Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Goszczanów
Kalisz
Błaszki
Koźminek
Opatówek
Warta
Sieradz
Waliszewice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 - 80 / 60 min

Maths

Opis ogłoszenia

Oferuję możliwość skorzystania z korepetycji indywidualnych  z matematyki w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum i technikum.Przygotowuję od lat licealistów do egzaminu maturalnego, jest czynnym nauczycielem matematyki.Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy związku z poprawą ocen, poprawą egzaminu maturalnego i komisyjnego to jestem do Twojej dyspozycji.Opłaty w zależności od czasu trwania zajęć : 45 minut – 60 zł; 60 minut – 80 zł; 90 minut – 100 zł Zajęcia mogą odbywać się u ucznia jak również u mnie w domu. Liczba wolnych miejsc ograniczona związku ze stałymi uczniami. Tel. 669 755 547 ( Proszę wysłać SMS o treści matematyka, prowadzę zajęcia i nie zawsze mogę odebrać )

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - aktualnie
Uniwersytet Łodzki
Magister
Matematyka
Kursy i szkolenia
12.2017
Przygotowanie pedagogiczne
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.