Sebastian Ząbczyński

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
 
Online
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Faktura VAT

Sebastian Ząbczyński

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Sebastian Ząbczyński

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1993 - 06.1995
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, francuski
10.1995 - 06.1998
Uniwersytet Łódzki
Magister
Filologia Romańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
06.1995 - 06.2000
Lekcje prywatne
Zajęcia indywidualne i zajęcia w małych grupach. Praca z dziećmi (7-10 lat), z osobami dorosłymi, i również z seniorami (Uniwersytet Trzeciego Wieku). Lekcje języka francuskiego dla Polaków pracowników firmy francuskiej.
06.2020 - aktualnie
Lekcje prywatne
Język francuski i język polski dla cudzoziemców.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2022

Pan Sebastian to niesamowity korepetytor, z ogromnym doświadczeniem w używaniu języka francuskiego. A do tego przemiły facet, z którym rozmowa na każdy temat jest wielką przyjemnością. Stawia na mówienie po francusku tak szybko jak tylko się da, a z każdą rozmową widzi się swój progres, co jest super satysfakcjonujące. Do tego, poza świetnym podręcznikiem, wprowadza rozmaite ciekawe formy nauki - wspólne słuchanie piosenek i uzupełnianie tekstu, czy analizowanie wierszy. Najlepsze korepetycje jakie kiedykolwiek miałem i bardzo serdecznie wszystkim polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.