Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Toruń (centrum)
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język polski50 / 60 min

Yuppie

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

NARESZCIE! Korepetycje, które zapewnią Ci sukces. Podniosę Twój wynik matury pisemnej na każdym poziomie co najmniej o 30%. Nauczę Cię pisać dobre wypracowanie maturalne. Nauczę się Cię śmiało wypowiadać się na dowolny temat.
Czy wiesz, że wystarczy zdobyć konkretną wiedzę, by prawidłowo tworzyć wypracowanie maturalne? Czy wiesz, że przy tworzeniu wypowiedzi ustnej liczy się nie tylko treść, ale także szczegóły, na które nikt nie zwraca uwagi. JA ZWRACAM. Nauczę cię mowy ciała, która wpływa na odbiór Twojego wystąpienia.
Pokażę Ci, że MATURA WCALE NIE JEST STRASZNA. Nauka może być pasjonująca. Dla mnie jest.
Pomoce naukowe - GRATIS!
Mogłabym jeszcze napisać, że pracowałam wiele lat w różnych szkołach, że udzielam korepetycji od kilkunastu lat, że nigdy nikt z moich uczniów nie oblał matury, że moi uczniowie osiągają NAJLEPSZE WYNIKI ((90%-na maturze rozszerzonej-w zeszłym roku, finał olimpiady polonistycznej)), że prowadzę firmę korepetycyjną - Yuppie ( zapraszam na moją stronę internetową!), że piszę książki. Mogłabym, ale najpierw porozmawiajmy, bo mnie głównie interesuje skuteczność działania. Dlatego pracuję z ludźmi, którzy ODNOSZĄ SUKCES. ZAPRASZAM NA FANPAGE YuppieKursyiKorepetycje Napisz! Zadzwoń!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 19:00
Środa08:00 - 19:00
Czwartek08:00 - 18:00
Piątek08:00 - 10:00
Sobota10:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Yuppie
Podchorążych, 4a
87-100 Toruń
NIP: 956-127-03-97

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1985 - 06.1990
UMK, WSB, Toruń
filologia polska, public relations
10.1985 - 06.1990
UMK, WSB, Toruń
Magister
filologia polska, public relations
Kursy i szkolenia
.
magister filologii polskiej, Podyplomowe Studium Public Relations
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
Julianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2018

Pani Marlena należy do grona najlepszych nauczycieli, z jakimi miałam okazję współpracować!
Zawsze precyzyjnie odpowiada na wątpliwości ucznia, wiedzę przekazuje w sposób przejrzyst i szczegółowy, a co więcej... pomaga w budowaniu pewności siebie :))

Szczerze polecam te zajęcia każdemu, kto potrzebuje pomocy przed maturą z języka polskiego!

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Pani Marlena, to wspaniały nauczyciel, a przede wszystkim człowiek, który potrafi zachęcić ucznia do działania i samodzielnego myślenia. Taki nauczyciel to skarb! Cieszę się, że mogę korzystać z jej pomocy. Każda lekcja była prowadzona profesjonalnie. Polecam wszystkim Panią Marlenę, a w szczególności osobom nieśmiałym :)

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2016

Praca z Panią Marleną była bardzo przyjemna oraz profesjonalna. Wysoki poziom nauczania dostosowany do potrzeb. 100% z ustnego egzaminu maturalnego mówi samo za siebie. Gorąco polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2016

Najlepsza nauczycielka jaką poznałem, mimo dużych braków wiedzy i trudności w uczeniu się, zdałem maturę pisemną i ustną z polskiego za pierwszym razem z czego matura ustna po przez przygotowania z Panią Marelną była bardzo banalna. Jestem bardzo zadowolony z jej indywidualnego toku nauczania i jak najbardziej polecam innym osobą.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2013

Pani Marlena to sympatyczna osoba, która umie świetnie tłumaczyć, spokojna i wyrozumiała. Potrafi wymazać braki w wiedzy

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2013

Świetnie mnie przygotowali do matury i muszę przyznać, że miałam spore braki. POLECAM!

avatar
Ninka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
15 marca 2013

Świetne korepetycje, sympatyczna Pani, niewielkie wydatki ;)
Polecam.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2012

Polecam gorąco korepetycje u Pani Marleny. Pełen profesjonalizm, wszechstronność, dobry kontakt i bardzo dobry przekaz informacji.

avatar
Joachim
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 grudnia 2011

Po dwóch miesiącach uczęszczania na korepetycje do Pani Marleny widzę u siebie dużą poprawę w rozumieniu tekstów maturalnych i pisaniu prac! Czuję,że dzięki kompetentnej pomocy będę spokojnie podchodził do matury.Bardzo miła atmosfera, terminy podporządkowane do moich możliwości oraz ciekawy sposób nauczania sprawiają, że mam chęć do nauki i liczę na to, że zdam maturę ze świetnym wynikiem. Serdecznie polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2011

Pani Marlena to miła i sympatyczna nauczycielka, która bardzo dobrze tłumaczy. Moim zdaniem myślę , że dzięki niej maturę będzie o wiele łatwiej zdać . Z lekcji zawsze wychodzę zadowolony , ponieważ czuję , że robię postępy . Bardzo polecam ją innym osobą .

avatar
MOnika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2011

Pani Marlena to jedna z najlepszych nauczycielek z jakimi mam okazję współpracować. Wspaniale i zrozumiale tłumaczy, zachęca do samodzielnego myślenia, co sprawia, że materiał jest o wiele prostszy. Pełen profesjonalizm w podejściu do ucznia i przedmiotu, niezapomniane lekcje. Gorąco polecam !

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.