Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Online
Lublin (Lublin +3)
Faktura VAT

Marlena

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Marlena

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2018

Pani Marlena przygotowywała mnie do matury, w prosty sposób wprowadziła mi gramatykę, jeśli miałam z czymś problem zawsze wracałyśmy do jakiegoś niezrozumiałego zagadnienia.Polecam każdemu, Pani Marlena ma bardzo indywidualne podejście do każdego z uczniów. Jeśli ktoś chce dobrze przygotować się do matury/egzaminu Delf/Dalf czy poznać język francuski to Pani Marlena jest idealnym nauczycielem, który spełnia wszystkie oczekiwania jakie stawiamy korepetytorowi.

avatar
Rossana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2018

Świetne przygotowanie do matury z języka francuskiego! Polecam każdemu :)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji u Pani Marleny, jest to osoba, która potrafi przekazać wiedzę, a jednocześnie wspiera i motywuje ucznia. Atmosfera na zajęciach jest bezstresowa. Dzięki korepetycjom uzyskałam bardzo dobre wyniki na maturze z j. francuskiego zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

avatar
Lucas
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2014

Przesympatyczna atmosfera lekcji i ogromny profesjonalizm Pani Marleny sprawiają, że nauka francuskiego to sama przyjemność.
Z czystym sumieniem mogę polecić lekcje zarówno dla osób początkujących jak i pragnących pogłębić swoją wiedzę w języku francuskim.
Te lekcje to dobrze zainwestowane pieniądze!
Zdecydowanie polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2012

bardzo dziękuję za przygotowanie do egzaminu, dzięki Pani pomocy zdałam bez problemu.

Serdecznie polecam, bardzo sympatyczna i miła atmosfera nauki.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.