Ostatnia aktywność:
dzisiaj
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Wos32 / 60 min

Dawid

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Cześć :)
Masz trudności z przygotowywaniem efektywnych i dobrych jakościowo materiałów dydaktycznych (w tym prac dyplomowych, referatów)? Potrzebujesz wsparcia od doświadczonego nauczyciela z głęboką wiedzą pedagogiczną?

Oto rozwiązanie dla Ciebie!

Jestem doświadczonym nauczycielem z pasją do opracowywania materiałów dydaktycznych, dostosowanych do różnych poziomów nauczania i indywidualnych potrzeb uczniów czy studentów.
Jeśli potrzebujesz wsparcia przy pisaniu pracy dyplomowej, to zapraszam do kontaktu.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2024

Serdecznie polecam!!!
Mimo iż prace pisemne były wymagające dzięki Panu Dawidowi zostały zaliczone na ocenę bardzo dobrą. Bardzo profesjonalne podejście do tematu.

Dawid

Cieszę się, że mogłem pomóc :) Dziękuję za miłe słowa!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2024

Serdecznie polecam!
Pan Dawid to korepetytor z prawdziwego zdarzenia. Zgłosiłam się do niego z dość dużym projektem z którym poradził sobie rewelacyjnie! Wszystko opisane na najwyższym poziomie. Bardzo rzetelny gość! Na każdego maila odp błyskawicznie a nie olewa osoby po drugiej stronie. Co tutaj dużo pisać... Rewelacja!!! Polecam z całego serca.

Dawid

Bardzo dziękuję :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2023

Polecam serdecznie! Przygotowanie merytoryczne na bardzo wysokim poziomie.

Dawid

Dziękuję za miłe słowa :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.