Marlena Sztamborska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!

Nazywam się Marlena Sztamborska i oferuję korepetycje z rysunku (ołówek, cienkopis, węgiel) i malarstwa (olej, akryl, akwarela, pastel i flamaster). Gwarantuję, że wspólna praca zaowocuje szybkim zrobieniem teczki oraz podniesieniem poziomu artystycznego zapewniającego dostanie się na architekturę, Akademię Sztuk Pięknych (ASP) oraz licea artystyczne.

Duża część moich uczniów to osoby chcące hobbystycznie podnieść swój poziom artystyczny, które serdecznie zapraszam :)

Moi uczniowie z sukcesem zdają egzaminy wstępne na Architekturę oraz Akademię Sztuk Pięknych.

Przez kilka ostatnich lat pracowałam jako nauczyciel rysunku i malarstwa w szkołach: Creativity, Adedu, a w ostatnim czasie w największej szkole rysunku w Polsce - Domin.

Jako osoba z dużym doświadczeniem chętnie pomogę osobom będacym zarówno na poziomie podstawowym, jak i zaawansowanym. Od 13. roku życia rozpoczęłam naukę w kierunku rysunku i malastwa, natomiast od 8 lat prowadzę zajęcia. Ukończyłam grafikę na Europejskiej Akademii Sztuk. Na zajęciach oferuję autorskie materiały rysunkowe. Zajęcia z technik rysunkowych łączą w sobie elementy wykorzystania geometrii w przedmiotach codziennego użytku, jak i w tematach anatomii, krajobrazu oraz perspektywy. Malarstwo kierunkuje na lekkość plam oraz precyzję.

Moi kursanci wskazują na miłą i luzną atmosferę połączoną z dużą ilością wchłoniętej wiedzy podczas zajęć :)

Zachęcam do obejrzenia przykładowych rysunków, obrazów oraz kursów rysunkowych na stronie sztamborska z końcówką " pl ".

Prowadzę swój kanał w serwisie YouTube oraz media społecznościowe: Instagram - marlena_sztamborska oraz Facebook: Marlena Sztamborska.

Zajęcia są indywidualne i odbywają się u ucznia lub u mnie.

Koszt zajęć stacjonarnych:
- 80 zł / 60 min przy zajęciach prowadzonych przez 4 h;
- 90 zł / 60 min przy zajęciach prowadzonych przez 3 h;
- 100 zł / 60 min przy zajęciach prowadzonych przez 2 h;

Zapraszam zarówno osoby przygotowujące się na uczelnie artystyczne, jak i hobbystów!

Swoją ofertę kieruję także do osób, które nie mieszkają na terenie Warszawy. Zajęcia odbywają się przez program Skype z użyciem kamery internetowej i dodatkowych materiałów.

Koszt zajęć internetowych:
- 70 zł / 60 min przy zajęciach prowadzonych przez 4 h;
- 80 zł / 60 min przy zajęciach prowadzonych przez 3 h;
- 90 zł / 60 min przy zajęciach prowadzonych przez 2 h;

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 09.2019
Europejska Akademia Sztuk
Licencjat
grafika artystyczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2016 - 03.2017
Adedu
prowadzenie zajęć dla dzieci
09.2017 - 12.2017
Creativity
prowadzenie zajęć przygotowujących na uczelnie wyższe
09.2018 - 09.2019
Domin
prowadzenie zajęć przygotowujących na uczelnie wyższe

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 17
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2022

Polecam każdemu, kto się waha! Zajęcia prowadzone w domowej, miłej atmosferze, gdzie czuć, że ktoś naprawdę chce Ci pomóc i przejmuje się twoim rozwojem. Osobiście nie wierzyłam, że dam radę przygotować teczkę w krótkim czasie, ale z taką pomocą i wsparciem udało się i dostałam się na upragnione studia! :) Polecam WSZYSTKIM - dla tak fantastycznej nauczycielki i dawki wiedzy naprawdę warto

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2022

Bardzo polecam zajęcia z Marlena super atmosfera i przede wszystkim bez stresu. Mimo krótkiego okresu czasu jaki miałam do przygotowania teczki aby dostać się na studia, podjęła się. Stały kontakt i pomoc oferowana z jej strony TOP. Dzięki jej zaangażowaniu i ogromnego wsparcia udało się dostać na studia.
Polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2022

Obudziłem się około miesiąca przed oddaniem teczki że tak naprawdę nic nie mam sensownego do pokazania dzięki pani Marlenie szybko przygotowałem teczkę i dzisiaj zaliczyłem rekrutację bardzo polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2022

Szczerze nie mogłam lepiej trafic. Potrzebowałam pomocy w przygotowywaniu teczki na studia, zaczynałam z malym doświadczeniem i wiedza, a w dwa miesiace dzieki Marlenie czuje, ze na prawde duzo sie nauczylam i oczywiscie bez problemu dostalam sie na wymarzone studia. Mało tego atmosfera na zajeciach była wspaniala. Mialam porownanie z innymi formami nauki, z których nie byłam do konca zadowowolona, ale zrozumiałam, ze najwieksze znaczenie ma nauczyciel i wreszcie trafiłam najlepiej jak mogłam! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2022

