawkę z matematyki na 4 z części pisemnej i 3+ z ustnej.
Polecam wszystkim

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2013

Jestem zadowolona. Lekcje prowadzone są w zrozumiały sposób, w miłej atmosferze. Po paru lekcjach wyniki w szkole uległy poprawie. Korepetytor jest bardzo punktualny. Do tego zajęcia nie są zbyt drogie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.