Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
Warszawa
Sokółka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka50 - 100 / 60 min

Marlena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Lekcje gry na klarnecie / Clarinet lessons [ English below ]

Jestem absolwentką Wydziału Instrumentalno-Pedagogicznego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Pracuję jako nauczyciel klarnetu w szkole muzycznej I stopnia.

Udzielę lekcji gry na klarnecie uczniom szkół muzycznych, a także osobom uczącym się amatorsko i tym, które pragną dopiero rozpocząć naukę gry na instrumencie, niezależnie od wieku. Zapewniam indywidualne podejście i dobór programu nauczania do potrzeb i możliwości ucznia.

Uczniom szkół muzycznych chętnie pomogę w codziennym ćwiczeniu oraz przygotowywaniu się do lekcji, koncertów i egzaminów, a także w rozwiązywaniu problemów związanych z techniką gry na klarnecie.

Ponadto służę pomocą w opanowaniu podstawowych zagadnień teorii muzyki (kształcenie słuchu, zasady muzyki). Oferuję również pomoc w przygotowaniu do egzaminów wstępnych do szkoły muzycznej - zarówno pierwszego, jak i drugiego stopnia.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego: 880 615 110

*****

I am a graduate of the Instrumental and Pedagogical Department at the Fryderyk Chopin University of Music. I work as a clarinet teacher in the 1st degree music school.

I offer carinet lessons to students of music schools as well as amateurs and those who just want to start to play the instrument. I assure an individual approach and program adapted to the needs and abilities of the student.

I am happy to help students of music schools in everyday practice and preparing for the lessons, concerts and exams, as well as to solve problems related to the clarinet technique.

In addition, I help can help in learning of music theory basics. I also offer help in preparing for exams to the music school - first and second degree.

Please contact me by mobile: +48 880 615 110

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 09.2017
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Magister
Instrumentalistyka - gra na klarnecie, Pedagogika instrumentalna
09.2017 - aktualnie
Samorządowa Szkoła Muzyczna I stopnia
Nauczyciel kontraktowy
nauczyciel klarnetu
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2018

Marlena wyróżnia się wysokimi kwalifikacjami muzycznymi, zajęcia prowadzi w sposób atrakcyjny i w przyjaznej atmosferze

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.