Bardzo mocno polecam, Marlena dała z siebie wszystko, żeby mi pomóc w przygotowaniu teczki i przekazać jak najwięcej wiedzy w krótkim czasie. Osoba bardzo ciepła, życzliwa i przede wszystkim kompetentna. Świetna nauczycielka!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2022

Z czystym sumieniem polecam zajęcia z Marleną, przez rok nabyłam bardzo dużo nowej wiedzy, dzięki której dostałam się do wymarzonego liceum. Lekcje przebiegały w fantastycznej atmosferze, współpraca z Marleną to sama przyjemność.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2021

Podczas zajęć z Marleną nauczyłam się naprawdę wiele i zrobiłam ogromny progres w rysunku jak i w malarstwie. Zajęcia zawsze prowadzone były w przyjacielskiej i ciepłej atmosferze, wypełniały je cenne rady, wskazówki i śmiech :) Marlena zapewniła też ogrom niesamowicie przydatnych materiałów.
Bardzo serdeczne polecam :)

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Bardzo polecam zajęcia z Marleną. Panuje na nich pozytywna atmosfera, a materiał jest prezentowany w zrozumiały sposób. Zawsze można liczyć na korektę prac, nawet w nietypowych godzinach poza zajęciami ;P

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2021

Polecam bardzo serdecznie lekcje rysunku z Marleną! :D
Marlena jest osobą niezwykle pomocną i miłą. Dodatkowo, daje bardzo dużą dawkę dobrej energii i motywacji, co sprawia, że o wiele bardziej polubiłam rysunek oraz czuję się o wiele lepiej przygotowana do moich przyszłych studiów. Atmosfera na zajęciach jest niezwykle sympatyczna, wręcz przyjacielska. Marlena w trakcie lekcji udziela bardzo dużo przydatnych korekt, dzięki czemu mogę od razu poprawić wszelkie niedociągnięcia i jednocześnie uczyć się na własnych błędach. Mogę powiedzieć jedno- jest to jedyna osoba, która dotychczas zmotywowała mnie do stałej, sukcesywnej pracy nad rysunkiem i pokazała mi nowe techniki. Nie mam już w sobie desperacji, że dużo rzeczy nie rozumiem, gdyż z zajęcia na zajęcia pewne rzeczy zaczynają mi się coraz bardziej rozjaśniać! :D
Polecam więc Marlenę wszystkim, którzy szukają bardzo dobrej alternatywy od niekiedy nudnych i chaotycznych kursów rysunkowych. Tutaj z pewnością nudy nie będzie! :D

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lipca 2020

Marlena jest cudowną osobą i świetną nauczycielką. Ma ogromną wiedzę i cały czas się rozwija, widać, że rysunek i malarstwo są jej pasją. Bardzo pomogła mi w przygotowaniu na architekturę. Nauczyłam się bardzo wiele w przesympatycznej atmosferze. Cieszę się bardzo, że trafiłam właśnie na Marlenę! Polecam z całego serduszka :)

avatar
Gabi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2020

Lekcje odbywają się w świetnej atmosferze, naprawdę polecam! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2020

Pani Marlena jest miłą i sympatyczną osobą. W bardzo ciekawy i zrozumiały sposòb tłumaczy materiał. Bardzo doceniam również to, że w czasach epidemii szybko podjęła się wyzwania prowadzenia zajęć zdalnie. Doceniam elastyczność i profesjonalizm Pani Marleny !

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2020

Zajęcia zaczęłam już sporo czasu przed świętami i jestem bardzo zadowolona! Marlena jest cudowną nauczycielką, która dobrze uczy i jeśli ktoś sam też pracuje w domu nad swoimi umiejętnościami, może zobaczyć naprawdę duży progres. Zawsze służy pomocną ręką i z chęcią pomoże przy każdym rodzaju prac :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2020

Widać duże doświadczenie Marleny, szybko przyswajam materiał z rysunku (startuję na architekturę)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 stycznia 2020

Zajęcia są przyjemnością, widzę ogromne postępy w rysunku, a Marlena jest przesympatyczna :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2019

Jakiś czas temu zaczęłam uczęszczać na zajęcia do Marleny. To był strzał w
dziesiątkę! To bardzo sympatyczna dziewczyna, która posiada olbrzymią
wiedzę w zakresie rysunku i malarstwa. Jestem ogromnie wdzięczna, że
trafiłam pod jej skrzydła. Mój poziom wzrósł kilkukrotnie i teraz tworzę o
wiele lepsze prace artystyczne : ) Z całego serca polecam zajęcia z Marleną!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 października 2019

Nie mogłam trafić na lepszą osobę, pełen profesjonalizm! Polecam z całego serca korepetycje z Marleną :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.