Marta Rabczyńska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Świdnik
Lublin

O mnie

Jestem ambitną studentką 4 roku biologii eksperymentalnej na Uniwersytecie Marii Curie w Lublinie. Na co dzień mieszkam i pracuje w Świdniku. Udzielam korepetycji od około 4 lat, dzięki czemu mam spore doświadczenie oraz dobre i indywidualne podejście do każdego ucznia. Podczas zajęć zawsze staram się wytłumaczyć wszystko w jak najłatwiejszy i najbardziej zrozumiały sposób. Zapewniam również liczne, własne materiały do nauki, jak także zapewniam pomoc przy zadaniach domowych.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 07.2020
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej
Licencjat
biologia medyczna
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej
biologia eksperymentalna
Kursy i szkolenia
07.2017
Kurs The Point
07.2019
Praktyki zawodowe - Luxmed
Doświadczenie
01.2020 - aktualnie
Lyconet - marketing siecowy
06.2020 - 08.2020
Żabka

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.